Sivilceli Ciltler Siyah noktalara %100 cözüm

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
o kadar sinir bozucu ki sadece burnumda var siyah nokta. ama öyle böyle değil. saysam 100ü bulur küçük küçük kaydirigubbakcemile3 çok iğrenç gözüküyo. burnumun yanlarında bile çıkıyo. önceden sıkardım buhar banyosu bandlar fln hiçbiri işe yaramıyodu artık sıkmayı bıraktım. ha bi de benim siyah noktaların üstünden tüylerde çıkıyo. gıcık oluyorum. benim gibi siyah noktasından tüy çıkan var mı kaydirigubbakcemile3 denicem bakalım bu karışımı. inş işe yarar

o kadar sinir bozucu ki sadece burnumda var siyah nokta. ama öyle böyle değil. saysam 100ü bulur küçük küçük kaydirigubbakcemile3 çok iğrenç gözüküyo. burnumun yanlarında bile çıkıyo. önceden sıkardım buhar banyosu bandlar fln hiçbiri işe yaramıyodu artık sıkmayı bıraktım. ha bi de benim siyah noktaların üstünden tüylerde çıkıyo. gıcık oluyorum. benim gibi siyah noktasından tüy çıkan var mı kaydirigubbakcemile3 denicem bakalım bu karışımı. inş işe yarar

canım sakın sıkma valla annemde zamanında cok sıkmıs valla simdi daha beter oldu...ben tozsekerli karısımı denemedim ama mısır unu ile yapılan bi tarif var o bende işe yaradı ama cok pis kokuyor...bu arada bendede burun üstü tüycükler var bu aralar krem sürüyorum tonikden sonra baya bir belirginlestiler:çok üzgünüm:

ben şimdi gidip eritrein i alcam artı akşam yumurta akı şeker karışımını yapcam.
ama şunu merak ediyorum.
yumurtayı çırpıyoruz sonra içine 1 tatlı kaşığı şeker atıp onu da çırpıyoruz ve öylece yüzümüze sürüyoruz, doğrumuyum????

ben de başka bi bölümde okumuştum şekerle yumurta akı çırpılıp yüz ovuluyomuş.bi de tuz ve şekeri karıştırıp az su ekleyip yapanlar varmış.ben de denicem bakalım bu yumurtalı olanı nolcak merak ediyorum benim de siyah nokta sorunum var niveanın siyah nokta bantlarını da kullandım bende bi işe yaramadı kızlar :KK43:

yumurta akını mikserle çırptım daha sonra şekeri ekleyip çırptım sürdüm burnuma yaklaşık 15 dk oldu duruyor ama pek bi faydası olmadı sanki sadece köpüğü duruyor burnumda gerisi akıyo durmadan neresinde hata yaptım bilmiyorum mafoldumben

kızlar sekerin icinde keskin parçalar oldugundan cildi tahris eder
birde kıl koklerini besler.. sıkmaydı buhardı artık bunlar geride kaldı..bilincli kisiler kacıyor bu yontemlerden...
siyah nokta icin yumuşak bir peeling, siyah noktaları cıkaran bir maske kullanmanız gerek..birde sonrasında tonik ve krem tabiki..
urunlerinde dogal olması onemli zira genc yasta kullanılan kozmetik urunler en pahalısıda olsa cildi malesef bozuyor..urun olarak forever urunlerini siddetle oneriyorum..cevremde kullan ve memlun kalan cok kisi var..cilt bakımı ve urunler icin isteyen arakadasa yardımcı olabilirim...

Ben
sebamed sabun ile yıkayıp
innova alkolsüz tonik ile siliyorum hergün
sonra da innova yüz bakım kremi sürüyorum
haftada iki kere nivea arındırıcı yüz maskesi kullanıyorum. iyi geldi. tamamen kaybolmadı ama artık siyah ve büyük değiller. :)

sebamed in sabunu cok guzel gercekten, vücuttada cıkan sivilceler icin etkili bende cok memlunum sabunundan ama malesef baska urunlerinden memlun kalmamıstım :KK43:

ßana mantıkLı geldi ya. denicem bi. zaten daha cok burnumda oluyo. inş. iyi gelir.

bende siyah noktalardan şikayetçiyim ama cesaret de edemiyorum...şimdiye kadar makyaj ürünleri falan da kulanmadım...daha yenı cilt bakımıyapmaua başlayacağım ama bu benler benim canımı cok sıkıyor...deneyeceğim bu formülü...

ya acaba şeker yumurtanın içinde eriicekmi yoksa erimicekmii????

karıştırınca eriyor zaten kızlar 1 yumurta akının içine 1-2 tatlı kaşığı şeker koyup karıştırın o ağda olayını bende yapamadım :sinifsinif: en iisi 10-15 dk yüzünüzde bekletmek kaydirigubbakcemile5

en kısa zamanda deneyip sonuçları paylaşacağım arkadaşlar benim burnumun ucunda var siyah noktalar ama hadi bakalım hayırlısıı :eek:

yaa bn 3 gun yabtım pek fark goremedm azcık küçüldü sadeceee:çok üzgünüm: bnm siyah noktalarım yüzüme yerleşti heralde gtmiiceklerr

ben artık foreverın urunlerinden baska urun cok az kullanıyorum
pembe maskesi super, bu mske ile cilt bakımı yapıyorum ben..
tum siyah noktalrı temizlemeye ve gozenekleri sıkıstırmak icin bire bir...

X