Sinirden kafam çatlıyor artık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yoo ben değil üyeler yazıyor yok kuma yok öldürülme diye
Ayrıca yazmimmi sorunlarimi Allah Allah ya misafir geliyo yoruluyoz diye kötümü olduk

Doğduğumdan beri batıdayım (yazmışım ama şu an istanbuldayım sorry:) ) kuma olayı görmedim duymadım kan davası olayı da görmedim ee bunlar nerede oluyor genelde yalan mı yazmışlar.

Ayrıca misafir dediğin taş çatlasın 10 kişidir 100 kişi misafirlik olmaz.

Ayrıca erkekleri öven sensin

Bizimkiler en azından bosuyo sizde oda yok o kadın senin bu kız benim

Doğduğumdan beri batıdayım kuma olayı görmedim duymadım kan davası olayı da görmedim ee bunlar nerede oluyor genelde yalan mı yazmışlar.

Yok batidada aldatma çok napalım yani dakika başı batı aldatiyor batı aldatiyormu diyeyim her konunun altına

Yemekleri meşhurmuş ahahahahahaa donunu yikiyomusun acaba
Yemeğimi anamm yapar diyen insanın ne ara yemeği meşhur oldu
Sen köle değilsen annen köle malum yine yemeğini yapan bı kadında:)
Sen niye donlara bu kadar taktın? Çok rahatsız ediyorsa gel sen yıkayıver alışkınsın nasıl olsa😂😂

Bebeğim biz çalışan, üreten, topluma faydalı insanlarız. Misyonumuz milyon kişinin karnını doyurmak değil. 🥰

Doğduğumdan beri batıdayım kuma olayı görmedim duymadım kan davası olayı da görmedim ee bunlar nerede oluyor genelde yalan mı yazmışlar.

Mantıken zaten kadını sosyal hayattan çekme nedenleri bu.
Kadın evde, adam özgürce dışarda. Neden? Daha rahat iş karıştırmak için. Evde kapalı kadının dünyadan haberi mi olur? Amaç bu zaten.

Lafı çok ceviriyosunuz olmaz ki
Tabi aldatilinca boşan boşanma diyen yok
Ama aldatilmayida kumayla kiyaslayip hafiflestirmek savunmak medeniyiz demek filan da komik yani
Bana laf atana kadar herkes kendi etrafindaki pisliklere baksın bence kimse kendi bölgesini savunmasin
Çocuk doğup aldatilip sizi boşanmaya mecbur bırakan erkekleri sizcede çok fazla savunmuyomusunuz
Erkekleri savunmuyoruz. Beni istemeyene yapışacak değilim, o değil ben giderim mahkemeye, ben veririm eline dilekçeyi, o kim oluyor elime 3 kuruş sıkıştırıp tertemiz yallah edecek. O mahkeme açılır o dosya kaydedilir. Damgayı vururum dolaşır ömür boyu onunla.3 kuruşla kanıp pısıp geri çekilecek insanlar değiliz.

Doğulu musunuz? Nasıl o kadar kişiyi evinizde ağırlıyorsunuz?
Okumuyorsanız acilen şehir dışı üniversite kazanın.
Zaten biri yapiyorsa bütün işler o kişiye kalır ama yapmayın ya. O kadar kişi evde ağırlanmaz yazıkmi değil sizlere

Yok batidada aldatma çok napalım yani dakika başı batı aldatiyor batı aldatiyormu diyeyim her konunun altına

He Bedevi doğudaki erkekler çok sadık hiç aldatmaz oradaki erkekler farklı tabi öyle evet.
Ee kendi kültüründen biriyle evlen o zaman sanki konunda öyle biriyle evlenmeyeceğim yazmıştın.

Doğulu musunuz? Nasıl o kadar kişiyi evinizde ağırlıyorsunuz?
Okumuyorsanız acilen şehir dışı üniversite kazanın.
Zaten biri yapiyorsa bütün işler o kişiye kalır ama yapmayın ya. O kadar kişi evde ağırlanmaz yazıkmi değil sizlere

aman yazık falan değil sayfalarca övüyor da övüyor çeksin bize ne ya.

He Bedevi doğudaki erkekler çok sadık hiç aldatmaz oradaki erkekler farklı tabi öyle evet.
Ee kendi kültüründen biriyle evlen o zaman sanki konunda öyle biriyle evlenmeyeceğim yazmıştın.
Gidip evlenmiyo ama toz da kondurmuyo değişik bir arkadaş. Biz en azından evlendik.

Ay kızlar 20 yaşında dünya görmemiş anasından atasından duyduğu laflarla hissettiği çok farklı olan ama kendi istediklerini dile getirebilecek cesareti olmayan bir bebeye çok fazla laf anlatmaya çalışmışsınız.

Yaşayacak görecek. Neredeyse onun 2 katı yaşındayız. Bizim yaşadığımız hayatı ya da tecrübeyi ucundan bile görmemiş. Nasıl inansın böyle olduğuna?

Konu ne kadar çirkinleşmiş.
Kadın kadındır doğulusu batılısı yoktur, bir tarafı överken diğer tarafı yermek de birbirinize yaptığınız ayıptır, aldatma, cinayet, istismar, şiddet, eziyet, bölge fark etmeksizin birçok kadının yaşadığı bir zulümdür.
Ne batılı kadın ahlaksızdır ne doğulu kadın köledir, önce kadınlar bu önyargılarından kurtulacak birbirlerini yaftalamayacak ki erkeklerin düşüncesini de değiştirebilsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X