Sinirden delirecegim 2 çocukla ev isleri yapip vakit de kalmaliymis ben beceremiyormusum

Ay adam resmen bakıcı ve hizmetçi muamelesi yapıyor size, küfretmemek için zor tuttum kendimi. Terbiyesiz adam, 1 gün dahi o çocuklara bakmayı beceremez anca konuşur bu asalaklar.

Ya biraz önce tartistik 2 cocuk var.Yoruldum dedim mi adam dalga geçiyor.Cocuklar 4 bucuk yasinda ve 2 aylik.ve bugun yine konu actim büyük çocuğumun psikolojisi hic iyi degil.ya ben yoruldum dediğimde adam ne yaptın ki diyor 2 aylik ve 4 yasindaki cocukla ev isleri gayet de rahat yapılabilirdi ve aslında kendime de vakit kalırmış.ben beceremiyormusum.coxugun yaninda tartıştık iste cocuk daha kotu olacak.ya ben mi beceriksizim de yoruluyorum 2 cocuk ev isinde bisey yok mu? Köydeki kadinlar hem cocuk bakıp hem ev isi yapip bir de tarlada çalışıyorlar diyor hepten çıldırıyorum bosanmayi bile dusunuyorum cocuk kotu bir aileyi model almasın diye.ha şunu da sorayım kocayla odalarımız ayri onun yatma saatleri cok düzensiz sabah da geç kalkar rahatsiz edilmemek icin ayrı yatar.cocuk odası ona tahsis edildi ben de yatak odasında 2 cocukla birlikte kalirim.e cocugun kafasındaki aile modelinde anne ve baba ayri yatar cocuk anneyle yatar düşüncesi kalacak yairn karısıyla ayni yatakta yatmayacak.
bencil bir eşiniz var katlanması baya zor.Allah yardımcınız olsun.

Bu çocuğu sen tek başına yapmadın farkındasın dimi? Ne demek rahatsız olmasın diye ayrı odada kalıyor. Böyle bir şey yok. Evlilik bunun neresinde? Bu çocuklar tek başına yapılmadı bu yüzden de yük tek başına senin üstüne binmemeli sende bunu kabul etmişsin baştan. Adamda tepene çıkmışta çıkmış. İşe gidip gelmek çocuklara bakmaktan daha kolay. Eve gelince eşine yardım edecek çocuk bakacak. Varmı öyle ben çocuğu yaptım sen bakacaksın evdesin herşeyiyle sen ilgilen. Oldu canım böyle bir dünya yok

Beyefendi kendi ne yapıyormuş acaba belirli saatler içinde,iş tanimi belirli işini bitir çık bu yani, evde kırk tilkiye kafaya yoran kadına destek olacağına gel eleştir, odunluk deseniz var öküzlük deseniz var eşinizde

Ben en son tatile giderken her şeyi bırakıp çıktım. Beni aramış 3 saat ütü yaptığından şikayet ediyor. Ütünün bu kadar sürebileceğine hala inanmıyor, ütü bozuk masa kötü bu nedir diye söyleniyor. Şimdç pres ütü alacakmış :KK70: Planladığı 7-8 şey vardı sadece birini yapabilmiş. Sık sık çocuklarla yanlız bırakın, başka türlü anlamazlar.

X