sevgilisini eşini döven varmı?

• Konu Sahibi sedaakyildiz
Aynen katılıyorum canım sanaa...

Bu başlığı görünce hatırladım.
Bizim şirketteki muhasebeci kızlardan biri evliliğin ilk 6 ayı içerisinde kayınvalidesini, hem de kayınpederinin ve eşinin gözleri önünde dövmüş.:1shok:
Üstelik şoktan öylece bakakalan adamcağıza (kayınpederi) dönüp sen bugüne kadar adam olup da 1 tokat ataydın ben şimdi karını dövmek zorunda kalmazdım demiş.:1shok:
Evet o arkadaş hala evli ve kayınvalidesiyle görüşüyor. :1shok: :1shok: kafamçokkarıştı

Çok ayıp şeyler çooookkk, bir bayana asla yakışmayacak hareketler bunlar..:kahve:

yuuhhhhh :1shok: ay şimdi feci halde o arkadaşının ağzını yüzünü kırasım geldi avim Kötü Kazen

hayatımda bu kadar çirkin bir şey duymadım.

kocama şiddet mi??????hayatımda düşünmedim….
ne eşime ne de başka birisine….ne kadına ne erkeğe yakıştıramam..
insan olan, insanım diyebilen hiçbir canlıya şiddet uygulamaz..
şiddet sadece hayvansal bir duygudur,hayvanlara mahsustur
ki onlar bile aç veya tehdit görmediği sürece saldırmaz.

Şiddete Hayır!Hiç kimse hak etmiyo bence dayağı çok çirkin bi davranış.a.s

ay dövmemmi gün 10 ögün çok dayagımı yer heheh

kocaya el kalkarmız kızz çısssssssssss olursun sonra

kesinlikle erkek arkadasima fiziksel siddette bulunmam, bence cok yanlıs bir şey..Yani bazi kizlari goruyorum vuruyolarlar falan sevgilelerine bence simarıklıktan baska bir sey degil
cocuk ona bi vursa kızı duvardan kazicaklar haberi yok kıscagzın:)
dayagi da atani sevmem...

dayak guvensız kalıtesız ınsanlara has bence .kalıtelı ınsan konuşunca anlar.benım her yerım kırılana kadar dovulecegıme ofkelı bır bakış yeter anlayana tabi. he bu arada unıversıte mezunu olmama ragmen kardesımden dayak yedım sebeb ne bılıyormusunuz onun ayda 500 benım ayda 50 ytl almam aılemden.hakkımı ısteyınce kavga ettık valla olanlar cok zoruma gıttı omur boyu bana yapılan haksızlıkları unutmayacagım ınsanlık adına cok uzgunum

Ciddi kavga değilde sık sık şaka mayetinde ısırırım sadece :dance:
Zaten gücüm yetmez öyle bişi yapmaya kalkışırsamda :) :) :) :) :bbo:
kıyamazki banaaaa :nazar:

canim cektimi cikariyorum sopami sonra esek suden gelene kadar allah ne verdiyse:icecream:

offf hemde nasıl ! eski sevgilisiyle ilgili bi sorun olmuştu, aldatma gibi, ve kesinlikle hakediyordu... bende tokat attım sonra devamı geldi... sonra bitmişti, ama beni sevdiğini biliyordum, bekledim peşimden koşturaaaaaa koşturaaaa sonunda affettim... çok seviyorum :)

Vurmadım ama bir kerem hıncımı alamadım ve elini ısırdım.:icecream:
Ama ne ısırmışım.
Bir daha asla yapmam....
Allah korusun

Erkek arkadaşıma asla elimi bırak parmağımı bile kaldırmam ki o da bana kaldıramaz hee ama kaldırırsa Allah ne verdiyse deyip bende girişirimjeyyar:roflol:

el kaldırmam ama yanaklarını sıkarım ısırırım

X