Saç Uzatma Yöntemleri Sığır iliği ile kafamdan saç fışkırıyor kızlar...

merhabalar benimde saçlarım çok dökülüyor.İlk yıkamalarda çok dökülme yapıyor mu?Saç alışana kadar yapabilir diyorlar gözüm korktu açıkcası
Merhaba,
Kürü uyguladıktan sonra yıkamalarda dökülme oluyor onun dışında eskisi gibi avuç avuç dökülmelerim olmadı.fakat bende etkisi olmadı sanırım ya da ben fark edemedim.az önce yıkadım saçımı 4. Haftanın kürünü uygulamıştım ama bırakmayacağım küre devam :)

Merhaba,
Kürü uyguladıktan sonra yıkamalarda dökülme oluyor onun dışında eskisi gibi avuç avuç dökülmelerim olmadı.fakat bende etkisi olmadı sanırım ya da ben fark edemedim.az önce yıkadım saçımı 4. Haftanın kürünü uygulamıştım ama bırakmayacağım küre devam :)
Kolay gelsin csnım.ben de eşim icin uygulamak istiyorum ama korkuyorum.daha da kellesme olur mu diye.mahfeder valla beni.burdan bana da bilgi verir misin?

Kolay gelsin csnım.ben de eşim icin uygulamak istiyorum ama korkuyorum.daha da kellesme olur mu diye.mahfeder valla beni.burdan bana da bilgi verir misin?
Merhaba,
Herkeste farklı etkileri olabilir o yüzden kesin birşey söyleyemem sana.erkeklerde aynı sonuçları vermeyebilir.benim de eşimin saçları çok döküldü onun için bıttım sabunu aldım onu kullanıyor 3 haftadır.internette okumuştum saçlara iyi geliyormuş.bıttım sabununu araştır derim.

Merhaba,
Herkeste farklı etkileri olabilir o yüzden kesin birşey söyleyemem sana.erkeklerde aynı sonuçları vermeyebilir.benim de eşimin saçları çok döküldü onun için bıttım sabunu aldım onu kullanıyor 3 haftadır.internette okumuştum saçlara iyi geliyormuş.bıttım sabununu araştır derim.
Tamam canım .teşekkür ederim.sen yine de burdan bilgilendir beni.

Merhaba,

inşallah hepimiz etkisini görürüz bugün ilk kez uygulayacağım :dua::KK5:

inşallah hepimiz etkisini görürüz bugün ilk kez uygulayacağım :dua::KK5:
İnş ya :dua: Ben yeni çıkan saçları görmedim daha malesef ama saç derim acayip kaşınıyor bende yeni saç çıkacak diye düşündüm ama bilemiyorum.Bu konuda fikri olan birisi var mı?

KilicBaligi KilicBaligi selam. Ben de bu maskeyi uyguluyorum şu anda saçımda. Gerçekten dipleri yoğunlaştırıyor ve saçı canlandırıyor. Haftada 2 yapıyorum Bugün 3. Uygulamamdı. Fakat uygulama esnasında bu maske sayesinde Yeni çıkan saçlarım da dahil çok fazla saçım döküldü. Bir de şu an maske kafamda, yanma hafif ağrı ve kaşıntı var. Sizce devam etmeli miyim?

Kizlar ben su an 3. Kuru yikamak uzereyim.

Gozlemlerim soyle; henuz bir uzama yok ama sac uclarimdaki yanik gorunum gitti saclarim daha kolay taraniyor. Ince telli oldugu icin normalde 2 haftada sacim uzayinca dip boya ihtiyaci duyardim cunku dibi yagli uclari boyadan kuru olurdu; su an dibi bence kalinlasti cunku kolay yaglanmiyor.

1 ay oldu henuz uzadi diyemem ama minim saclarim fiskiriyor dipten. Oncesi sonrasi fotolar da almaya basladim 2 3 ay sonra paylasacagim sizinle.

Son olarak asagidaki konumdaki anketimi oylar misinizzz???

https://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/isim-secme-anketi.1004131/

Merhaba konu açılalı çok olmuş bende pcostan sebep saçımda seyrelme oldu sığır iliğini yapmak istiyorum yapan arkadaşlar çıkanlar döküldümü bana yardımcı olun çok merak ediyorum lütfennnn

kızlar bu kür saçtan nasıl arınıyor ya? benim saçlarım aşırı derecede ve kolay dökülüyor avuç avuç korkuyorum çıkartırken hepsi dökülür diye. nasıl arındırıyorsunuz ?

kızlar bu kür saçtan nasıl arınıyor ya? benim saçlarım aşırı derecede ve kolay dökülüyor avuç avuç korkuyorum çıkartırken hepsi dökülür diye. nasıl arındırıyorsunuz ?
Dökülme karşıtı şampuanlar var .Denediniz mi sebamed inkini ablamlar ben eşim kullandık.Durduruyor ama .

Dökülme karşıtı şampuanlar var .Denediniz mi sebamed inkini ablamlar ben eşim kullandık.Durduruyor ama .

hayır hiç duymamıştım gerçekten işe yarıyor mu yaa alayım o zaman olumlu yorumlar varmış ekşiden de baktım, çok teşekkür ederim. sizin de çok fazla dökülmeniz mi vardı?

hayır hiç duymamıştım gerçekten işe yarıyor mu yaa alayım o zaman olumlu yorumlar varmış ekşiden de baktım, çok teşekkür ederim. sizin de çok fazla dökülmeniz mi vardı?
Bir dönem banyoda elime çok geliyordu çok kısa sürede farkedersiniz değişimi.Kaç yıldır kullanmıyorum bile.

Selam herkesee. Ben konuyu açalı tam 9 sene olmuş inanılır gibi değil🤦‍♀️ Ben bu kürden çok fayda gördüm saçım 4 katına çıktı diyebilirim çünkü aşırı seyrekti normal insan saçına döndü. Ama 1 yıl arayla 2 hamilelik emzirme dönemleri derken şimdi yine çok fazla dökülme oldu. Bu akşam yeniden başladım erkenden önlem almak için. Ben çok güveniyorum bu küre

X