Gelinlik Modelleri sizce gelinliğim nasıl??

canimm sade güzel bir gelinlik ama fikrimi söylemek istiyorum..
gögüs altindan gecen kurdela var ya,son bikac senedir cok kiside olan bisey..
sende görmüssündür özellikle su saten elbiselerde...
onun üzerinde biraz oynayabilirsin
birde önünü arkadas bi resim koymus,öyle daha hos görünüyor bence..
Allah mutlu etsin insallah

çok sağol canım yorumun ve iyi dileğin için..
ama ben bişeyi anlayamadım:eek:
"birde önünü arkadas bi resim koymus,öyle daha hos görünüyor bence.."
hani bi küçük resim var yorumlarda o dimi??

ben çok beğenmedim, çok sade,hele gögüs altındaki kurdela hiç olmamış,
duvağınla çekseydin daha iyi olurdu.

tatlım bence ekime kadar göbek ve basen eritme hareketleri yap,gelinliğin içinde çok daha hoş durursun.
her sabah yarım saat yapsan inanki toparlanıyor.

tatlım bence ekime kadar göbek ve basen eritme hareketleri yap,gelinliğin içinde çok daha hoş durursun.
her sabah yarım saat yapsan inanki toparlanıyor.

:)canım valla o dediğini yapmak çok istiyorum
ama ramazanda da pek olmuyor:)
artık bayramdan sonra koşuşturmada gider inş.
oturmaktan şiştim 1 yılda 10 kilo almışım:):)

b:nazar:

ben beğendim normal abartısız ama estetik hep alışılmışın dışında koldaki danteller yenilik güzel görünüyor

canım işlemeleri çok hoş gerçekten.sadece nikah olacaksa ideal bi seçim ama göğüs altı kurdelası normal bi elbiseyi andırıyor.ama çallgılı çengili düğün olacaksa daha şıkır fıkır bişey de bakabilirsin.üzerinde güsel durmuş.

canım işlemeleri çok hoş gerçekten.sadece nikah olacaksa ideal bi seçim ama göğüs altı kurdelası normal bi elbiseyi andırıyor.ama çallgılı çengili düğün olacaksa daha şıkır fıkır bişey de bakabilirsin.üzerinde güsel durmuş.

yok canım sadece nikah değil
2 ayrı yerde düğün olacak:):)

Çok zarif bi gelinlik. Özellikle de askılarındaki danteller çok hoş görünüyo.. Allah mesut etsin cnm..

Güzel...

Ama sanırım birazcık fazla kiloların var..
Bu durumlarda robadan yani göğüs altından başlayan ya da göğüs altını işaret eden modeller bence çok hoş durmuyor yani kötü değil ama ordaki kurdele göğüs altından olmasaydı da normal belden bir gelinlik olsaydı daha iyi olurdu..

Sonuç olarak sade tarz seven gelin adayları için güzel...

Son düzenleme:
gelinliğin modeli guzel ama askıların çok geniş gibi geldi bana CADIARZU sanki biraz daha dar olsa daha zarif dururr ama gelinliğin huzell güle güle giyyy opuyorumnanaktan

arkadaslar bende fikir almak için resim eklemek istiyorum. nerden ve nasil ekleyebiliririm...senağlama

X