Siğillerim...Bilgi ....Paylaşım alanı

arkadaşlar üç yıldır yüzümdeki onlarca düz siğille mücadele ettim, kullanmadığım ilaç gitmediğim doktor kalmadı, gittiğim son doktor birde nibulen krem deneyelim dedi,(nibulen çok bilinen bir mantar kremi) bir hafta içerisinde hepsi kurudu, mucize gibiydi yüzüm bebek gibi oldu, lütfen deneyin belki size de faydalı olur.

aa cidden mi çok şaırdım nibulen demekkkk denemkete fayda var..saol canım..

yıllardır parmak uçlarımda tırnak dibinde geçmeyen siğiller vardı ben kurtuldum faydam olsun diye yazıyorum :
verrutol ve baticon alın
siğilleri sıcak suya batırın iyice yumuşasın
baticon sürün, iyotlu olduğu için çok faydalıymış
kuruduktan sonra verrutol sürün
verrutol yakabilir yakar hatta ama sabredin 5-10 dk sonra yanması geçebilir
bunu günde 2 kez uygulayın
haftalar alabilir sabredin
üstündeki kabarıklıkları manikür makasıyla kesin
böyle böyle devam edin
sabredin..
sabredin....
kurtulacağıma inanmıyordum çok şükür ki benimkiler tertemiz oldu

arkadaşlar ben de ceviz yağını ve incir sütünü denicem kullananlar nasıl kullanıyorlar,ne sıklıkla kullanıyorlar ve sadece siğil üzerine mi uyguluyorlar?bir de ben de duayı denicem hangi duaları okuyayım?

arkadaşlar üç yıldır yüzümdeki onlarca düz siğille mücadele ettim, kullanmadığım ilaç gitmediğim doktor kalmadı, gittiğim son doktor birde nibulen krem deneyelim dedi,(nibulen çok bilinen bir mantar kremi) bir hafta içerisinde hepsi kurudu, mucize gibiydi yüzüm bebek gibi oldu, lütfen deneyin belki size de faydalı olur.

deniycem benim de göz çevremde var bende senelerdir çare bulamadım umarı işe yarar

canım incir sütü kesinlikle denenmiştir. Sabah akşam sür ağaçtan koparıp. Bi de cevizyağını duydum o da iyi geliyormuş.

kesinlikle katılıyorum tek çare incir sütü. ablamdada vardı siil ellerinde ve kocamandılar doktora gtti neler neler denedi yok sonra bizde incr sütünü duyduk onu denedi ve kurtuldu izi bile kalmadı vala hem çokta pratik..

kesinlikle katılıyorum tek çare incir sütü. Ablamdada vardı siil ellerinde ve kocamandılar doktora gtti neler neler denedi yok sonra bizde incr sütünü duyduk onu denedi ve kurtuldu izi bile kalmadı vala hem çokta pratik..

yalnız siğillerde çatlak falan varsa( bende vardı çünkü), yani 2-3 siğil birleşip araları kanama falan yapıyorsa mesela, incir sütü acayip kaşındırıyor. Siğili kaşımak da çok zor!!! Normal olanlara incir sütü olabilir. Ama eğer bulabilirseniz en güzel çözüm dua.......test edilip onaylanmıştır, birçok kişide,hatta bende de..haaa, herkesin ağzı herkese çare olamayabiliyo ama denemekten zarar gelmez :KK66: allah şifa versin, zor bi hastalık....

Yani siğil duası okuyan ,bunu farklı şekillerde yapanlar var. Bulursanızla kastım o

Arkadaslar denedim ve faydasını gördüm. Basımdan gecen olayı anlatacagım umarım işinize yarar

Son düzenleme:
Arkadaslar merhaba ,

benim de parmagımda siğilim vardı, doktora gittim bir dunya ila. Verdi ama hic fayda etmedi ve cok canımı sıkmaya baslamıstı. Bir gün annem mantar almıs, yemek yapacagız , basladım mantarları yıkamaya suyun altında mantarların kabuklarını parmaklarımla sürterek yıkadım. Ertesi gün elimdeki siğilimin gözle görülecek derecede kücüldüğünü far ettim ilk aklıma mantar olacagı gelmedi sonradan düşündüm dedim ben ne yaptım son 2 - 3 gün icinde ??? Mantar olabilecegini düşündüm ver tekrar mantar aldım. Sadece siğilimin oldugu yere defalarca sürttüm. Ve siğilimden eser yok =)

SİĞİLİ OLAN BİRKAC KİŞİYE ÖNERDİM VE FAYDASINI GÖRDÜLER. ÖNERİRİM ARKADASLAR . İNSALLAH SİZLERDE FAYDASINI GÖRÜRSÜNÜZ. GECMİŞ OLSUN HEPİNİZEEE

limon tuzu denediniz mi;?
bende et beni gibi bir şey vardı arkadaşımın tavsiyesi ile denedim
azıcık yaktı ama gözle görülür ufalma oldu
belki siğillerde de işe yarar
limon tuzunu hafif ıslatıp siğilin olduğu kısma sürün ve bırakın kurusun
belki hafif yanma ve kızarıklık olur sonrasında yıkayın

benim de iki parmağımda vardı siğil,doktora gidip dondurdum kan doldu patladı sonra kuruyup döküldü şimdi izi bile yok,baş parmağımda yine küçük çıktı ancak doktora söylemeyi unuttum saçım şu an için daha önemli. ceviz yağını da denemiştim ama düzenli kullanamadım

Benim elimde ve parmağımda vardı.
Parmağımdaki oje gibi ilaç varya hani isim vermiyim onunla geçti. Ama elimdeki bir türlü geçmedi. Sonra 1 kere yaktırdım elimdekini geçti ama bir yıl sonra felan tekrarladı ve yine yaktırdım bu sefer geçti ama biraz izi kaldı. Kimininki dişi oluyomuş ürüyomuş. Bi tanıdığımın ayak parmağını sardı komple dualarmı yağlarmı dersiniz ne denediyse geçmedi. sonra yaktırdı ayağının üstüne basamıycak hale geliyodu o kadar çoklardı ki. Sanırım 4. Yaktırışında bitti.

Benim elimde çıkmıştı ben cildim için dermatoloğa gittiğimde elimide gösterdim ve beni yanındaki bir odaya gönderdi orda elime sprey sıktılar siğillere evde ben nasıl ağlıyorum çok ağrıyordu elim oldu kocaman balon onu patlattık pansuman yaptık siğil kayboldu ama ufacık izi kaldı sanki Allah kimseye vermesin çok uğraştırıyor sanki ayağımdada çıktı ama hiç takmıyorum valla bir daha gidersem bu sefer ayağıma basamam hiç :KK20:

kızzlarr merhabalar :) Ayagımın altında benımde siğil cıktı ama böyle göz gibi :KK43: ne yapsam ne etsem gecıremedım. visk,incir dediler kına dediler..yok nafile geçmedi.işten güçten izin alıpta gidemedim doktora bi türlü.varmı bildiğinz bişey? yardımcı olursanız sevınırım:KK25:

7 yıl önce ayak parmaklarımda minicik siğiller çıktı. O sıralar yeni bir ayakkabı almıştım, ayak uçları bayağı dardı, sanırım ondan oldu siğiller (Maranki'ye göre siğil sebeplerinden biri bu).
Doktora gitmedik ailecek doktorlarla-hastaneyle aramız iyi olmadığı için.
Bitki kitaplarına baktık.
Tuz sürüp İhlas, Fatiha okuyup tuzu toprağa gömmeyi tavsiye ediyordu, birkaç kere yaptık, geçmedi.
Sarımsak sürmeyi tavsiye ediyordu, birkaç kere yaptım, geçmedi.
Kalpten inanarak kendi kendine okuyunca geçer diyenler oldu, okudum ama kalpten inanarak okumadım. Ne kadar abdestli namazlı bir insan olsam da biraz evhamlıyımdır, içimde daima bir şüphe vardı "ya geçmezse" diye ve geçmedi:)
Halam halk arasında siğil baba tekkesi diye bilinen bir mescid olduğunu söyledi, onun bahçesinde bir Allah dostunun kabri varmış, ordan toprak alıp sürülüyormuş, halamın oğlunun siğilleri öyle geçmiş. Hiç inanmasam da bir ümit diyerek gittik, toprak aldım, okudum sürdüm, geçmedi.
En sonunda Saraçoğlu hocanın tavsiyesini uyguladım; birkaç söğüt yaprağını havanda dövüp üzerine koyup beklettim. Her gün tekrar tekrar yaptım. 1 hafta veya 2 hafta devam ettim, sonra kaybolduğunu gördüm, çok şükür kurtuldum.
Sıkan ayakkabı giydiğim zaman tekrarlıyor galiba, onu fark ettim, nişanımda giydiğim ayakkabı biraz sıkıyordu, tekrar siğil çıktı ayak parmağımda, yine bi şeyler yapmam lâzım. Alabilirsem ceviz yağı alırım da fırsat bulamazsam söğüt yaprağı dövüp sürerim.
Allah herkese şifa versin.

Ha incir sütünü de sürmüştüm küçültmüştü ama tamamen geçirmemişti. Ama dişisini erkeğini yabanisini bilmiyordum rastgele bir ağaçtan 2-3 hafta boyunca sürmüştüm.

Yazmayı unutmuşum, önce doktora gitmedim ama sonra dayanamayıp gittim, o oje gibi kokan ve sürülen ilâcı vermişti, onu kullandım sürdüm, o da geçirmemişti.
Aynı şey herkese iyi gelmiyor kızlar, ama denemek lâzım tabii.

X