Sizce ?

Eki Görüntüle 3398101
Eki Görüntüle 3398102
çift çizgi belli olan erken gebelik testi onda direkt çift çizgi çıktı 1. dk da silik olan normal gebelik testi onda böyle silik çıktı. Beni yine çok korkuttu bu durum. Normal bişey midir bu :KK43:
canım benim erken gebelik testi daha hassas olduğu için koyu çıkması normal kaset testte koyu çıkması için daha gecikmesi gerekiyor :) bence ikisi de pozitif

Benim de böyle silik çıktı. Çok gecikmeden test yapınca beta daha yoğun olmadığı için silik çıkıyor. Hamilesiniz😍😍😍 hemen kan verin ❤️❤️
Pazar günü vereceğim, en azından 6 gün olsun gecikme 😂 erken verip sürekli 2 günde bir yenileyip o stresi yaşamak da zor. Bişey soracağım size doktora ne zaman gitmeliyim ? Kaçıncı günde

Merhabalar,

4 ay önce kimyasak gebelik yaşadım. Çok üzücü bir durumdu benim için. Ocak ve Şubat aylarında tam gününde regl oldum. Ama bu ay 4 Mart'da olmam gerekirken olmadım 2 gün gecikti alt tarafı, ama yine de insan sorguluyor.

Çok ağrım var her an regl olacakmışım gibi. Benim zaten karnımdan çok belim ağrır şimdi de bel ağrım var. 2 gündür devam ediyor ama bugünde şiddeti arttı. 2 aydır günü gününe olduğum için şüpheleniyorum. Sizce bu ağrı regl ağrısı mıdır? Gebelikle alakalı bir durum olabilir mi?

Sabahtan beri sürekli tuvalete gidiyorum oldum mu diye. Belim böyle içten yanıyor gibi ağrıyor sızlıyor :KK43:

Merhabalar,

4 ay önce kimyasak gebelik yaşadım. Çok üzücü bir durumdu benim için. Ocak ve Şubat aylarında tam gününde regl oldum. Ama bu ay 4 Mart'da olmam gerekirken olmadım 2 gün gecikti alt tarafı, ama yine de insan sorguluyor.

Çok ağrım var her an regl olacakmışım gibi. Benim zaten karnımdan çok belim ağrır şimdi de bel ağrım var. 2 gündür devam ediyor ama bugünde şiddeti arttı. 2 aydır günü gününe olduğum için şüpheleniyorum. Sizce bu ağrı regl ağrısı mıdır? Gebelikle alakalı bir durum olabilir mi?

Sabahtan beri sürekli tuvalete gidiyorum oldum mu diye. Belim böyle içten yanıyor gibi ağrıyor sızlıyor :KK43:
Canım bende aynı durumdayım 5 gün geciktim ama karnım ve belimde agrı var her an adet olacakmişm gibi hissediyorum bi kaç gün daha bekle test yap Allah isteyen herkeze nasip etsin inşallah 🤲

Pazar günü vereceğim, en azından 6 gün olsun gecikme 😂 erken verip sürekli 2 günde bir yenileyip o stresi yaşamak da zor. Bişey soracağım size doktora ne zaman gitmeliyim ? Kaçıncı günde

Canım ben adet günümde test yapmıştım pozitif çıkmıştı. Ertesi gün hemen kan testi vermiştim özel bir polikinlikte 750 civarında çıkmıştı beta ertesi gününde bir kez daha kan verdim artmış mı diye 1900lere çıkmıştı. Ertesi günü hemen kadın doğuma gitmiştim zaten yükseldiği için değer keseyi görmüştü doktor hemen folik asite başlatmıştı ve gerekli bazı testler vardı onları yapmıştı. Çok da doktor işini ertelemeyin derim tsh hormonuna falan bakıyor doktor. :)

merhaba testte silik gördüğünüz gün betanız kaç çıktı acaba

merhaba testte silik gördüğünüz gün betanız kaç çıktı acaba
Kan vermeye gitmedim tabii silik gördüğüm için.
8 Mart silik çizgi görmüşüm
9 Martta tekrar yaptım net çıktı
10 Martta kan verdim. 2400 Çıktı.

Ama demek ki 8 Mart'ta da çok düşük değildi ona rağmen kaset testte silik çıktı.

X