Gelinlik Modelleri sizce gelinliğim nasıl??

bence gelinlik biraz sade kurdelesi de basit durmuş elbise gibi.. kurdele yerine başka bişey yaptırabilirsin bi de arkasına kuyruk gibi biraz daha gösterişli ve kabarık durmasını sağlayan bişey yaptırabilirsin..
ama zevkler ve renkler tartışılmaz diye boşuna demiyolar senin içine yatması önemli..kuzenini de kafaya takma bence gelinlik herkesin üstünde farklı durur ona inat yapcam diye de kendi hayalindeki gelinlikten vazgeçme sonuçta bu senin masalın senin hayallerinden oluşmalı diye düşünüyorum.. şimdiden mutluluklar sana umarım işler yolunda gider

:)evet benim masalım ve içine .........:)
kurdele yerine drapeli bi şey olsa (4 parmak genişliğinde ortalama)orada ve onun aynı kumasından yine drapeli düşük kol olsa olur mu acaba?
onu merak ediyorum bende ama:)

herşeyin hayırlısı diyorum ve tüm güzel dilekleriniz ve yorumlarınız için teşekkür ediyorum..

canımcım neden askıları tamamen yok etmeyı dusunmuosunkı.. straples cok daha zarif durabılırrr..bi düşün derimm..

arkadaşlar bir önceki konumun içine de koydum ama orada görünmüyo başlıkta:)
buna karar vardim sizce nasıl
yorumlarınızı bekliyorum
vaktim çok olduğu için hemen dikilmeyecek
değişiklik yapabileceğiz

moralim de bozuk çünkü
kuzenim bayramda evleniyo ve nişanlısı benim gelinliğimin aynı modelini almış...
fotoları göstermiştim onlar almadan önce:)
yardımlarınızla bikaç değişiklik yapalım arkadaşlar...

bunLarı öneririm ben sana canım :KK66:

Eklentiler

• $12092009.jpg
    $12092009.jpg
    20,7 KB · Görüntüleme: 64
  • $12092009_001.jpg
    $12092009_001.jpg
    29,7 KB · Görüntüleme: 59
  • $63331486045904815554204.jpg
    $63331486045904815554204.jpg
    51,5 KB · Görüntüleme: 47
  • $63331486069554815554204.jpg
    $63331486069554815554204.jpg
    51,2 KB · Görüntüleme: 58
bence omuzlarında değşiklik yapabilirsinn bölee uçuşş uçuşş bişiler olabilir meselaa o beline dogru gelenn fiyonk bence olmasa daa şık olabilir...

gelinliğinin arkasında buna benzer bi değişiklik yaptırabilirsin

veya önündeki kurdeleyi satenden daha geniş yaptırıp ortasına da taş koydurup arkaya beline koydurabilirsin
ve kurdalenin uçları uzun olmalı gelinliğin ucuna kadar inmeli böylede düşünebilirsin

bence gelinliğinin askılarını kaldır yanlara düşen askılardan yaptır taş işli ve o bantı ğöğüs kısmındaki bandı kaldırabilirsin

tüm yorumlarınız için sağolun..provaya gidince bi kaçını denicem...bitse de kurtulsam artık.çok uzadı sıkıldım..

tarz olarak senin beğendiğine çok benziyor ama göğüs altındaki kurdela yerine böyle bir aksesuar inan çok fark yapar

Eklentiler

• $ayse.JPG
    $ayse.JPG
    21,5 KB · Görüntüleme: 58
evet...çok beğendim..danteli de çok güzelmiş ama onun...

Bu aysiranın modeli bi aysiraya gir deneme yap danteli modeli göğüs drapesi göğüs altındaki aksesuarı felan iyice incelersin.
Hem senin düşündüğün modelde aşağı yukarı aynı vucunuda uygunmu diye bakman açısından gidip denemende epey fayda var.

Son düzenleme:
Bu aysiranın modeli bi aysiraya gir deneme yap danteli modeli göğüs drapesi göğüs altındaki aksesuarı felan iyice incelersin.
Hem senin düşündüğün modelde aşağı yukarı aynı vucunuda uygunmu diye bakman açısından gidip denemende epey fayda var.

canım bugün gördüm mesajını inceledim siteyi..gidip deneme şansım pek olmayacak sanırım ..
ama bu arada senin gönderdiğin modeldeki kuyruğu düşünüyorum ben de ..bakalım işte bi gidip atlatsak provayı...
bu arada aslnda ben tül mü organze mi olsun onda kararsızım...bi gelinde gördüm organze..cam organzeymiş.çok güzel ışıl ışıl parlıyodu o akşam düğünde.ben de parlamak istiyorum ama tül parlatmıyo ki..altını parlak kumaş yaptık.üstü daha belli değil.
çok içimde kalacak o organze aslında.çünkü tüllü elbiseleri herkes giyebiliyo..

canım bugün gördüm mesajını inceledim siteyi..gidip deneme şansım pek olmayacak sanırım ..
ama bu arada senin gönderdiğin modeldeki kuyruğu düşünüyorum ben de ..bakalım işte bi gidip atlatsak provayı...
bu arada aslnda ben tül mü organze mi olsun onda kararsızım...bi gelinde gördüm organze..cam organzeymiş.çok güzel ışıl ışıl parlıyodu o akşam düğünde.ben de parlamak istiyorum ama tül parlatmıyo ki..altını parlak kumaş yaptık.üstü daha belli değil.
çok içimde kalacak o organze aslında.çünkü tüllü elbiseleri herkes giyebiliyo..

sen döne dolaşa aynı benim modelime geldin aslında bende bugün iç çamaşırı ayakkabımı götürüp prova olucam hazır aldım ama yinede boydan ayarlanıcak
bak altı organze resim çok küçük gerçi ama tarif edeyim göğüs drape altında sawarovski beşli şerit var bel oturtmalı düz alttaki fırfırlarda organze işte.
Dikkatini çektiyse web camdan felan bi şekilde detaylı göstereyim.

beyondparadise ye katılıyorum güzel ve biraz daha farklı olurbenimde sayfa 2 de olması lazım nişanlık resmim var kolları arkadaşların dediği gibi biraz düşük duruyo güzel de oluyo bak istersen başlık buda benim nişalığım diye yazılı fikir olur sana

beyondparadise ye katılıyorum güzel ve biraz daha farklı olurbenimde sayfa 2 de olması lazım nişanlık resmim var kolları arkadaşların dediği gibi biraz düşük duruyo güzel de oluyo bak istersen başlık buda benim nişalığım diye yazılı fikir olur sana

sağolun kızlar
bakıyorum hemen seninkine de
ve baktım..çok güzelmiş.rengine de bayıldım ayrıca..

Son düzenleme:
sen döne dolaşa aynı benim modelime geldin aslında bende bugün iç çamaşırı ayakkabımı götürüp prova olucam hazır aldım ama yinede boydan ayarlanıcak
bak altı organze resim çok küçük gerçi ama tarif edeyim göğüs drape altında sawarovski beşli şerit var bel oturtmalı düz alttaki fırfırlarda organze işte.
Dikkatini çektiyse web camdan felan bi şekilde detaylı göstereyim.

:):):):)
aslında bel oturtması hariç düşündüğüm gelinlik..bende bele oturursa çok şişman görünürüm.bel ve kalçam geniş çünkü..işte tül mü organse mi
üff yaaa...ikisinde de aklım kalcak:):):
2 tane alsa eşim:)
merak da ettim seninkini..uygun olursan görmek isterim..

Son düzenleme:
:):):):)
aslında bel oturtması hariç düşündüğüm gelinlik..bende bele oturursa çok şişman görünürüm.bel ve kalçam geniş çünkü..işte tül mü organse mi
üff yaaa...ikisinde de aklım kalcak:):):
2 tane alsa eşim:)
merak da ettim seninkini..uygun olursan görmek isterim..

Gelinlikçiye giderken ablamın makinasını alıcam detaylı fotolarını çekerim.
ya bende aynı çelişkiye düşmüştüm kına için de dantelden bi elbise diktiriyorum.
Resimleri bu topikte
http://www.kadinlarkulubu.com/gelin...ina-icin-sunu-diktirsem-cokmu-abest-olur.html

X