Gelinlik Modelleri sizce gelinliğim nasıl??

askıları geniş işleme güzel fakat geniş askıda işleme çok abartılı durmuş, sanki işlemeler özelliğini sıradanlığa bırakıyor çünkü askılar geniş tutulmuş
omuzlarının üzerinde genişliğin artması omuzlarını dar gösteriyor.
göğüs dekolten biraz daha aşağı indirilmeli , çok yukarıya almışlar ...göğüslerini olduğundan iri göstermiş
narin hoş bir vücudun var , göğüs altından biten kemer şekli elbiseyi basitleştirmiş
o kemeri karın ve göbek kısmı geniş olan ve göbeği olanlar göbeğini saklamak için tercih ederler senin buna ihtiyacının olduğunu sanmıyorum...bunun yerine sana yakıştıracağım model şu olurdu
sadeliği ve ışıltıyı aynı anda tercih ediyorsun vazgeçemiyorsun anladığım kadarıyla o zaman
-ya straplez üst yada ince ve kollarına düşen askıları olan göğüs kısmını tamamiyle açık bırakan bir üst model tercih edebilirsin bu senin omuzlarını daha geniş gösterecek eğer göbek durumun varsa üst tarafın geniş açı kesimli kıyafetleri tercih etmelisin ki göbeğe doğru üçgen bir görüntü oluşsun...o kemerin olmadığını düşün aşağıya sadelikle inen bir gelinlik olabilir...
o kemer artık yazlık elbislerin vazgeçilmezi oldu...gelinlikte olmamış hele o modele hiç gitmemiş...seni olduğundan dar ama kalıplı göstermiş sanki hiç belinin kıvrımı yokmuş gibi durmuş ve omuzlarından aşağıya kadar dümdüz inen bir vücut şekli oluşturmuş ...

askıları geniş işleme güzel fakat geniş askıda işleme çok abartılı durmuş, sanki işlemeler özelliğini sıradanlığa bırakıyor çünkü askılar geniş tutulmuş
omuzlarının üzerinde genişliğin artması omuzlarını dar gösteriyor.
göğüs dekolten biraz daha aşağı indirilmeli , çok yukarıya almışlar ...göğüslerini olduğundan iri göstermiş
narin hoş bir vücudun var , göğüs altından biten kemer şekli elbiseyi basitleştirmiş
o kemeri karın ve göbek kısmı geniş olan ve göbeği olanlar göbeğini saklamak için tercih ederler senin buna ihtiyacının olduğunu sanmıyorum...bunun yerine sana yakıştıracağım model şu olurdu
sadeliği ve ışıltıyı aynı anda tercih ediyorsun vazgeçemiyorsun anladığım kadarıyla o zaman
-ya straplez üst yada ince ve kollarına düşen askıları olan göğüs kısmını tamamiyle açık bırakan bir üst model tercih edebilirsin bu senin omuzlarını daha geniş gösterecek eğer göbek durumun varsa üst tarafın geniş açı kesimli kıyafetleri tercih etmelisin ki göbeğe doğru üçgen bir görüntü oluşsun...o kemerin olmadığını düşün aşağıya sadelikle inen bir gelinlik olabilir...
o kemer artık yazlık elbislerin vazgeçilmezi oldu...gelinlikte olmamış hele o modele hiç gitmemiş...seni olduğundan dar ama kalıplı göstermiş sanki hiç belinin kıvrımı yokmuş gibi durmuş ve omuzlarından aşağıya kadar dümdüz inen bir vücut şekli oluşturmuş ...

yorumun için çok teşekkür ederim
ancak benim büyük bir kalça problemim var
normalde belim 68 cm ve 38 bedene giriyor
ama ben 42 bedene zor sığıyorum :):):)
göbek ve kalçamı örten bi model diye bunu seçtim
ama askılar kısmında kararsızdım bende

Gelinliğin bencede güzel canım ama göğüs altındaki kurdele saçma durmuş bence böyle bi gelinliğe,omuz askılarılarının kalınlığıda gayet hoş bence ama yanlara doğru düşük duruyo olsa modeli daha iyi tamamlar büyük bi ihtimalle..umarım güzel bi gelin olucaksındır,düğün ne zaman bilmiyorum ama sana bi ömür boyu mutluluklar dilerim arkadaşım..

çok duru hoş bi gelinlik ben beğendim ama en önemlisi senin beğenmen. içine sinen gelinliği al çünkü bunlar hayatta bikere yaşanıyo.

onünü bu şekilde yaptırırsan çok daha güzel olur yani de ne deniyorsa ona hafif kavis verdittir bunun gibi kalp şeklide dursun ozaman o askılar güzel gider
ama senin modelinde o askıları gelinliğe hiç yakıştıramadım

Son düzenleme:
gzl bence sade bi gelinlik yakışmışda Allah utandırmasın canım mutluluklar sana...

Daha şıklarını bulabilirsin... ilk gözüme çarpan kurdelası oldu basitleştirmiş sanki gelinliği ama sen bilirsin canım karar senin...

bencede omuz askılarında değişiklik yapmalısın ozaman daha zarif ve güzel durur kayık yaka gibi düşün dik değil sana çok yakışmış gelinlik güzel durmuş

bana göre cok sade... hic tarzim degil... biraz gösterisli olmasi gerekli diye düsünüyorum.. Tabi sadeligi sevenler icin uygundur

bencede omuz askılarında değişiklik yapmalısın ozaman daha zarif ve güzel durur kayık yaka gibi düşün dik değil sana çok yakışmış gelinlik güzel durmuş

aynen canım askılarını değişik düşünsen daha güzel olur gelinliğin alt kısmı çok güzel

oynarken goguslerın hoplar soyleyeyım cok rahat bı model degıl oynamak ıcın ıdeal degıl

Kurdelede pek olmamış gibi sanki normal bir gece kıyafeti havası vermiş .Ewet askıları düşük olabilir.Gelinliğe biraz daha hareket katabilirsin canım bundan çok çok güzel olur.Yanlış anlama buda güzel ama daha havalı,gösterişli olur.

X