Sınırsız Meyve Diyeti ve Deneyimlerimiz

canım genelde ballı sirkeli su kilo vermede etkili sen bal miktarını fazla kacırdın sanırım 1 büyük bardaga 1 çay kaşıgı bal yeterde artar bile böle okudum hep olur arkadasım olur önemli olan 2 sey nedir bence biliyomusunuz asla pes etmemek ve spor spor spor

günaydın kütahyalı arkadaşım ben 1tatlı kaşığı koyardım ondan veremedim bide sirkem çok keskindi tadı içmesi zordu şimdi soğan suyu içmeye başladım sonuç ne olacak
spor yapmakta tembelim bende kaydirigubbakcemile5

benim kilo93 hedef 65 canım.şunu söylemek istiyorum arkadaşlar.vücut tabii kide sudanda gidecek.eger veren arkadaşım hep su ile vermiş olsa idi 98-65=33 kilo su mu gidecekti.böyle birşeyde imkansız zaten.zaten bu diyeti bir hafta yapıp sonra ara vereceğiz.sonrada tekrar devam edeceğiz bu şekilde.

güaydın duygu89 arkadaşım ara verilince neler yemeklazım birde bu diyeti yapan arkadaşın neler yemiş neler yapmış sorarmısın teşrubesinden faydalanmak lazım sana zamet olaçak canım :eek:

günaydın arkadaşlar
ben diyete devam ediyorum
1 ekşi elma
yarım tatlı elma
1 kivi
1 küçük muz
sabah 1 bardak sogan suyu içtim herkeze kolaygelsin

canım normal bir diyet yapıyoruz.
bu ayda 10 kilo verme yönetemi adında başka bir başlık var canım ordaki diyet proğramı nı uygulayabiliriz.gayet güzel bir liste...önce bu hafta kaç kilo vereceğiz bakalım

iyiakşamlar duygu89
senin diyet nasıl gidiyor canım yeşilçay içiyormusun meyvadan başka birşeyler yedinmi

günaydın arkadaşlar bugün yediklerim
yarım elma tatlı
yarım elma ekşi
yarım armut
1kivi
muz küçük
benim yediklerim bunlar herkeze kolaygelsin

günaydın arkadaşlar bu diyete başlarken kilom 76ydı.Aradan 6 gün geçti ve bu sabah tartıldım kilom 73.5.Çok sevindim daha önce 1 haftalık bir diyet yapmıştım.Hiç kilo verememiştim o kadar dikkat ettigim halde.
duygu89 arkadaşım teşekurler sana sen nekadar verdin öptüm
:lepi:

canım bende 2.5 kilo vermişim.ben hatta iş arkadaşlarımın bazı davetlerine maruz kaldığım halde bu kadar vermişim.fazla giremiyorum canım lütfen kusura bakmayın.şuan çok yoğun çalışıyoruz.canım diyete şimdi en az 1 hafta ara vermelisin.bu zaman zarfında sebzesi, eti,peyniri yumurtası vb.gıda olan bir diyet proğramı uygulamak gerekiyor.ama aşırıya kaçmadan,verdiğimiz kiloyu korumak açısından.ama dediğim gibi en az bir haftalık arayı kesin vermelisin.bu arada kilo veremesnde verdiğin kiloyu korumak önemli olan bunun için kilo veremesende moralini bozma sakın.
KÜTAHYA SENıN NASIL GıDıYOR CANIM

Son düzenleme:
kızlar bu meyve diyetinde kilo yerine su kaybetme olasılığınız çok yüksek. ara verdiğiniz anda kaybettiğiniz kiloları ziyadesiyle alabilirsiniz! bu diyetin yerine, meyve suyu diyetini öneririm. iki gün boyunca sınırsız meyve suyu içeceksiniz. ama bir lokma yemek yok. acıktığınız anda meyve suyu için. iki günden sonra ara verin. bir süre sonra devam edin. düğünümden 1 hafta önce yapmıştım ben bunu. 3 gün sadece vişne suyu içip durmuştum. üçüncü günün sonunda 3 kilo vermiştim. allaha şükür ideal kilomdayım, ne zaman kilo alsam bir gün boyunca sadece meyve suyu içiyorum. ayrıca bu sağlık içinde çok önemli. özellikle bağırsaklara büyük faydası olduğunu duymuştum..

ben bu meyve dıyetıne baslıyorum sabah elma ve8 kucuk cılek yedım.ve hemen krom hapımı aldım ve l-carnıtını alıp bısıklet bınıcem sımdı.kılom 90.20 mayısa kadar 75 olmam lazım bakalım ne kadar verebılıcem.ben cok yemek yedıgım ıcın yemessem verırım dıye dusunuyorum tabı ınsallah.su krom hapıda ıyı gelırde ıstahım azalır bıraz.benle başlamak ısteyen varsa sabah ne yerse yseın sımdıden meyvayla devam edıp katılsın bana.herkese kolay gelsın sevgıler

Ben burayi görmeden dün meyve diyeti yaptim.Bir günlük ve cok sasirdim.
Yarim kilo vermisim hemen.Hayret ettim,acikirim,dayanamam zannetmistim ama
hic acikmadim.Tüm gün toktum.
Neler yedim.
Sabah:1 portakal
1 elma
1 kivi
2 kara erik

Arada 1 elma ve 1 armut yedim.birde aralarda hurma yedim.Toplam 6 tane
Aksam:
1 muz
1 armut
3 parmak kalinliginda ananas
2 kara erik
2 Litrede suyumu ictim.
Bugün baska bir diyete basladim.Ama bitince bu meyve diyetini yine yapicam.
Cok sevdim.

tam benlik bi diyet bu ya :-) ama bol karbonhidrat sıfır yağ demek bu diyet acaba yağdan mı verdiriyodur yoksa vücut sularını mı atıo?

slm kızlar.bende yeni gördüm bu başlığı :KK70: bende başka sitede bu dieti yapıyorum.googlede katı detoks diye ararsanız çıkıyor.almanlar bunu detoks olarak yapıyorlar ama onlar sadece meyve değil ç,iğ sebze de tüketiyorlar.. katı dtx başlığını açan arkadaş bir haftada 4 kg vermiş.bende ne zaman zorlansam 2-3 gün meyve yerim ve hemen gider kilolarım geride almam :KK66: ben zaten yapıyorum bu dieti.bende varım yani :KK51: kızlar sadece meyve ile geçiştirmeyin çok uyku yapıyor.bol yeşil salata tüketin zımba gibi olduğunuzu göreceksinizz :)) benim 2 . günüm bu diette başlangıç 70.9 du bu sabah 69.6 çıktım.2. günü akşam bozdum :KK59: bugün tekrar devam ediyorum.ara ara bozarak bu diet yapılabilirrrr.hı son sözüm :KK70: haşlanmış patateste yiyebiliyorsunuz bu dtx ta.:KK52:

ben meyve yanında zeytin yaglı yemeklerde yiyerek 13 kilo verdim:):):)

Kızlar süpermi s ya bayildim tam istediğim gibi bi diyet meyve var bende yarın baslicm bakalım nasıl oluyormuş bu diyetle başka kilo veren oldu mu kimsecikler yok .?

X