Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı nadixa krem kullanan var mı ?

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Cildi hassas olanlarda yüzde kızarıklık yapabiliyor. Derinin altındaki tüm sivilceleri çıkarıp daha sonra yavaş yavaş geçiriyor. Bütün sivilce ilaçlarında olduğu gibi sabırla kullanılması gerek. İmex i de kullandım. İmexi sürekli kullanmak gerekiyor. Tamam geçti dediğinizde tekrar sivilceleriniz artabiliyor. Doktorlar kullanılmasını pek tavsiye etmesede roaccutane bence en iyisi 1 ay kadar kullandım fakat değerlerim yüksek çıktığı için tekrar krem tedavisine başladı. 1 ay sonra kan tahlili yaptırıp eğer değerlerim iyi çıkarsa tekrar kullanmayı düşünüyorum. :82:

nadixa krem ve bioderma yüz temizleme jelini 15 gündür sabah akşam kullanıyorum.. Önce sivilcelerim azıttı zaten daha önce de belirtilmiş deri altında var olan çıkacakları çıkardı sanırım. Şimdi düzene girdi sivilcelerim küçüldü, kırmızı renkli lekelerim azaldı. Cildimde düzelme fark edilir durumda. Tamamen iyileşmedi hala lekeler mevcut.. 15 gün sonra son durumu tekrar yazıcam.

kişiden kişiye de kullanılan ürünlerin değişiklik gösterdiğini çevremizde yaşadıklarımızdan görüyorum sonuç alanların olumlu ya da olumsuz bize dönüş yapmalarını bekliyorum inşallah bu sivilce sorunum benim de bu sayfadaki arkadaşlarımınızın da hallolur

ben azitroyla birlikte kullandım sivilceler geçti artık yenileri de çıkmıyo :nazar:

ama geçenlerde içindekielre baktım, parafin denen bi madde içeriyomuş ve bu cilt için çok zararlıymış

inş sonradan zararını görmem :26:

nadixa en işe yarayan formuldü bnm için.. roac ile birlite jkullnyorum şuan.

Benim hem yüzümde hem de vücudumda sivilceler mevcut...Bana gündüzleri nadixa geceleri de ısotrexin verdi doktor..Dün kullanmaya başladım.Yalnız ben gündüzleri çalışıyorum akşam 6da eve geliyorum ve gelir gelmez sürüyorum nadixayı.O yüzümde bi 6 saat kadar kalıyor ama yine de yüzüm tam emmiyor,öyle parlak parlak duruyor.Sonra da temizleyip Isotrexini sürüyorum..Bu nadixa sizin yüzünüzde ne kadar süre kalıyor,emiyor mu cildiniz ??

Off dün verdi doktor, önce sivilceleri çıkarıp sonra yok ediyormuş yeni öğrendim. 2 gün sonra açılıyor ben kurutsun istiyorduum :KK43:
Sabah nadixa sürüyorum akşam clindoxyl. bide tetradox diye bir antibiyotik yazdı. Ama ben okulun ilk günü sivilce olmasın istiyordum yaa off

bana cildiyeci roza krem,hiruduid krem,nadixa krem ve monodoks hap verdi. ayrıca eczanede hazırlanmış bir tonic verdi.nadixa yı gündüz 1 kere sürmemi yazdı reçeteye.fakat yağlı olduğu için gece yatarken sürmeyi uygun buldum.
siz nasıl kullanıyorsunuz.
uzun vadede acaba fayda görüyormuyuz. nadixa yı ilk kez kullanıyorum.

Arkadaşlar benimde yıllardır sivilcelerimle başım belada :KK43:(( bi dönem ilaç kullanmıştım rocutane ewet bu ilaç işime yaradı sivilceleri yok edio ama arkadaşlar yan etkileri çok fazla romatizmaya benzer eklem ağrılarım ve sinirlilik baş gösterince bıraktım kullanmayıı. Sonra doktora gittim aradan zaman geçince sivilceler yine oluşmaya başladı çünkü doktor tretin verdi Arkdaşlar tretin denen kremm yüzümde o kdar sivilce yaptıkii 2 tane sivilcem varsa nerdeyse suratımdaki 1000 yıllık sivilcelerimi dışarı çıkardı akşam yatarken sürüyordum sabah kalktığımda abartmıyorum suratımda en az 10 tane iltihaplı sivilce çıktı tabi bi tüp kullanıp bıraktım 2 haftadır hiç kullanmıyorum ama cildim o kdr kötüki hala da çıkıyor sivilciler ve de iz bıraktı hep şimdi doktora gittim bu sefer nadixa verdi napsamm hiç bilmiyorum bu merhem işe yararmıı ???

slm. arkadaşlar ben gerçekten anlamadım nadixa yı. kimi çok iyi yazmış. kimi işe yaramadığını söylemiş. kimine de doktor nadixa ile beraber antibiyotik, başka kremler yada jel vermiş. benim eşim de de var dı sivilce gittik doktora sadece nadixa verdi. eşmde çok fazla yok sivilce yüzünde toplamda max. 6-7 tana oluyor. ama sürekli oluyor. biri gitse yerine başka çıkıyor. nadixa kullandık başta arttırdı. ama sonra geçirmedi. hala çıkıyo. sizin yazdıklarınız üzerine bende clean and clear almayı düşünüyorum şu anda. bir de öyle deneyelim diyorum ama yüz bu sonuçta riske de atılmaz. clean almak yada almamal konusunda fikir ve önerilerde bulunursanız sevinirim

arkadaşlar merhaba bir sorum olacak nadixayı yüzünüze sürdükten sonra neyle yıkıyorsunuz ..

3 5 tane minik izlerden dolayı doktora gittim bana nadixa verdi .. gece için etken maddelerden karıstırılmıs bir losyon ve acnelyse verdi buda soyucuymus ..

sivilcem olmadıgı için nadixayı vermesinin sebebi olusabilecekleri engellemek içinmiş .. adet döneminde cıkabilcek kendini belli eden yerlere sürüyorum ..

ben gündüz nadixa sürünce aksama kadar duruyorum öyle sonra dove sabunuyla yıkıyorum yüzümü sonra losyon sonrada acnelyse ..

ben kullanmıştım bi süre diğer ilaçlar gibi maalesf hiç bi faydasını görmedim..:KK14:

herkes yüzümün pürüzsüz olduğunu ve ne kullandığımı sorar dururdu her zaman
sonra sevgilimle aramız bozuldu en son bana söylediklerini o kadar kafama taktım ki o kadar taktım ki bi an başkasını mı seviyo düşünceleriyle kudurdum resmen o sıkıntı anında yüzüme sivilce dolmaya başladı önce önemsemedim ama baktım alnım minik minik doldu aralıksız minik sivilce yanaklarım çenem yara gibi sivilce
sonra tam geçti biraz diyorum gene çıkıyor baktım olmıcak doktora gittim
doktor nadixa krem verdi 6 hafta kullan geceleri ve sabah yıka yüzünü dedi
yüzümü yıkamam içinde siyah çamur sabunu verdi
şuan 5. haftamdayım çoğu gitti azı kaldı diyebilirim çok şükür ALLAHIMA
ha birde benim güneşe çıkınca daha kötü oluyordu onu da doktor dedi güneş koruyucu krem kullanma losyon kullan öyle hallettik işte
yalnız benim sırtımda ve omuzlarımda da çıktı sivilce sizce yüz haricinde oralara da sürülür mü ki bu krem?

herkes yüzümün pürüzsüz olduğunu ve ne kullandığımı sorar dururdu her zaman
sonra sevgilimle aramız bozuldu en son bana söylediklerini o kadar kafama taktım ki o kadar taktım ki bi an başkasını mı seviyo düşünceleriyle kudurdum resmen o sıkıntı anında yüzüme sivilce dolmaya başladı önce önemsemedim ama baktım alnım minik minik doldu aralıksız minik sivilce yanaklarım çenem yara gibi sivilce
sonra tam geçti biraz diyorum gene çıkıyor baktım olmıcak doktora gittim
doktor nadixa krem verdi 6 hafta kullan geceleri ve sabah yıka yüzünü dedi
yüzümü yıkamam içinde siyah çamur sabunu verdi
şuan 5. haftamdayım çoğu gitti azı kaldı diyebilirim çok şükür ALLAHIMA
ha birde benim güneşe çıkınca daha kötü oluyordu onu da doktor dedi güneş koruyucu krem kullanma losyon kullan öyle hallettik işte
yalnız benim sırtımda ve omuzlarımda da çıktı sivilce sizce yüz haricinde oralara da sürülür mü ki bu krem?

Ben kremimi değiştirmek için doktora gittim oki gün önce bana bu kremi verdi güneşte de kullanilabilir dedi. her yerine surebilirsin dedi :))

Bu kremin aşırı kurumaya karşı korudugunu söyledi doktor. Bunun yanında başka bi kurutucu krem ya da roac.gibi hap kullanilir bu da aşırı kurumayi onler ve mikroplari öldürür kizlarrrrrr

nadıxa sıvılcelerı tek tuk olan kısılerde ısı yarıyor..ama cok ve uzun zamndr gecmeyen sıvılceler ıcın jel veya kremler etkılı olmuyor..doktor kontrolunde hap verıyorlar..ancak hap işe yarıyor..bende gecrdım butun evrelerını..acnegen kullandım o gecırdı doktor kontrolunde.

nadıxa sıvılcelerı tek tuk olan kısılerde ısı yarıyor..ama cok ve uzun zamndr gecmeyen sıvılceler ıcın jel veya kremler etkılı olmuyor..doktor kontrolunde hap verıyorlar..ancak hap işe yarıyor..bende gecrdım butun evrelerını..acnegen kullandım o gecırdı doktor kontrolunde.

ben de 2 buçuk aydır zoretanin kullanıyorum.hapın yanında son gittiğim kontrolde doktorum nadixa yı verdi.ikisini bir kullanıyorum yani.hap 2 buçuk ayda yüzümü çok etkiledi sivilcelerim derimin altındaki kistler hep yok oldu.ancak geriye izler kaldı sanırım kremide bunu azaltması için verdi.şu an gözle görülen bi değişme yok bakalım...

X