Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
arkadaşlar son 4ayda benımde belımde puroblem oldu ama sabredıyorum işallah gecer 5aya gırdım 3gun oldu beşaydan

ben bu ileçi 8 ay kullandım arkdşlar neler yaşadığıumı bi ben bilirm bi de Allah.
sinirlerim çok gergin oluodu bazen ağlama krizlerne giriodum burnumdan kan boşanıodu kurudğu için dudaklarım kanıodu bi de yaz aylarına denk geldi güneşe çıkamıodum derim pul pul kalkıodu.
şimdi tedawim biti ve cildim bebek gibi sabredin kızlaaaar

tabıkı oldu ve şuan 5aya gırdım cnm ve hala kırmızılıklar var bak benım bıde belımde uroblemım var cnm sende ıse sadece sıvılce sorunu allaha şukur et içini rahat tut bence hepımız bu işi başarıyla bıtırıcez ya cvba gelınce ben arkadaştan gırıorum pc bozuk ooyuzden cvpyazamamışımdır cnm kusura bakma optummmmmmmmmm canını sıkma

ya arkadaşlar neden boyle duşunuyosunuz ya bu herkezın başına gelebılır hıç bır zaman sıvılcelerımden utanmadım onlarlada mutluydum eyer benım suratımda kuçukluğumden berı bu sorun olsa doktora bıle gıtmezdım ama benım 6ay once cıktı bu sorun suratımda tek bır sıvılce dahı yoktu ama sıkıntılar yaptı sıze tavsıyem sıtresten kacınınnn benımde sıızn gıbı olsaydı gıtmezdım bırden cıktı ıvılcelerım ooyuzden korktum tmm anlıorum aynı şey ama sıvılcem vardıyede kafam eyık gezmme alllah başkakeder vermsın bence bırazdasuratımızdakı sıvılcelerden kendı yuzumuze kurtulamıyoruzzzz bu ılaç ıyı gelıyo nekadar ız kalsada eskısınden ıyı gorunceğınız için sevınmelısınız bukadar sıtem etmeyınya arkadaşlarrrrlutfen sıkmayın canınızı opuyorum sızı bak benım 5ayımdayım çokta mutluyum başka sorunlarımda var ama ne kadsar sıtres yapsamda sıvıoce cıkmadı işe yaradı ama tabı herınsan cıldı farklıdır yınede sıtresten sıkıntıdan uzak duralım opuyorum arkadaaşlar arada cvp lutfen

cvbı aramak yerıne bıraz sabretmelıyız arlkadaşlarrrrrrrrrrrrrr hep bırlıkte gorucezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz sonucu

tabıkı geçıcek canını sıkma cnm reahat ol sen sadece duzenlı bı sekılde kullan doktorunun verdığı şekıle zamanla ecıcek

bence var helekı putra gıbı fondoten gıbı şeylerrrr sakına sakın surme gozeneklerını tıkar alamazlar hava ve kotu olur 7ayda makyajj yapmayın cnm tmm optum

merhaba arkadaşlar. ben 10 gündür roaccutane kullanıyorum fakat benim göğsümde ağrılar ve kasılmalar başladı. bu normalmi acaba? bu ilacı kulanan arkadaşlarda böyle bir sorun oluştumu?

ben bu ileçi 8 ay kullandım arkdşlar neler yaşadığıumı bi ben bilirm bi de Allah.
sinirlerim çok gergin oluodu bazen ağlama krizlerne giriodum burnumdan kan boşanıodu kurudğu için dudaklarım kanıodu bi de yaz aylarına denk geldi güneşe çıkamıodum derim pul pul kalkıodu.
şimdi tedawim biti ve cildim bebek gibi sabredin kızlaaaar

merhaba berceste kaç mg.kullandın sen?ben ilk ayımdayım 30 mg.kullanıyorum ilerleyen aylarda arttı mı dozun?bana tecrübelerini yazarsan sevinirim bi de beslenmene nasıl dikkat ediyodun?şu anda hiç çıkmıyomu gerçekten sivilcen,hayal gibi yaa:KK43:inş ben de kurtulurum tşkler...

selam kizlar tekrar, bisey merak ediyorum benim yuzum tahris olmus gibi ve felaket kasiniyo bu normal mi merak ediyorum 4. ayin ortalarindayim hee buarada yuzume bepanthene merhem suruyorum ara sira cok kuruyan ve kasinan yerlere tuyleri besledigi dogrumu bole bisey duymustum?

mrb lar
ben de 4.aydayım aynı sorun bende de başladı...özellikle dudak kenarları ve çeneye yakın kısımlar tahriş olmuş gibi...günde 2 kez nemlendirici sürüyorum ama artık yetmez oldu...:)bepanthene hk da ben öyle birşey duymadım ...ama arştırıcam ,hbr veririm....
sevgiler

mrb lar
ben de 4.aydayım aynı sorun bende de başladı...özellikle dudak kenarları ve çeneye yakın kısımlar tahriş olmuş gibi...günde 2 kez nemlendirici sürüyorum ama artık yetmez oldu...:)bepanthene hk da ben öyle birşey duymadım ...ama arştırıcam ,hbr veririm....
sevgiler

tamam cnm eger bisi ogrenirsen haberdar edersin..off biran once gecse bitse su gunler...

merhabalar ben 4. ayımdayım.benim yuzum çok hassas zaman zaman pul pul dökülüyor.doktor bana excipial hydro verdi fiyatı çok uygun eczanede satılıyor ve çok iyi geliyor doktor en iyisi bu dedi bepanthene herkese iyi gelmez dedi.benim en buyuk sorunum bu ilac beni felaket kabız yaptı sanki barsaklarım hiç çalışmıyor gibi.aranızda ilactan dolayı kabız olan varmı?

----------

tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

bu arada güneş kremi kış olsa bile kullanmak şartmı bilgi verirseniz sevinirim...

----------

Merhaba Arkadaşlar Ben 3 4 Aydir Sivilce Ve Lekeleriyle Ugraşiyorum 5 Kutu Monodoks Tretin Imex Benzamycin Vebu Durumdan Dolayi Ortaya çikan Kurumalara Karşida Bir Hayli Pahali Nemlendirici Ve Gözalti Kremleri Aldm Tabi Ki Doktorun Drektifleri Ve önerilerini Uygulamak şartiyla Bugün Tedavim Bitiyor Lekeler Ve Tektük Sivilceler Hala Devam Ediyor Doktor Hala Sorun Devam Ederse Roaccutane Ye Başlayacağiz Dedi Yarin Bakalim Doktor Gerek Görecekmi Roac Kullanan Herkes Kalan Izlerden şikayetçi Acaba Lekeler Daha Sonra Gerçekten Geçiyomuzaten Lekelerle Başim Dertte Ayrica Roaccutan Da Leke Birakiyorsa Lütfen Cevap Yazp Bilgilendirirmisiniz Hiç Baslamamayi Düşünüyorum Cevaplarinizi Bekliyorum şimdiden Teşekkürler

merhabalar ben 4. ayımdayım.benim yuzum çok hassas zaman zaman pul pul dökülüyor.doktor bana excipial hydro verdi fiyatı çok uygun eczanede satılıyor ve çok iyi geliyor doktor en iyisi bu dedi bepanthene herkese iyi gelmez dedi.benim en buyuk sorunum bu ilac beni felaket kabız yaptı sanki barsaklarım hiç çalışmıyor gibi.aranızda ilactan dolayı kabız olan varmı?

----------

mrb cnm
ben de 4.ayımdayım aynı sorun dönem dönem oluyor bende de....

bu arada güneş kremi kış olsa bile kullanmak şartmı bilgi verirseniz sevinirim...

----------

evet cnm cilt çok hassaslaştığı için güneşten daha çabuk etkileniyor,evden çıkmadan önce günde 1 kez sürmende fayda var,ben la roche 50 faktör kullanıyorum,yağ içermiyor....

Merhaba Arkadaşlar Ben 3 4 Aydir Sivilce Ve Lekeleriyle Ugraşiyorum 5 Kutu Monodoks Tretin Imex Benzamycin Vebu Durumdan Dolayi Ortaya çikan Kurumalara Karşida Bir Hayli Pahali Nemlendirici Ve Gözalti Kremleri Aldm Tabi Ki Doktorun Drektifleri Ve önerilerini Uygulamak şartiyla Bugün Tedavim Bitiyor Lekeler Ve Tektük Sivilceler Hala Devam Ediyor Doktor Hala Sorun Devam Ederse Roaccutane Ye Başlayacağiz Dedi Yarin Bakalim Doktor Gerek Görecekmi Roac Kullanan Herkes Kalan Izlerden şikayetçi Acaba Lekeler Daha Sonra Gerçekten Geçiyomuzaten Lekelerle Başim Dertte Ayrica Roaccutan Da Leke Birakiyorsa Lütfen Cevap Yazp Bilgilendirirmisiniz Hiç Baslamamayi Düşünüyorum Cevaplarinizi Bekliyorum şimdiden Teşekkürler

geçmş olsun cnm,
ben de roacuttane kul.yrum,dr un verdiği bilgiye göre tedavi bittikten sonraki aylarda izler de yavaş yavaş kayboluyormuş,aslında 6 -7 ay bu ilacı içiyorsun ama tedavi neredeyse bir yıl devam ediyor gibi....izler konusunda da uzun dönemde alınan sonuçlar olumlu,eğer ki direnen izler varsa sadece iz için ilaç ya da peeling deniyorlar....

merhaba arkadaşlar,
arkadaşlar duş aldıktan sonra yüzümü sildiğimde çok acıyor (üstelik yumuşak bir havluyla siliyorum) neydeyse 5 10 dak. kadar sanki yüzüm yanıyormuş gibi acıyor. acaba aranızda böyle bir durumla karşılaşan var mı? cevap yazarsanız sevinirim

merhaba arkadaşlar,
arkadaşlar duş aldıktan sonra yüzümü sildiğimde çok acıyor (üstelik yumuşak bir havluyla siliyorum) neydeyse 5 10 dak. kadar sanki yüzüm yanıyormuş gibi acıyor. acaba aranızda böyle bir durumla karşılaşan var mı? cevap yazarsanız sevinirim

ayrıca şu konuyu da sizlerle paylaşmak istedim. benm yüzümde çok fazla olmamakla birlikte kırmızı sivilceler var leke bırakır diye korkuyorum, ama kullanan tanıdığım var yüzünde hiçbir leke kalmadı. üstelik ilacı aldığım eczaneci de bu ilacı kullanmış yüzü şimdi çok güzel, sivilce ve leke hiç kalmamış... neyse inşallah biran önce bizlerde kurtuluruz...

X