Sınırsız Meyve Diyeti ve Deneyimlerimiz

sabah yediklerim
1portakal
yarım muz
yarım armut(ARMUT büyüktü)
yarım elma
2 tane mantarın sapını koydum
karnım doydu sizler neyaptınız herkeze kolay gelsin

kusura bakmayın kızlar ben bugün gümledim ilk günden niyetlendim Allah kabul ederse olmadı yani bugün meyve diyeti yarın söz

günaydın arkadaşlar.ben sabah sadece yarım ayva yedim.şuan iş yerimdeyim birazdan çıkıp portakal ile elma alıp yiycem.kesinlikle pes etmek yok arkadaşlar ona göre

günaydın arkadaşlar
yarım elma
yarım armut
yarıım portakal
1 kivi
bunları yedim vede zorlanmadım
duygu89 sanada kolaygelsin arkadaşım

selamlar ben bugun cokk gec kaltım 3 minik elma yedim iyiyim ama 2 ögün fazla yedim haftasonu bana 2 kilo olarak döndü 79 cıkıyorum inş. cumaya 77 yani gecen haftaki kiloma inerim meyveler sayesinde

sanırım bu diyeti yalnız yapıyorum arkadaşlar kayboldu olsun ben başladım başladıgımda kilom76 bakalım 6 günde kaç kilo verecem daha önçe diyet yaptım kesinlikle kilo veremedim bakalım ne olaçak birde sabah akşam sogan suyu içiyorum inşallah vucudum şaşırır belki kilo vermem kolay olurfisfisfis

selamlar ben bugun cokk gec kaltım 3 minik elma yedim iyiyim ama 2 ögün fazla yedim haftasonu bana 2 kilo olarak döndü 79 cıkıyorum inş. cumaya 77 yani gecen haftaki kiloma inerim meyveler sayesinde

merhaba kütahya benim yediklerim fazlamı yiyorum meyvaları acaba

miss canım yalnız değilsin bundan emin ol.bende sabah yarım ayva,yedim.daha sonra ise portakal,elma dan doyasıya kadar yedim canım.ben zayıflayacağımıza inanıyorum canım sende inan

ben de yapmayı düşünüyorum .................bıraz verıırım belkı herkese kolay gelsın ..işteyken zor olacak ama denıcem .yarın akşam yazaru-ım inş ..........iyi geceler..ve teşekkurler

sanırım bu diyeti yalnız yapıyorum arkadaşlar kayboldu olsun ben başladım başladıgımda kilom76 bakalım 6 günde kaç kilo verecem daha önçe diyet yaptım kesinlikle kilo veremedim bakalım ne olaçak birde sabah akşam sogan suyu içiyorum inşallah vucudum şaşırır belki kilo vermem kolay olurfisfisfis

yok canım yalnız deilsin ben uzun aylardır 14 aydır diyetteyım 20 kilo verdim baya zor oldu neden sogan suyu içiyosun bende denemk istiyorumda başlamadım gitti bende pkos var iyi geliyomuş denemekte fayda var ben cok asırı az yemek yiyorum yag seker ekmek 0 zaten meyve diyeti gibi geciyo hayatım vejeteryanım birde o yuzden gecen 2 gün biraz fazla yedim 2 aldım hemen bakalım ne olacak

günün özetini söleydi bende cok gec kaltım 16:00 da

3 küçük elma sonra 1 portakal 1 yesil elma şimdide 1 ayva 2 havuc yedim havuc meyve deil ama canım onu istedi işte böle inş. su yeni 2 kilom gider cumaya kadar

merhaba kütahya benim yediklerim fazlamı yiyorum meyvaları acaba

yok canım fazla deil yag ekmek şeker yok daha ne olsun önceki yediklerine kıyaslarsan cok az kalori alıyosundur eminim vereceksin ama anlaştıgımız gibi 1 hafta sonra bırakmak lazım az yemeye alıştırırsak bunyeyi açlık sendromu oluyo sonra ne yersek yag olarak dönüyo bende oldugu gibi metobolizmanızı bozmayın kızlar

yok canım fazla deil yag ekmek şeker yok daha ne olsun önceki yediklerine kıyaslarsan cok az kalori alıyosundur eminim vereceksin ama anlaştıgımız gibi 1 hafta sonra bırakmak lazım az yemeye alıştırırsak bunyeyi açlık sendromu oluyo sonra ne yersek yag olarak dönüyo bende oldugu gibi metobolizmanızı bozmayın kızlar

gunaydın arkadaşım şimdi korktum ben metobolizmam şaşırsındiye bu diyeti yapıyorum daha önce diyet yaptım balı sirke iştim ve kilo aldım birturlu veremedim belki veririmdiye başladım bu sefer olur inşallah a.s.

yarım elma ekşi
yarım elma tatlı
1 kivi
yarım armut yedim üstünede su içtim benim yediklerim bu

canım ben o kadar çok yiyorum ki.meyveyi anlatamam.acıktıkça saat kaç olursa olsun yemeyi sürdürüyorum.bence biz arkadaşlar bu hafta en az 2 kilo kesin veririz.

iyi geceler kızlar ben kaçar sabah 77 gösterdi tartı kilo almamışım yani
sabah :yemedim

öglen arkadaslar vardı mecburen ıspanak patates yemegi salata azcık pilav yedim

akşam meyvee

kızlar bugünlük durum böle oldu yarın bozmayım inş. artık

gunaydın arkadaşım şimdi korktum ben metobolizmam şaşırsındiye bu diyeti yapıyorum daha önce diyet yaptım balı sirke iştim ve kilo aldım birturlu veremedim belki veririmdiye başladım bu sefer olur inşallah a.s.

canım genelde ballı sirkeli su kilo vermede etkili sen bal miktarını fazla kacırdın sanırım 1 büyük bardaga 1 çay kaşıgı bal yeterde artar bile böle okudum hep olur arkadasım olur önemli olan 2 sey nedir bence biliyomusunuz asla pes etmemek ve spor spor spor

canım ben o kadar çok yiyorum ki.meyveyi anlatamam.acıktıkça saat kaç olursa olsun yemeyi sürdürüyorum.bence biz arkadaşlar bu hafta en az 2 kilo kesin veririz.

canım benım gece uyumadan baya önce yemeyi bırak canım bence meyvelerdede seker var uyurken yag sepolamöayalım sonra inş. canım bana hayal gibi geliyo 2 kilo olursada asla hayır demem keşke olsa

günaydın arkadaşlar
yarım elma
yarım armut
1muz(küçük)
1 kivi
4 dilim portakal bünları yedim arkadaşlar
şimdiye kadar tartılmadım kilomu bilmiyorum ne kadarverdim bilmiyorum cumartesi belli olaçak

X