Şeytan elti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bacım vaz geçmişler ya? O yüzden ödememiş adam. Adam nakitin bir kısmını vermiş 1 kısmını ay sonuna kadar ödeyeceğim kalanı altin olarak borçlanmis. Gayet etik. Gayet makul. Bunlarda paramızı ödemiyor diye yaygara koparıp evi geri istememisler. Barıştık diye vazgeçmişler. Vaz geçmiş olmalarına da itiraz edilmemiş zaten konu paranın ederinden değil o günkü kürdan iade edilmek istenmesi.
Ben hayatimda boyle ev satışı görmedim. 1 gunde parayi alirsin evi verirsin. Taksit taksit ev almaya kalkar eşi dostu ketenpereye getirmeye kalkarsan boyle kıçında patlar istr. Bu isler oyle sözel anlasmalarla olmaz. Müşkül durumdan, kocasinin salakligindan istifade etmeye calismislar resmen.

Ben hayatimda boyle ev satışı görmedim. 1 gunde parayi alirsin evi verirsin. Taksit taksit ev almaya kalkar eşi dostu ketenpereye getirmeye kalkarsan boyle kıçında patlar istr. Bu isler oyle sözel anlasmalarla olmaz. Müşkül durumdan, kocasinin salakligindan istifade etmeye calismislar resmen.
Vallahi bizde duyunca ailecek şoka girdik

Ev yok buralarda öyle ucuza adam kandırdo bunı Buda boşlukta idi verdi evi konu böyle kötü yorum yapanlar ı

Abisi ilk 170 gram altın dedi bize sonra indirdi onu 140 grama oda 230 bin liraya denk geliyordu bir kaç ay önce 200 de anlaştılar işte
Yazık ya gerçekten yazık. Geceb sene Nisan ayında 170bin lira almışsınız. Neredeyse 1 yıl olmuş. 1 yılda enflasyon %100 den fazla arttı sadece %20 artisa adamcagiz tamam demiş. Melek gibi biri belli ki. zaten uslubundan da belli. Ozellikle sizinki ile kıyaslayınca.. Eltinin ettigi bütün bedduaları hak ediyorsunuz. Korkunç insanlarsiniz. Yaptığınız düpedüz dolandırıcılık. Son yorumum. Daha fazla bu çirkinliği tahammül edemicem.

Yazık ya gerçekten yazık. Geceb sene Nisan ayında 170bin lira almışsınız. Neredeyse 1 yıl olmuş. 1 yılda enflasyon %100 den fazla arttı sadece %20 artisa adamcagiz tamam demiş. Melek gibi biri belli ki. zaten uslubundan da belli. Ozellikle sizinki ile kıyaslayınca.. Eltinin ettigi bütün bedduaları hak ediyorsunuz. Korkunç insanlarsiniz. Yaptığınız düpedüz dolandırıcılık. Son yorumum. Daha fazla bu çirkinliği tahammül edemicem.

Sana mı sorsam ne vereceğimi bak işine kaybol

He konu paraya gelince melek aynen sen anca bundan bunu çıkarırsın cahil

Evde anılarımız vardı
Ee ne oluyor ki evde anılar olunca, evi apar topar hem de abisine satıyor? Bana daha çok boşandığı için mal bölüşümünden kaçırmaya çalışıyor gibi geldi.

Ayrıca anlaşmadan cayan taraf siz olduğunuz için siz haksızsınız bana göre. Evi o dönem 900 bine almak için anlaşmışlar. Verdikleri para beşte biri, az değil. Şimdi evin değeri 2 milyon olmuş, 170 bini geri verip kenara çekilemezsiniz. Basit bir hesapla en az 400 bin vermeniz lazım. Altın, döviz üzerinden hesaplayın en iyisi.

Eşim bilseydi altın üzerinden falan hiç girmezdi böyle işlere abi dedi güvendi başka birine de verebilirdi

Şok içerisinde okudum. Abisi sizin yüzünüzden zarar etmek zorunda mı? Elti şeytan falan değil, siz biraz iyi niyetli değilsiniz bence.

Neden 170 bin verdi bana ben iki katını niye vereyim benim ne suçum var ben yokken girilen anlaşma da vermem ben ne verdi ise onu alır birde eğer eşinle barışırsan aynı parayı verirsin evi alırsın demişti ne kadar verdiysen onu adam şimdi döndü altına böyle konuşuyorsunuz ama yaşadığımı yasasan dersin zırnk bırakma
İyide adam evi almak için vermiş parayı , satmak isteyen de eşiniz. Mağdur olan kişi siz değilsiniz, kayınbiraderiniz. Adamin hem parasını almışsınız, hem evi vermiyorsunuz. Enflasyon diye birşey var kardeşim, tabiki altın olarak ister parasını geri. Siz eşinizle sorun yaşadınız diye cezasını abimi çekecek.

Merhaba arkadaşlar ilk önce konuya şurdan başlayayım ben eşimle boşanma aşamasındaydım ve sonra biz tekrar barıştık Aslen Trabzonluyum Gümüşhane’de oturuyorduk eşimin iş gereği Antepte taşındık eltim de orada oturuyordu eltimle çok sıkıfıydık aramızda dan su sızmıyordu gelip gidiyorduk birbirimize çok iyiydik uzak olduğumuz zamanlar da telefonla görüşüyorduk ben eşimin antepteki evine yerleştim beni bir gün aradı bana dediki işte dolapta işte yağ olacak dedi onu alabilir miyim bana lazım oysa eşim evdeyken ondan hiçbir şey istememişti sonrasında daha çok şey istedi evden o bırakmıştı hani eşim kendi kendine yemek hazırlar yer diye sonrasında boşanma aşamasındayken aradan aylar geçti benim eşim bizim gümüşhane’deki evimizi satmak istemişti çünkü orada bizim anılarımız vardı sonra bu evi abisi almak istedi ve buna evi verdiler Sonrasında eşimle barışınca abisinden istedik evi adam evi kendi malıymış gibi üstlendi iki trilyonluk evin sadece 170.000 lirasını eşime vermişti bu eltim de eşini işte sürekli tehdit etti evi onlara verirsen senden boşanırım diye oysa ev bizim resmi olarak bir şey yok sonrasında eltim beni aradı ben Gümüşhanedeki evime yerleştim bana bir sürü hakaret etti benim nasıl girersin diye bunla biraz sıkıntılı zamanlar geçirdik kaynanamı aradı alttan üstten konuştu iyiyken iyiydi ama mal işin içine girince kötü oldu sonra eşim bize nafaka yollasın diye abisine söylemiş evi satalım antepten ev alalım orayı kiraya verelim kiraya verdiğim evin parasını sen çocuklara yollarsın diye abisi de söylemiş ben sandım benim çocukları hani amcanız size gönderdi diye söylersin sanmış abisi Eşim de demiş benim çocuklarım orada dururken ben senin çocuklarına niye vereyim demiş abisi bozulmuş bu duruma eltim bana çok mesajlar attı işte sen yılansın da işte senin ne yaptığın belli değil de işte bir yılan bir delikten bir def sokulur ben sana defalarca müsaade ettim falan filan filan böyle kötü şeyler yazdı ben de cevap verdim ona doğrusu bu yaş olarak ondan küçüğüm saygısızlık etmek istemedim oysa bana yatak odanı bile kullanmadım demişti eve girdim baktım baktım yatak odamı bile kullanmış bundan sebep kötü olduk size soruyorum evin daha parasını ödemeden ev sahibi olunur mu ve sizce eltimin davranışları normal mi bu daha ne hiçbir şey anlattığımın yanından daha çok şey yaptı
Bence karşılıklı bı cirkeflik var

Adam evi sizden kaçırmaya çalışırken eline yüzüne bulaştırmış işte. Kötülük böyle ayağına dolaşır insanın.

Eşim de öyle dedi valla 😂 gerçekten rahatladım suan da beni anlayan biri
Şunu bir anlayın evi peşkeş çeken eşiniz. Siz evden gider gitmez satmaya kalkan eşiniz. Anı manı bahane. Eş almış parayı çatır çatır yemiş. Size de arada bir şeyler yollamış işte sus payı.
Abinin sisin evi almak isteme nedeni kp mi bilmem. Keşke girişmeseydi abi bu işe. Ama olmuş bir kere. Adamın parasını dolar kurundan hesap edip verin bir daha da konuşmayın abi ve eşi ile.
Ama parasını bgünkü değerinden verin bitsin kapansın olay

Ev sizin üzerinizeyse eşiniz nasıl satmaya çalışıyor? Karı koca dolandırıcı mısınız nesiniz anlamadım.
İnsanları mağdur edip haklıymış gibi konu açmışsınız bir de.
Sorsak allah billah dersiniz ama gayet rahat hak yiyebiliyorsunuz. O evin hayrını görebilecek misiniz sizce?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X