Sizce?

Bizde de yemekleri ben yaparım. Bulaşık makinesi dizmeyi beceremez ben dizerim. Yemek yediğimizde eşim toplamaya yardım eder. Ben et ve balık sevmem. Hem yemem hem kokusunu hiç sevmiyorum. Onları yemek istediğinde eşim kendisi yapar yer sonra toplar.
Yani erkek arkadaşınız evlenince ben söyledim deyip yemeği yiyip öküz gibi kalkacak mı? Bi bardağını bile kaldırmayacak mı? Tamam yemek yapmasın beceremiyordur ama sofra toplamaya yardım etmeli.

Vallahi evde 9282729373 kalem iş var. Diğerlerini yapar. Benim bu konudaki mantığım biri iş yaparken diğeri keyif catmayacak.
İşten eve mi gelindi biri yemek hazırlamaya başlar öbürü hemen makinedeki çamaşırı asar ne bilim evi toparlar. Haftasonu el birliğiyle bütün işler yapılır. Bitince beraber oturulur.
Çocuk olunca biri çocukla ilgilenir diğeri iş yapar.
Tabi eve haftalık temizliğe biri gelir, yemeği bulasigi da size yıkarsa haksızlık olur.

Bir ömür isten gelince kıçını yayıp TV izleyen adama yemek hazırlayıp toplayıp onu caylamak ağrına gitmezse sorun olmaz. ben gelemem böyle şeye çünkü bunu diyen adam temizlik de yapmaz, kendini errrrrkek sandığı için kendini benden üstün görür. Bence 2-2 4 yani, bazı şeyler dile gelmeden de anlaşılabiliyor. Hiç işim olmaz.

X