Shaggy halı kullanan var mı?

bende bu gün aldım kızlar,hemde bembeyaz ve saten shaggy yün degil,görünüş muhtesem,ammaaa 2 kedi ve bir köpekler bakalım bu güzelliğini daha ne kadar koruyabilecek:umursamaz:

ben kullanmıyorum ama
komşum kullanıyor
çok menmun
makınayla aldımgımda güzel temizleniyor demişti.

Ben atrede kullanıyorum. Saray halı markası. Yıkaması ve silmesi kolay ama süpürünce tamamen temizlenmiyor. Sirkelemek gerekiyor. Küçük oldukları için sirkelerken zor olmuyor. Ama salon halısı ebatlarında olsaydı eminim zor olurdu. Bunun dışında ben çok memnunum. Ayrıca yapışma falan da olmuyor.

mutfağımda merinos plus ipek shagy,yatak odamda da merinos ipek shagy,oturma odamda royal shagy var walla çok memnunum.zemuszemussilkelemesi zor!temizliğine gelince ,yazın yıkıyorum ,kışın kovaya sıcak su,ariel leke çıkarıcı bide domestos döküyorum.alıyorum halı yıkadığım fırçayı fırçalıyorum,sanki yıkar gibi.(bu arada yatak odamdakiler yeni onları yapmadım,mutfak ve oturma odasınınkiler.)hem parlıyolar hem kabarıyolar,hemdew yeni alınmış gibi renkler canlanıyo.:lepi:..aaaaaa prd önce süpürün tabiii unutmuşum yazmayı.kafamçokkarıştıalacaksanız fason değil,marka tercih edin derim.MEMNUNİYET için çok öçnmli bir faktör:lepi:.

bende antre,salon ve mutfakta royalin antibakteriyel olanını kullanıyorum.henüz yıkanmadılar ama temizliği çok kolay.normal halı süpürür gibi süpürüyorum.içime sinmezse birde ters çeviriyorum.tek dezavantajı döküleni bellli etmemesi.mutfağımdaki halı kahverengi.ilk geldiği gün tabaktaki çorbanın yarısını kardeşim halıya boca etti.tabaktan çorba eksildi ama biz nereye döküldüğünü göremedik.elle yoklama yöntemiyle bulabildik ancak:)

tüm evimde bu halılardan var. benim gibi tembel insanlara tavsiye ederim. hiç toz göstermiyor. ayda bir kere ancak süpürüyorum. diğer halıalrda her hafta süpürmek bile yetmez. diğer halılar herşeyi gösteriyor. ama bunlar göstemiyor. hepsi kaşmir marka. özellikle kış aylarında bastığım yerlerin ymulacık olması beni mutlu ediyor.

Ayda 1 miakannehir, toz göstermiyor diye de süpürmemek olurmu:nazar:

her halının temizliği aynı bence hepside ayda bir silinmeli yani hepsine de toz saç birikiyor hatta normal halıları kabartmak için fırçalamıyormusunuz bende saggyde var normalde bence saggynin temizliği daha kolay

benim shaggylerim de royal ve inanılmaz memnunum..
normal halının bakımı temizliği eziyet gibi geliyor şimdisositososito

Arkadaşım kullanıyor hiç mennun değil mutfak için almıştı pişman oldu süpürgeyle de temizlenmiyor sürekli çırpmam gerekiyor demişti
Bence sadece antreye alınsa iyi olur diye düşünüyorum

selam arkadaşlar ipekli saggy halı alan varmı?Ben kendimi hiç araştırma yapmadan riske attım bugün ipekli saggy aldım cuma günü gelecek ama hiç kullanan görmedim ama renkleri modelleri normal halılara göre çok güzeldi bende kendimi riske attım bakalım
ne olacak.Normal saggylerden fazla menun kalan yok normalleri alırken galiba iyi marka almak lazım.Bakalım bu ipekliler nasıl olucak kullanırsam sizide bigilendiririm.

Kızlar bizde dinarsuyun shaggy halısından alıcaz izel-iz 22 modelinden.Salon için olacak.En büyük boyu ancak ideal oluyor büyük salonlar için. Bi küçüğünü aldık ufak durdu.

Çok guzel görünüyor çok değişik. Şu andada indirimli gördüm bir web sitesinde..Yıkanmıyormuş, sadece halı şampuanıyla kirlenirse silebiliyormuşuz. O kadar cok begendim ki tüylü tüylü değil, tam makarna şeklinde de değil, kabarık cok değişik. Çok beğendim ben.. Annem zaten arada bir kullanıcam diyor bakalım..bende alıcam.

Son düzenleyen: Moderatör:
pinky halıyı merak ettim linkini verirmisin bakayım

Canım daha gelmedi , ama bi küçük boyunu mağazada görmüştüm yakından.Renkleri mor lila, resimdenkinden daha canlı renkleri bu arada.

DINARSU-IZEL-SHAGGY-200X290-CM-STOK-SORUNUZ__24370335_0.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
bende aynı seriden aldım ama benimkide daha gelmedi umarım memnun kalırız

Ben de Shagy halı kullanıyorum. Kızımın odasındaki ip, yapak odama aldığım da ipek. Her ikisi de süpürüldüğünde temiz olmuş gibi görünüyor ama tam bir toz yuvası. Dökülen saçlar bile kalıyor üzerinde. Sert kıllı bir fırça ile haftada bir mutlaka saç kıllarını topluyoruz. Üstüne düşen bozuk paraları bulamıyoruz ki tozları nasıl bulup da temizleyelim?
Hijyen insanlar için hiç uygun olmadığını düşünüyorum.

kızlar ben dün tüm evime gittim kaşmir shagy halı aldım evimin heryeri böylee...koltuklarım çok modernn gidip klasik alamadım en iyi modeller kaşmir shagy çok ama çok begendim..
kulanışııı kolay diyende var zor diyende..
bakalım kulanmadan bşy diyemiyorum ama renk ve modelleri acaip içime sindi:)

X