Doğuma Hazırlık şiddetli el uyuşması

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
slm kızlar benim 3 aylık bi bebişim var ve bende hamileyken bide 20.haftada yşamıştım bu sıkıntıyı.karpal tünel deniyo.malesef hamilelikte hiç bi tedavisi yok.benim iki elimdede vardı doktor bileklik önerdi kullandım ama hiç fayda göredim.kaşık bile tutamıyodum.dayanılmaz acılar çektim.ama allahtan hamileliğim 30.haftada sona erdi erken doğum yaptım.doğumdan snr 2 ay daha daha az şiddette ve aralıklarla devam etti şikayetlerim ama allha şükür geçti şimdi.dünya varmış diyorum.çekilir çile deil allah yardımcınız olsun

amin.ne dr.una görünmem gerekiyor.ortopedi mi.kadın doğumcum dahiliye dedi ne alakaki

amin.ne dr.una görünmem gerekiyor.ortopedi mi.kadın doğumcum dahiliye dedi ne alakaki

cnm ben fizik tedaviye gitmiştim onlar ilgileniyolar ama gitsende hamile olduğun için hiç bişey yapamıyolar sadece bileklik önerdi doktorum bana.onunda pek bi faydasını görmedim.hamilelikten snr geçer dedi allaha şükür geçtide öle rahatladım

senin ne güzel çok az kalmış doğuma.sağlıkla alırsın inş.bebğini kucağına.bu uyuşma işini netten çok araştırdım.sinir sıkışması falan diyor.gebelikte ilacı da yok.damarlar genişlediği için oluyormuş hamilelikte.korkum doğumdan sonra geçmezse diye.şu halde yavrumu kucağıma bile almam zor olacak.çok uyuşuyor ellerim çok.inş.geçer.:Saruboceq:

benim gecti canim ellerimin uyusmasi yaklasik bir hafta surdu
magnezyumu gunde iki kere almaya basladim doktorumun tavsiyesiyle sanirim onun faydasi oldu
suan hic bi sikayetim kalmadi uyusmayla ilgili .. hatta alyansimida takabiliyorum artik :)))

X