Sivilceli Ciltler Siyah noktalara %100 cözüm

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
süper bi çözüm valla.çok teşekkürler sayende burnumdaki noktalar azaldı.

ağda kıvamında olmuyor beimkide.az bişi çatalla çırpıp pamukla burnuma sürüyorum zarar vermeden ovuyorum.sonrada biraz daha sürüp bekletiyorum.ilk başlarda az bişi akıyor sonra kuruyor akma olmuyor yani.

Bnde arkadasaa katılıyorum ztn haftada bi kez 2 kez yapın diyor güzellik uzmanları. yada ldıgınz maskelerin arkasndada yazar. her gun yapmayın arkdaslar

Kızlar burda o kadar yzamışım ama kendim o yazdığım dönemde 1-2 defa uyguladım,çok da ütstüne düşmedim şimdiye kadar yapsaydım gitmişlerdi bile akannehir
ama tekrar başlıyorum yarın zemuszemus
yani 3 gün deneyeceğim inşallah bu sefer düzgün bir şekilde uygularım kaydirigubbakcemile3
Bu arada Stylis sen sanırım nick değiştirmişsin :eek:
eski nickin neydi hatırlamaya çalışıyorum da bulamadım bi türlü fisfisfis

Kızlaaar ben geldim :)
Öncelikle suna bir acıklık getireyim agda kıvamında falan olmasına gerek yok.zaten benimkide öyle cekince gelmiyor.birde seker tam erimiycek kristallerin ölü deriyi alması icinn.
İse yarayanlara sevindim.
Sorunuz olursa ben burdayım :KK66:

Son düzenleme:
sebamed kullanan arkadaşlar sebamed in hangi sabunun kullanıyosunuz siyah noktalar için.

ben bu yumurtali maskeyi denedm dün akşam canım çok yandı kıllarımı çekinvce bende yıkamak zorunda kaldım..ben birde cilt için doktora gtmiştim o bana sebamed diye sabun verdi hem gözenekleri temizliyor.cildim baya bir temzlendi ama geri çıktı anlamadm..yogtlu ve limon karışımınıda yaptm oda olmadı bir müddet yagı dengeliyo ama hiç biri kolay çözüm dgl olmuyo ..şimdi birde dermokil varmış eczanelerde herkesn cildine göre onu denemeyi düşünyorum offf ne yapacagımı bilmiyorum aslında ama sıkıldm bu noktalardan:KK43:

Selam kızlar ben biryerde böyle bir çözüm buldum ama denemedim, ben maske kullanıyorum sivilcelerede siyah noktalarada iyi geliyor ama maliyetli tabi.. maskelerim bitince denerim belki :)

Limon suyu, Yoğurt Maskesi

Bir kase yoğurda bir limonun suyunu karıştırın. Bu karışımı, gözlerinize gelmemesine dikkat ederek yüzünüze yayın ve 15 dakika bekleyin. Yüzünüzde kuruyan maskeyi ılık suyla yıkayarak çıkarın.
Faydası: Limon suyu cildi dezenfekte eder, sivilceleri kurutur ve siyah noktaların kaybolmasına yardımcı olur. Yoğurt ise cildi besler, nemlendirir ve yağ miktarını dengeler.

ben yumurta akı ve şekerı denedım yüze rahatlık verıyor gözenekler biraz sıkılasıyor sıyah noktalarda küçülme oluyorr deneyın kızlar

butun bayanlarin dikkatine.. lutfen yardimci olun1. kendime krem secmem lazim ve onerdiginiz bir marka varmi?? 2. bir haftadir loreal cilt temizleme sütünü ve nemlendiricisini kullaniyorum ama yanaklarim cok kurudu ve ciban turu sivilceler olustu ne yapmam lazim???

Arkadaşlar ben de yardım istiyorum. bu siyah noktalardan bıktım ne yaptıysam geçmiyor ve sol yanağım neredeyse tamamen siyah nokta :KK43: bir güzellik merkezine gidip temizletmek istiyorum. ızmir'de önerebileceğiniz bir merkez var mı?

ben bi çok şey deneyip çözüm bulamamıştım bi aktara badem yağı almak için gitmiştim oda bi maske gördüm yosun özlü bi maske 50 kuruştu işe yaramıycanı düşünerek aldım denedim ve gerçekten işe yaradığını gördüm çok düzenli kullanmadığım halde gözle görülür bi değişiklik var şuanda siyah noktalarımda.

ben bi çok şey deneyip çözüm bulamamıştım bi aktara badem yağı almak için gitmiştim oda bi maske gördüm yosun özlü bi maske 50 kuruştu işe yaramıycanı düşünerek aldım denedim ve gerçekten işe yaradığını gördüm çok düzenli kullanmadığım halde gözle görülür bi değişiklik var şuanda siyah noktalarımda.

50 kuruş mu? CADIARZU
içeriği ne peki sadece yosun özü mü var?

Kızlar nıve'nın sıyah noktalar için olan bandından aldım. bütün kutuyu denedim hıc bırtane bıle cıkmadı acaba ben mı yanlıs kullandım dıyorum ama kutunun uzerınde anlatıldıgı gıbı kullandım :S 15 lıra fıyatıda :S ucuz bişi de degıl anlamadm gıttı kullannlar varsa yardım lütfen

X