Sizin kocanız nasıl seviyor?

Merhaba.
Uzatmadan bir sorum olacak. Eşinizin sevgi dili nasıl? Ben bi kadın olarak ilgi beklerim,temas isterim, gelsin sarılsın öpsün tv izlerken aynı koltukta uzanalım, arada iltifat etsin üstüme farklı bi şey giydiysem iki çift güzel bi şey söylesin vs.. fıtrat olarak biz kadınlar genelde böyleyiz. İstisnalar vardır.
Ama ben her ne kadar bunları istesem adamda bunlar yok. Yani hasta olurum, nane limon yapar, ilaçlarını aldın mı diye sorar, canım bi şey istedi derim mesela gider alır,evde çoğunlukla yardım eder mutfak,temizlik vs..
Fakat diyelim süslendim püslendim dışarı çıkacağız güzel olmuş muyum diye sorarım güzel olmuşsun der. (Sorarım çünkü sormadan bi şey söylemiyo zaten) bi gün ağzından duymadım durup dururken aşkım ne kadar güzelsin, üstündeki ne kdr yakışmış vs.. düşünün işte buna benzer şeyler.
Bu konu kaç kere masaya yatırıldı şefkat bekleme benden ben veremem onu diyor :)) benim sevgi dilim böyle değil diyo.(bu arada küçüklüğünde doğru düzgün sevgi dolu bi ailede yaşamamış biri) Benim ise aklım bunu almıyo senelerdir tanıdığın kaç yıldır evli olduğun insana Şefkat veremem ne demek? Ha hiç yapmıyo değil tabiki sarılır öper arada vs ama yetmiyo işte çünkü ben yapınca yapıyo ya da aniden yaptığı nerdeyse çok az olmuştur.
Problem bende mi? Adam ne güzel her şekilde yanında oluyormuş demek o da böyle gösteriyo sevgisini mi dersiniz? Yoksa tam tersi mi?
Ben bana hizmet etsin istememeye bile başladım artık, sadece ilgi sevgi istiyorum.
Erkekler bazı şeyleri biz kadar ayrıntılı düşünmüyor.
Misal, benim eşimde genelde tv karşısında vakit geçirmeyi sever, bişey yaptıysam gider ben sorarım, bak üstümdeki nasıl, bak saçım nasıl, bak makyajım nasıl diye. Bir yerden sonra ben sormadan da farketmeye başladı. Yada benim yeniden soracağımı bildiği için sormadan söylemeye başladı. Güzel sözler söylerseniz güzel sözler işitirsiniz diye umuyorum. Ben eşime biraz yapışığımdır. Sürekli aşkım aşkım gezinirim. Saçımı yıkasam yanına koşarım bak kokla saçımı diye. Kendi elim ayağım da var ama ısrarla hep o kurutsun diye uğraşırım ki bi yerden sonra kendisi kurutma makinesiyle bekler oldu. Ama kimi erkek var, dünyaları versen tüm ilgini de yöneltsen bu kadın cepte diyip kendi önüne bakar. Umarım eşiniz kıymet bilen birisidir

Benim eşimde ben sormadan birşeye kolay kolay yorum yapmaz. Çok yakışmış, çok güzel olmuşsun vs demesi için gerçekten çok özel birşey yapmış olmam gerekir.
Sevgi dili nasıl derseniz herşeyi beni düşünerek yapar. Biryerde benim seveceğim birşey gördüyse mutlaka alır. Benim hoşuma gidecek şeyler yapmaya çalışır . Yada ben birşeye sevindiysem benden çok sevinir.
Herkesin sevgi dili farklı gerçekten. Samimiyetsiz davranmasındansa bırakın içinden geldiği gibi göstersin sevgisini.

Erkekler bizi anlamıyor. Ne fazla ilgiye gelebiliriz ne ilgisizliğe bunu kabul edelim. Sevgisini güzel dozunda hissettirenlere selam olsun hahah can onlar. Müzeye konup saklanmalılar. Ayrıca her insan hissediyor samimi olup olmadığını sevilip sevilmediğini hisseder kimse kimseyi kandırmasın.

Biz de 13 senelik evliyiz ya sevgisini doya doya gösterdiği anlar azdır, çok nadir der ki seni çok seviyorum ama söyleyemiyorum ki bunu söylerken de utanıyor :))) ben alıştım sanırım çünkü eşimin beni sevdiğini biliyorum . Şöyle bir örnek vereyim eşim işkoliktir çok fazla çalışır geçtiğimiz aylarda kazandığın para yeter dedim işi boşver benimle ilgilen ( trip günümdü) sana hakettiğin hayatı yaşatmak için çalışıyorum dedi yardımcıların olsun çocuğun dadısı olsun sen gez alışveriş yap vs tamam dedim aynen devam et 🤣🤣 boğa Burcu olmama rağmende çok fazla temastan saçlarımla oynanmasından hoşlanmam zaten artı dipnot 🙈

Merhaba.
Uzatmadan bir sorum olacak. Eşinizin sevgi dili nasıl? Ben bi kadın olarak ilgi beklerim,temas isterim, gelsin sarılsın öpsün tv izlerken aynı koltukta uzanalım, arada iltifat etsin üstüme farklı bi şey giydiysem iki çift güzel bi şey söylesin vs.. fıtrat olarak biz kadınlar genelde böyleyiz. İstisnalar vardır.
Ama ben her ne kadar bunları istesem adamda bunlar yok. Yani hasta olurum, nane limon yapar, ilaçlarını aldın mı diye sorar, canım bi şey istedi derim mesela gider alır,evde çoğunlukla yardım eder mutfak,temizlik vs..
Fakat diyelim süslendim püslendim dışarı çıkacağız güzel olmuş muyum diye sorarım güzel olmuşsun der. (Sorarım çünkü sormadan bi şey söylemiyo zaten) bi gün ağzından duymadım durup dururken aşkım ne kadar güzelsin, üstündeki ne kdr yakışmış vs.. düşünün işte buna benzer şeyler.
Bu konu kaç kere masaya yatırıldı şefkat bekleme benden ben veremem onu diyor :)) benim sevgi dilim böyle değil diyo.(bu arada küçüklüğünde doğru düzgün sevgi dolu bi ailede yaşamamış biri) Benim ise aklım bunu almıyo senelerdir tanıdığın kaç yıldır evli olduğun insana Şefkat veremem ne demek? Ha hiç yapmıyo değil tabiki sarılır öper arada vs ama yetmiyo işte çünkü ben yapınca yapıyo ya da aniden yaptığı nerdeyse çok az olmuştur.
Problem bende mi? Adam ne güzel her şekilde yanında oluyormuş demek o da böyle gösteriyo sevgisini mi dersiniz? Yoksa tam tersi mi?
Ben bana hizmet etsin istememeye bile başladım artık, sadece ilgi sevgi istiyorum.
Eşim tam istediğiniz özelliklerde yengeç burcu ben yanında koca bir öküzüm hatta temas bazen çok fazla geliyor bi dur falan diyorum 🙈 ay ne yapsın adamcağız ya herkes aynı olamıyor düşünüyor ediyor sizi işte .. tamamen hiç temas yokksa bilmiyorumda ne desem bilmedim 🤷‍♀️

Merhaba.
Benimki o kadar romantik ki, Ben odunum! Bir öyle seylerrr ayy askimm cok tatlisin vs diyemiyorum ki bende yapmacik duruyor 😅

Adamın normali budur belki. Şiddet yoksa aslında iyi karakterli birisi gibi ne güzel.
Ben geçmişini aile yaşamını çocukluğunu merak ettim. Annesi erken yaşta giden insan naz şefkat yakınlık kimseye yapamadığı icin kendisi de zamanla yapamıyor. Uzak yaşıyor herseyden herkesten. Duygusuzlasiyor:KK43:(

X