Gelinlik Modelleri sizce gelinliğim nasıl??

cok sade elbise gibi duruyor daha kabarık yapıp birde yandan acılanlardan olsa (etek kısmı) cok daha sık olur bence
ama sade gelinlikten hoşlanıyorsan cok güzel a.s.

cok sade elbise gibi duruyor daha kabarık yapıp birde yandan acılanlardan olsa (etek kısmı) cok daha sık olur bence
ama sade gelinlikten hoşlanıyorsan cok güzel a.s.

aslında öyle açılan kısmını kuyruğuı olsun diye düşündüm.o açılan kısmına da pilili tül var ya onu koyarız dedik ama sonra vazgeçtik sanırım:):):)
sonra vazgeçtik ama
sanırım az bi değişiklik yapcam
ama yandan açılan etek istemiyorum o da çok klasik oldu artık
hemen hemen tüm gelinliklerde var
bu da çok sade:):):)

delikafadulden bu arada hepinize teşekkür ediyorum

gayet hoş bi gelinlik çok yakışmış bence hiç değiştirme. tam sana göre olmuş:) mutluluklar dilerim

elbise gibi olmuş,1 kere giyiceksin,bence daha gösterişli birşey alabilirsin,gelinlik sade olmamalı bence,dediğim gibi ömrümüzde 1 kere giyeceğimiz birşey

canım bence fazla sade ben gelinliğin gösterişli olmasından yanayım..bir kere giyecez nihayetinde ama zevk tabiki.

ben bu gelinliğin askısızını denedim çok hoş bir gelinlik bence askısız yaptır

askısız rahat edemem diye askı istiyorum aslında.göğülerim biraz büyükde..
bi de kuyruk kısmında çok kararsızım
arkadan açtırıp içinden kuyruk şeklinde başka bişey mi uzansa:)?

şık ve sade ama bence gelinlik birazda gösterişli olmalı tabiki bu tercih meselesi...Allah mesut etsinnn...:Saruboceq:

canimm sade güzel bir gelinlik ama fikrimi söylemek istiyorum..
gögüs altindan gecen kurdela var ya,son bikac senedir cok kiside olan bisey..
sende görmüssündür özellikle su saten elbiselerde...
onun üzerinde biraz oynayabilirsin
birde önünü arkadas bi resim koymus,öyle daha hos görünüyor bence..
Allah mutlu etsin insallah

Çok güzel bir gelinlik, üzerine de çok yakışmış, keşke arkadan da bir fotoğrafını koysaydın, etek kısmı kuyruklu mu nasıl?

askıları pek göze hitap etmiyor sanki canım..burcu esmersoy'un gelinliğinin askıları gbi bişi yada omuzdan düşen bişi daha şık lur

askısız rahat edemem diye askı istiyorum aslında.göğülerim biraz büyükde..
bi de kuyruk kısmında çok kararsızım
arkadan açtırıp içinden kuyruk şeklinde başka bişey mi uzansa:)?

evet canım bence o tarz bişi yaptr kesinlikleee kaydirigubbakcemile5 ve de bi arkadaşta demiş..bu fiyonk biraz basit sanki daha şık bir fiyonk yaptr bence canımm :kedi:

Ben sahsen cok begendim..sade ve sik..insan nereye bakacagini sasirmiyor en azindan..Mutlu günlerde giyin..! opuyorumnanaktan

Çok güzel bir gelinlik, üzerine de çok yakışmış, keşke arkadan da bir fotoğrafını koysaydın, etek kısmı kuyruklu mu nasıl?

arkası iğnelenerek tutturulduğu için foto almadık:)
aynı kumaştan kuyruk uzanıyor az bi miktar..
az kaldı provaya gitsem çıkcak sanırım ortaya bişeyler ama.

arkadaşlar bi de rengine takılıyorum ben aslında:)
ben kırık beyaz istiyorum
bu onun bi ton koyusu..aynı kumaşın da kırık beyazı yok
bilememdim yani ..ya kırık beyaz yapıp farklı bi kumaş olacak üstteki ,
yada bu
çok koyu bi renk mi bu?

ilk yorum yapan benim sanırıım.. gelinliğin üzerinde duruşu güzel canıım ama ben askılarına takıldım biraz. onları öyle dik değilde hani kolun üzerine düşenler varya o tarz yaptırsan nasıl olur. yani kolla omuz arasında birşey oluyor o zaman göze daha güzel gözükebilir..

arkadaşıma katılamkla beraberr
göğüs altındaki fiyonk hoş durmamış
straplez daha hoş durur gibi geldi banaa

X