Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı nadixa krem kullanan var mı ?

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
kızlar bende bugün doktora gidicem bu kremi yazması için arada sivilcelerim çıkıyo bi ara tamamen durmuştu malesef gene başladı :KK43: bakalım bana tavsiye edecekmi bu kremi sadece sivilce olan yere sürüyosunuz dimi bazılarının sivilcelerini çoğaltmış ve geçirmemiş sanırım korktum bunu duyunca

Doktor bana da nadixa ilacını yazdı ama nasıl kullanılırr bilmiyorum onun için daha kullanamadım:26:
bilen var mı acaba,yüzümüzün tümüne mi yoksa sadece sivilceli bölgelere mi sürcez;??;

malesef dokto bana nadixa yazmadı gerekli görmedi sanırım gittiğim hiç bi doktor istediğim şeyi yazmıyor basit şeylerle geçitiriyor gibime geliyor

ben tüm yüzüme kullanıyorum artı her gece sürmem gereken bir de jel verdi doktor.jel iyi ama nadixayı ben beğenmedim 2 hafta oluyor benimde.kasımda tekrar gel dedi.ama şuan gözle görülür bir değişiklik yok.malesef.

Ben nadixa kreminin yanında bi de aknefug bp10 diye bi krem kullalnıyorum 4-5 gündür..Yüzüm mahfoldu kurumaktan kızlar napsam yüzüm biraz nemlenir:KK43:((yogurt sürdüm,krem sürdüm yağ sürdüm yine de kuru yüzüm anlamadım hangi krem böyle yaptı yüzüme çok üzgünüm ya:KK14:

Öncelikle merhaba canım :)
Eğer sivilcelerinden tamamen kurtulmak istiyorsan Nadixa krem tek başına işe yaramayacaktır. Bu sadece ek tedavidir. Örneğin bir akne hapının yanında verilmiş bir krem.
Ben yaklaşık 7 yıldır tedavi görüyorum. geçmeyeceği varsa geçmiyor anlayacağın :) Ama sana bir hap önerebilirim, tabiiki doktoruna danışarak almalısın %85 etkisi var. En azından bana yararı oluyordu ve yüzümde çok fazla akne var. Sende benim kadar olduğunu sanmıyorum oyüzden %100 etkisi olacaktır.Bende yan etki yaratmadı. Fiyatı 5liranın altında. Geçmiş olsun :)

Eğer sivilcelerinden tamamen kurtulmak istiyorsan Nadixa krem tek başına işe yaramayacaktır. Bu sadece ek tedavidir. Örneğin bir akne hapının yanında verilmiş bir krem.
Ben yaklaşık 7 yıldır tedavi görüyorum. geçmeyeceği varsa geçmiyor anlayacağın :) Ama sana bir hap önerebilirim, tabiiki doktoruna danışarak almalısın %85 etkisi var. En azından bana yararı oluyordu ve yüzümde çok fazla akne var. Sende benim kadar olduğunu sanmıyorum oyüzden %100 etkisi olacaktır.Bende yan etki yaratmadı. Fiyatı 5liranın altında. Geçmiş olsun :)

hapın adı ne acaba canm banda doktr bi hap vermişti içide 3 tane vardı iyi gelmiş gibiydi

Bende kullandığınız ilacın ismini öğrenebilirmiyim teşekkürler

Saol cnm...Ama benim sivilceler geçti,şimdi çok az bişiy var o da 1 haftaya kalmaz geçer inş.

Kendim bildim bileli sivilce sorunum var. 1 hafta once cildiyeye gittim. İsotrexin ve nadixa verdi. İsotrexini gece nadixa yi ise gunduz suruyorum. Bellisya sabunlada yikiyorum. İnanilmaz memnunum. 1 hafta icinde bu kadar cabuk etki edicegini hic dusunmemistim. 1 aya kontrole gidecegim insallah.. Hepimize puruzsuz yuzler kizlar :))

Nadixa kremi bende kullaniyorum ama asiri bi sivilce patlamasi yapti ilk bir hafta ama sonucu sanirim 1 ay gecince aliyormusuz insallah gecer ozellikle cene kismindaki sivilceler icin stressten uzak durum derim

Bende yaklaşık 2 haftadır nadixa kremi kullanıyorum inanılmaz etkisini gördüm herkes fark etti öyle desem nasıl etkili olduğunu daha iyi anlarsınız. Tabi hakkınıza girmek istemiyorum bana etkisi oldu size olur mu bilmem benim cildim kuru mu normal mi onuda bilmiyorum ama yağlı değil onu kesin biliyorum:) doktor gitttim deri altımdaki sivilceler deri üstüne atmıyodu alerjiymiş gibi görünüyodu bende daha bi strese giriyodum kullandım üste çıktı kurudu ve geçti:)) inşallah hepinize yararı olur dilerim rabbim gönlünüzden geçenleri hayırlısıyla nasib etsin.allaha emanet.

Bende yaklaşık 2 haftadır nadixa kremi kullanıyorum inanılmaz etkisini gördüm herkes fark etti öyle desem nasıl etkili olduğunu daha iyi anlarsınız. Tabi hakkınıza girmek istemiyorum bana etkisi oldu size olur mu bilmem benim cildim kuru mu normal mi onuda bilmiyorum ama yağlı değil onu kesin biliyorum:) doktor gitttim deri altımdaki sivilceler deri üstüne atmıyodu alerjiymiş gibi görünüyodu bende daha bi strese giriyodum kullandım üste çıktı kurudu ve geçti:)) inşallah hepinize yararı olur dilerim rabbim gönlünüzden geçenleri hayırlısıyla nasib etsin.allaha emanet.

Öncelikle gecmis olsun :) bende bir ay kadar nadixa krem kullandım gercekten ise yarar derecede iltihapli sivilcelere fayda sağladı ancak sonrasında kırmızılıklarim icin doktor bezamycin verdi bu eczanede hazırlanan ilaç umarım adını karıştırmadım ( o kadar krem kullandım ki kafam bi milyon ) neyse bu ilaç sonrasında kırmızılıklarim hafifledi ama akneli sivilcelerim yine cikti ki 22 yaşındayım ! Simdi yine nadixa verdi 7 gündür kullanıyorum daha cok akneli sivilcem cikti ki kafam karisti ne yapacağımı şaşırdım sizce sürmeye devam mı etmeliyim ?:/ doktora bu ilacı bana veremiştiniz bile diyemedim asabiyetinden dolayı :KK43:

Öncelikle gecmis olsun :) bende bir ay kadar nadixa krem kullandım gercekten ise yarar derecede iltihapli sivilcelere fayda sağladı ancak sonrasında kırmızılıklarim icin doktor bezamycin verdi bu eczanede hazırlanan ilaç umarım adını karıştırmadım ( o kadar krem kullandım ki kafam bi milyon ) neyse bu ilaç sonrasında kırmızılıklarim hafifledi ama akneli sivilcelerim yine cikti ki 22 yaşındayım ! Simdi yine nadixa verdi 7 gündür kullanıyorum daha cok akneli sivilcem cikti ki kafam karisti ne yapacağımı şaşırdım sizce sürmeye devam mı etmeliyim ?:/ doktora bu ilacı bana veremiştiniz bile diyemedim asabiyetinden dolayı :KK43:

Ya nasıl anlatılır bilmiyorum yanlış bişey söylemekte istemiyorum. Benimkiler deri altından çıktı sonra kurudu ve şimdi tek tük kaldı sivilcem kullanmaya devam ediyorum günde 2 defa sürüyorum vede belki pek mantıklı gelmeyecek ama ben gece sürünce yatağa geçtiğimde yorganımı kafama kadar çekiyorum yüzümü hiç bi yere değdirmemeye çalışıyorum yorganı kafama kadar çekip etki tepki meselesinden kaynaklanıp bu kadar çabuk geçtiğinide düşünüyorum ayrıca onu tek kullanıyorum beraberinde hiç bişey kullanmıyorum yani. Bana sorarsan sabırla kullan yedire ydire sür ılık suyla yıka umarım rabbim istediğin gibi tertemiz bi güzellik nasib eder nurani bi yüzle birlikte inşallah.

Ya nasıl anlatılır bilmiyorum yanlış bişey söylemekte istemiyorum. Benimkiler deri altından çıktı sonra kurudu ve şimdi tek tük kaldı sivilcem kullanmaya devam ediyorum günde 2 defa sürüyorum vede belki pek mantıklı gelmeyecek ama ben gece sürünce yatağa geçtiğimde yorganımı kafama kadar çekiyorum yüzümü hiç bi yere değdirmemeye çalışıyorum yorganı kafama kadar çekip etki tepki meselesinden kaynaklanıp bu kadar çabuk geçtiğinide düşünüyorum ayrıca onu tek kullanıyorum beraberinde hiç bişey kullanmıyorum yani. Bana sorarsan sabırla kullan yedire ydire sür ılık suyla yıka umarım rabbim istediğin gibi tertemiz bi güzellik nasib eder nurani bi yüzle birlikte inşallah.

Söylediklerin icin gercekten cok teşekkür ederim ben de sadece bu kremi kullanıyorum Bı de yuzumu yıkamak icin sebamed kullanıyorum . Hic mantıksız gelmedi aksine bende o sekilde yapıyorum :)) benim simdi baska akneli sivilvelerimde cikti herhalde dediğin gibi deri altındakileri çıkarıp sonra kurutucak . İkinci haftaya dogru daha cok ise yarayacağına inanıyorum teşekkür ederim tekrardan.

merhaba bendee ısılık ısılık olan sıvılcelerımden dolayı doktora gıttım 30 yasndym yıllrdır bole sık sık oluyor tam ıltıhaplı sıvılce deıl ama ısılık ısılık cok raahtsız edıyordu benı son zamanlarddA IZ BIRAKIR GIBI OLDU VE KAFA DERIMDEDE YAG BEZELERI CIKMAYA BASLDI BENDE DOKTORA GITTIM . BANA SABUN VERDI IMEX KURUTUYR CILDI BAYAAA SABAH AKSAM YIKA DEDIM ONUN YANNDA GECE YATARKEN SURMEM ICIN ISOTREXIN JEL VERDI SOYMA TEDAVISI YAPCAKMIS SABAHDA SURMEM ICIN İMEX KREM VERDI BIRDE ANTIBIYOTIK TETRADOX DU SANRM ONU GUND 1 TANE ICICEM.

YALNIZ BEN DOKTOR TUM YUZUNE SURECEKSIN DIYEEE ANLADIM ama yorumlarda baktıgımda bu kremlerı sadece sıvılcelı bolgeelere sureceksın dıyor nasıl olcak anlamadım soncta soyulnca yarm yamalk olcak ayrıca ısılk ısılk oldugu ıcın dagnk dgnk sıvlcelerım bırde ımex krem sabah suruyorum eeee oda bole bellı yerlere surerrsem renklı renksız kalck yuzum ıse gıderken komık olur bılemedımm napcam sımdılık tum yuzume suruyorum umarım yanlıs bişi yapmamm doktorada tekrar sorma ımkanım yok gıbı :KK43: bu ılacları kullananlar varmı?

X