Saç Uzatma Yöntemleri Sığır iliği ile kafamdan saç fışkırıyor kızlar...

Ayy
Çok güzel bende deneyim benim saçlarım kuyruk sokumumda ama ince inşallah gürleşir

valla bunu denemeyi düşünüyorum ya inşallah saçlarımı dökmeden saçımdan ayırabilirim ben de. işe yararsa büyük duacınızım : )

valla bunu denemeyi düşünüyorum ya inşallah saçlarımı dökmeden saçımdan ayırabilirim ben de. işe yararsa büyük duacınızım : )
Dün gece uyguladım. Sadece 2 şampuanlamada ne ilikten ne kokudan eser yok. Dayanabileceğiniz kadar sıcak suda iyice ovalauarak akıtın. Şampuanı dökün ve uzun uzun şampuanlayın. İki kere şampuanla miss

Uygulayan arkadaslar tam olarak karisimdaki olculer nelerdir? Mesela konuyu acan arkadas 50 gr zeytinyagi demis ya ama kasikla ne kadara tekabul ediyor, sizler nasil ayarladiniz tam olarak?

Selam herkesee. Ben konuyu açalı tam 9 sene olmuş inanılır gibi değil🤦‍♀️ Ben bu kürden çok fayda gördüm saçım 4 katına çıktı diyebilirim çünkü aşırı seyrekti normal insan saçına döndü. Ama 1 yıl arayla 2 hamilelik emzirme dönemleri derken şimdi yine çok fazla dökülme oldu. Bu akşam yeniden başladım erkenden önlem almak için. Ben çok güveniyorum bu küre
Merhaba canim, Oncelikle bizleri bu karisimla tanistirdigin icin tsk ederiz:)
yeniden uygulamaya basladin mi yine, nasil gidiyor yeniden yarar goruyor musun?
Ben bir de sormak istiyordum acaba 150 gr zeytinyagi ne kadar ediyo bardak olarak?
Bir kac yere sigir iligi sordum bulamadim, en son kemigi kendim alip kaynatip iligini cikarmaya karar verdim. Hani sen en son suzuyoruz posasi kalmasin diye dedin ya, o posayi atiyoruz degil mi, onu da surmuyoruz😅

Canim merhaba. Bende senin tavsiyenden yola cikarak bir aydir haftada iki kere bu bakimi yapiyorum fakat hocbir sonuc alamadim sen ne kadar surede sonuc aldin ve suan ne durumda saclarin.

Selam herkesee. Ben konuyu açalı tam 9 sene olmuş inanılır gibi değil🤦‍♀️ Ben bu kürden çok fayda gördüm saçım 4 katına çıktı diyebilirim çünkü aşırı seyrekti normal insan saçına döndü. Ama 1 yıl arayla 2 hamilelik emzirme dönemleri derken şimdi yine çok fazla dökülme oldu. Bu akşam yeniden başladım erkenden önlem almak için. Ben çok güveniyorum bu küre
Ne kadar surede 4 katina cikti ben tepem.kansin saclari.kalinlassin istiyorum ama ise yarar mi ki

süzme yok canm. bir çay bardağı suyun içinde haşlıyorsun. sonra o suyla birlikte blendırdan geçiriosunkii haşlanırken eriyen vitaminler suyla gitmesin:))
tarih olarak net bişi söleyemem ama Eylül sonuydu sanırım çünkü okulların açıldığı haftaydıı. işte o hafta başladım sürmeye. haftada bi kere sürdm 2. sürmeden sonra annemfarkettii. 2 cm kadr saçlar wardı..
Yaklasik iki aydir kemik iligini kaynatip ince bir elekten gciriyorum icine cam terabentin sarmisak hint argan yilan yaglarininda ekliyorum ama sadece dokulmeyi durdu yeninsaclar burnturlu cikmiyor 🤔🤔

Yaklasik iki aydir kemik iligini kaynatip ince bir elekten gciriyorum icine cam terabentin sarmisak hint argan yilan yaglarininda ekliyorum ama sadece dokulmeyi durdu yeninsaclar burnturlu cikmiyor 🤔🤔
bu sığır iliği olayına ben inanmıyorum yesen daha ii fayda eder bence

bu sığır iliği olayına ben inanmıyorum yesen daha ii fayda eder bence
Yaklasik iki aydir haftada iki kere kullaniyorum canim. Ablamda duzenli olarak sac diplerime bakiyor. Ama malesef yeni cikan sac hic yok. Belkide bende ise yaramadi.. ama koklerde bi yogunluk sacda bi hacim var esim bile farketti. Ben hala kullanmaya devam ediyorum.

arkadaslar, merhaba. yaklasik 10 ay kadar once saclarimi actirdim. actirdiktan sonra bi sikinti yoktu, daha sonra paket attirip son haline gelmesi icin, guya, guvendigim kuaforume gittim. sacima tekrar boya yapip tekrar acti. saclarimin yandigini dus aldiktan sonra farkettim maalesef. olaydan sonra yogun dokulme basladi. doktora gittim, takviye ilac verdi. kullaniyorum fakat sacimin ust kisimlari ciddi anlamda acildi. saclarim kalin telli olmasina ragmen yapi olarak cok inceldi. yeni saclar az da olsa var fakat onlar da tuy gibi. sormak istedigim; bu kur dokulen saclarin saglikli sekilde geri gelmesine yarar mi ve en onemlisi, malum sebep yuzunden kasap kasap dolasmam mumkun degil. hazir satilan kemikli ilik sulari isime yarar mi? cevap icin simdiden tesekkur ediyorum..

Yaklasik iki aydir haftada iki kere kullaniyorum canim. Ablamda duzenli olarak sac diplerime bakiyor. Ama malesef yeni cikan sac hic yok. Belkide bende ise yaramadi.. ama koklerde bi yogunluk sacda bi hacim var esim bile farketti. Ben hala kullanmaya devam ediyorum.
Içine koydugunuz yağlardan olabilir bende yağ bakımı yapıyorum ve gayet ii uzuyor cnm tabi memnunsaniz kullanmaya devam edebilirsiniz sonuçta yağ ile sac uzatmaya inanmayanlar bile var 🙂

arkadaslar, merhaba. yaklasik 10 ay kadar once saclarimi actirdim. actirdiktan sonra bi sikinti yoktu, daha sonra paket attirip son haline gelmesi icin, guya, guvendigim kuaforume gittim. sacima tekrar boya yapip tekrar acti. saclarimin yandigini dus aldiktan sonra farkettim maalesef. olaydan sonra yogun dokulme basladi. doktora gittim, takviye ilac verdi. kullaniyorum fakat sacimin ust kisimlari ciddi anlamda acildi. saclarim kalin telli olmasina ragmen yapi olarak cok inceldi. yeni saclar az da olsa var fakat onlar da tuy gibi. sormak istedigim; bu kur dokulen saclarin saglikli sekilde geri gelmesine yarar mi ve en onemlisi, malum sebep yuzunden kasap kasap dolasmam mumkun degil. hazir satilan kemikli ilik sulari isime yarar mi? cevap icin simdiden tesekkur ediyorum..
Canim yillar once bnmde basima geldi bu durum. Saclarim yandi bozulmus barbi bebek saci gibiydi uclardan ikiye uce ayrildi zamanla.iclardan buyuk oranda kestirmistim. Istersen bubkemik iligi maskesini de yapabikirsin bende sac cikartmadi ama saclarim daha parlak ve saglikli duruyo.uzun bi sure boya yapmamani tavsiye ederim..

Saçlarınızda dökülme olduysa yağ bakımlarını yapmamalısınız. Yağ maskeleri daha çok dökülme yapar. Dokulme saç açtırma işleminden sonra olmuş sanırsam. Saç diplerinizde alerjik bı tepki olmjs olabilir. Saç dokulmesi için kesinlikle doktoro görünun. Dökülmeye sebep olan şeyi bulup ona gire mantıklı bı tedavi uygulasin. Başkalarına iyi gelen şeyler sizde daha kötü sonuçlara sebep olabilir

Saçlarınızda dökülme olduysa yağ bakımlarını yapmamalısınız. Yağ maskeleri daha çok dökülme yapar. Dokulme saç açtırma işleminden sonra olmuş sanırsam. Saç diplerinizde alerjik bı tepki olmjs olabilir. Saç dokulmesi için kesinlikle doktoro görünun. Dökülmeye sebep olan şeyi bulup ona gire mantıklı bı tedavi uygulasin. Başkalarına iyi gelen şeyler sizde daha kötü sonuçlara sebep olabilir
cok tesekkur ederim cevap icin. maden suyu bile :KK70: yuzume alerji yaptigi icin uzun suredir deneyerek kullaniyorum yeni urun/maske gibi seyleri. Bu maskeye de baslarsam yine ilk once deneyerek kullanacagim. doktor tavsiyesiyle kan, hormon, tiroit vs. butun testleri yaptirdim fakat hepsi gayet normal.. hormonal dokulme desem, saclarim boyadan once kalin ve saglikliydi. Sac dokulmem neredeyse normale dondu, fakat dedigim gibi yeni saclar ve dokulmeden uzayanlar cok ince. ben de cok gec olmadan onlari toparlayacak bi seyler ariyorum..

Canim yillar once bnmde basima geldi bu durum. Saclarim yandi bozulmus barbi bebek saci gibiydi uclardan ikiye uce ayrildi zamanla.iclardan buyuk oranda kestirmistim. Istersen bubkemik iligi maskesini de yapabikirsin bende sac cikartmadi ama saclarim daha parlak ve saglikli duruyo.uzun bi sure boya yapmamani tavsiye ederim..
cok tesekkur ederim cevap icin.. sac cikarmasa bile sacinizin eski kalitesinde ve kalinliginda uzamasina faydasi oldu mu peki?

X