Sizce aşk evliliği mi görücü usulü mü??

görücü ussulu yapılacak en aptal şey bence. sakın kızlar. ben görücü usulu nişanlandım. 6 7 ay nişanlıyım. dün nişanı attık attılar aileler sorun çıkardı nişanlım olacak o insanda . 2 anne bi nisanlı tartışması sonuç ne. olan bana oldıu. günahım yokken harcandım

ayy canım arkadaşım ya üzme sakın kendini kaderinde bu varmış bunu yaşamışsın engel olamazsın ki :KK43:

ama hikayenide bildiğim için emin ol böylesi senin için daha iyi oldu

kesinlikle aşk evliliği yapacağım ama bi yandan da eskiden insanlar hep görücü usulüyle evlendikleri haldeboşanma oranlarının daha düşük olduğu gerçeğini aklımdan çıkaramıyorum...

adam adam olmadıktan sonra aşk evliliğide farketmes.Allah gönlünüse sevgiyi aşkı düşürsün, bence büyük konuşmayın sonu hayırlı olsun.böyle dua edin..

bakın bide aşagıda evliliğime gün sayarken bir ay 10 gün kalmış iken

hayırlısı böyleymiş canım hiç üzülme inan

benim nikahıma 2 hafta kala atmıştı karşıdaki zat
şu an ne biliyormusun çok sevdiğim bir insan var ve iyikide o zat nişanı atmışta şu an sevdiğim insanı tanımışım

Rabbim hepimiz hakkında hayırlısını versin inş :Saruboceq:

kesinlikle aşk evliliği yapacağım ama bi yandan da eskiden insanlar hep görücü usulüyle evlendikleri haldeboşanma oranlarının daha düşük olduğu gerçeğini aklımdan çıkaramıyorum...

bu boşanmaların az olmasından değil
herkesin mecburiyetinden, baba ocağına kabul edilmeyişinden, yoksa yokmuydu geçimsiz evlilikler, eskilerden kalma şu an bile biliyorum ben çevremde öyle örnekler

Rabbim hepimize hayırlı yuvalar nasip etsin :Saruboceq:

hayırlısı böyleymiş canım hiç üzülme inan

benim nikahıma 2 hafta kala atmıştı karşıdaki zat
şu an ne biliyormusun çok sevdiğim bir insan var ve iyikide o zat nişanı atmışta şu an sevdiğim insanı tanımışım

Rabbim hepimiz hakkında hayırlısını versin inş :Saruboceq:

amin. inş.söyleyecek bişi bulamıyorum zaten. kısmet demekten baska:çok üzgünüm:

X