sezeryan sırasında tüpleri bağlatma

mrb arkadaşlar insanı cok derinden yarlayan bir konu bu tü baglatma işlemi tabi kişisine göre degişmekle birlikte,ama ben bir yıl önce son 3 sezeryanımda baglattım kordonlarımı 15 gün sonrası ise bebegimi acı bir sonla kaybettim :KK43: 2 ci evliligim ilk evliligimen bir kızım var ikinci evliligimden de 2 oglum ama malesfki bu 4 cü bebegimin ölümü beni pisikolojik olarak bunalıma soktu cooook pişman oldum yavrumun acını unutamadım bir türlü 3 evladım olmasına karşın ölen yavrumun yeri dolmadı işte öylesine bir hal aldıkı bu bendeki 4 cocuckistemi vaz geçmedim anne olmaktan tekrar ve tü bebek yaptım malesef ki negatif sonuçlandı :KK43: merkezdeki insanlar benle alay ediyor gibi geliyordu bana bu kadın delimi 3 cocıktan sonra 4 cocık arayışına girmiş die ama anlatılmaz yaşanması gerk bir olay bu bendeki işte her kadında aynı etkiyi yatırmı bilmiyorum ama bana hiç iyi gelmedi bu kordon tüp baglatma olayı düşmanıma dhi tavsiye etmem yapmasınlar emin olup karar vermeden ben bilgilendirilmedim spiral gib bir olay sandım da baglatmaya ewet dedim sonrasında acıkladı dortorum bana geri dönüşü yok die ve o an yıkıldım işte :KK43: diyecegim o ki arkadaşlar bu yazıyı okuyan tüm kadınlarımaza sesleniyorum ASLA BAGLATMAYIN sonrasında ister istemez pişmanlık oluyor insan da şimdi halenda vaz geçmiş degilim yolumdan rotik cerrahi le tüplerimi actırmayı düşünüyorum tabi yeterli tüpüm kaldıysa oda :KK43: beni sakın yadırgamayın ama yaşımın verdigi mi desem(27) yoksa evlat acısımı veyahut anne lige doymamış olmak mı bilmem ama ben 4 kez anne olabilmek için canımı vermeye razıyım artık pişmanlıgımı analtmak istedim sace sizlere ben hak verende cıkar kınayanda yaşanmadan anlatılmaz diyorum ya gerisini yaşamayan bilmez
Canim benim ben 34 yasindayim 2008 de oglum oldu 2011 kizim oldu oglum 4 bucuk yasinda beyin tumorunden ameliyat oldu ve bir sene sonra kaybettim simdi kizim var allah bagislarsa ve hamileyim yarin doguma giricem diger ikisi sezeryan oldu yarinkide olacak ve doktorusm cok tehlikeli oldugunu soyledi bende baglaticam . Simdi allahin emridir hersey olacaga tup baglatmakta engel olmaz diyorsunki 15 gunluk bebegimi kaybettim evlat 15 gunluk 15 yasinda ne fark ederki ciger ayni yanar benim bir sozum var ben yasamiuorum yanlizca kizim ve esim simdide karnimdaki bebek icin nefes aliyorum ve bir gun o 5 bucuk yasindaki melegime kavusacagim diyorum ama su an mecbursam nefes almaya yanimdakiler icin herseyi yapmaliyim .dusun kalan uc cocugun sen olmasan ne yapar ben hep oyle dusunmeye calisiyorum aci cooook buyuk taryismak yada dillendirmek istemiyorum ama hayatim tehlikede benim icin super ölmek bilemezssin nasil istiyorum ama kizim ne olacak üc yasinda aciui cekerek kizimin yaninda olmak icin baglaticam sende hep boyle dusun pisman olma nasilsa kaybetyin yavruna kavusacaksin hayirlisiyla bende insalah ama hayatta oldugun surece sana muhtaclara yar olacaksin ben oyle yapiyorum seni de cook iyi analiuorum cook iyi

Bende 2. Doğumumu yapıcam.? Sezeryan olucak...3 sezeryan tehlikeli diyorlar zaten 3 çocuk istemiyorum Allah 2 sine ömür versin...o kadar kararsızım fakat bağlatmak istiyorum ... çocuk isteme durumu olarak pişman olacakbir durum göremiyorum çünkü zaten tehlikeliyse 3 sezeryan mantıklı geliyor...hiçbir korunma yöntemine güvenemiyorum..heray hamilemiyim endişesinden psikolojim çöktü...

X