Sizce çok ağır mi olur.

hemmam

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2024
76
38
32
Kizlar sizce bu çok serrt bir davranış mi olur.
Bir arkadaşım var ama mecburi bir arkadaş iletişimi kesmek istiyorum yani.
Bu arkadaşim nişanlı ve bir iki küçük parça çeyizini bana vermişti kalması için.
Eve götürmeykrmus falan.
Artık evde tutmak istemiyorum arkadaş kalmakda istemiyorum.

Ortak bir arkadaşımiz var ortak arkadaş ile aynı yerde çalışıyor.
Ortak arkadaşa versem kendisine verse çok mu ağır ve sert bir davranış olur sizce....

Artık arkadaş gibi görmüyorum.
Sesine bile tahammül edemiyorum.
Saçma sapan şeyler yapıyor

Neden iletişimi kesmek istiyorsunuz, bunun nedenine bağlı olarak ağırlığı değişir.
Mesela ben bir arkadaşım dan rahatsiz olduğum şeyi anlatıyorum ona bakıyorum o da yapıyor.
Yada üzerimde hâkimiyet kurmak istiyor.
Bana ism var falan deyip başkalarıyla program yapıyor ben ona şeffaf im herşeyimi anlatıyorum ama o hep geliştiriyor ve bu durum canımı sıkıyor

Olur mu oyle yahu
Gidin evine birakin tasinabilecek seylerse
Bu tarafta isim vardi gecerken birakayim dedim benim evde basina birsey gelmesin diyin verin gitsin
Aranizda kavga vs olmadiysa tabi
Çok küçük kırılacak şeyler değil.
Küçük minicik bir kutu

Mesela ben bir arkadaşım dan rahatsiz olduğum şeyi anlatıyorum ona bakıyorum o da yapıyor.
Yada üzerimde hâkimiyet kurmak istiyor.
Bana ism var falan deyip başkalarıyla program yapıyor ben ona şeffaf im herşeyimi anlatıyorum ama o hep geliştiriyor ve bu durum canımı sıkıyor

Bence kendisine verin, evini biliyorsanız geçiyordum bırakıcam dersiniz kapıdan verirsiniz. Bu şekilde eşyalarımı alıkoydu diye orda burda konusmasını engellemiş olursunuz. Sonra da iletişimi koparırsınız.

Artık arkadaş gibi görmüyorum.
Sesine bile tahammül edemiyorum.
Saçma sapan şeyler yapıyor
Mesaj atın öncesinde "bunlari artık tutamam,x e veriyorum ondan alırsın" diye. Sonrada verin gitsin ortak arkadaşınıza.
Öyle haberi olmadan vermeyin tabi,kaybolur verilmez,eline ulaşmaz falan riske girmeyin.

Simdi ortak arkadasa verirsiniz kaybeder,hunharca kullanir asil sahibine gidene kadar tuzla buz olur sorumlu siz olursunuz ve daha cok ugrasiriniz
esyalari kesin sahibine verin
Mesaj atin arayin verin ve iliskinizi sonlandirin

Emanete hıyanet olabilir kendisine verin görüşmek zorunda değilsiniz kimseyle meşguliyetli gözümün her telefonu açmayın vs cevap vermeyin zaten arkadaş olmaz

Çok küçük kırılacak şeyler değil.
Küçük minicik bir kutu
Küçük minicik bir kutu dediğinize göre değerli takı falan. Tabi ki başkasına vermeyin.

Hareketiniz sert olmaz ama iletişim problemli insan davranışı olur. Tahmin ettiğim gibi takı falansa başınız da belaya girer.

ne olursa olsun kendisine teslim etmen lazım
ya o gelsin senden alsın ya sen götür ya da ortak noktada buluşun, ver
kargo da yapabilirsin ama ücret falan çıkar bence gerek yok
başkasına vermen doğru olmaz . sende de durmasın madem istemiyorsun

X