Saç Rengi ve Saç Boyama Sizce normal siyah mı daha iyi yoksa mavi-siyah mı ?

Ben iki rengide kullandım bana görede siyah daha hoş duruyo ve daha koyu duruyo. mavi siyah bi zamandan sonra akıyo ve kahverengileşiyor. O yüzden mavi siyahtan cok hep siyaha boyamısımdır.:KK51:

kızlar ya mavi siyah saç travesti gibi gösteriyor insanı.ben beyaz tenli ve kendimi bildim bileli siyah saçlıyım.hatta benim için gece kadar siyah saçlı derler ama asla mavi siyaha boyamam...doğal renk olmalı bence.

gece gibi simsiyah olmalı.

siyah saç peruk gibi duruyor genelde, mavi siyah daha zor ve sadece soğuk tene, kaşı gözü düzgün tiplere yakışıyor...bir kuaför doğal siyah sanılan saçın aslında koyu kahve olduğunu söylemişti bu da böyle bir anımdır :KK1:

Ben mavi-siyah ı daha cok beğeniyorum. Özellikle beyaz tenlilerde cok güzel duruyor.

Bende ikisinii kullandım mavi siyah çok güzel olmuştu.Siyah çok mat oluyor ve peruk gibi duruyor.Beni çok renksiz bıraktı.Ben normalde sarı kızıl falanda çok kullanırım.Mavi siyah daha çok yakışıyor beyaz tenli olduğum için siyahta ceset gibi kalıyorum ama mavi siyah canlı tutuyor.Siyah gitmek bilmiyor bide kaç sene kurtulmaya çalıştım.mavi siyah ise öyle mi akıp gidiyor zamanla :KK31: Bu ay gene bi mavi siyah yapmayı düşünüyorum

artego organik boyanın siyah rengini kullanıyorum.marketlerde satılmıyor.kaliteli ürün kullanan kuaförlerde var.birde oksidanıda mutlaka aynı markanın olmalı.ürün hazırlanırken dikkat etmeniz gerek.

X