Soan Suyu Diyeti ve Deneyimlerimiz

yaa inanmıyorum anlatılanlara göre süper bişey bu ben elma sirkesini denedim hastanelik oldum sarıksak çeviz oda çok kokuyo en iyisi bu bence bugun hemen başlıcam yaaşasınnnnkaydirigubbakcemile2

arkadaşlar bende dün başladım soğan suyuna hayatbu kullanıcısı bana moral oldu bakalım 75 kiloyum şuan düşük yaptım hormon ilaçları çok kilo yaptı bana veermem lazım 3 ay sonra tekrar bebişim olsn istiyorum allah hepimizin yardımcısı olsun

:enbuyukkk: soğan suyu alkisalkisalkiszayıflarsam mutlaka yazıcam buraya sizede destek olmak için kaydirigubbakcemilehihoyyyt

slm kızlar sadece 4 gundur kullanıyorum 600gr vermsım bu sabah tartıldım :lepi:

selam arkadaşlar ben de dün akşam itibariyle soğan suyuna başladım. tadı mercimek çorbasını hatırlattı bana :) gayet içilebilir bir tadı var. tiksinmeden içebildiğim nadir zayıflama karışımlarından birisi de soğan suyu oldu böylece.. ama kaynat ılıt bilmem ne yap filan derken umarım bıkmadan her sabah ve akşam yapmaya devam edebilirim..

faydasını görücem sanırım soğan suyunun. zira akşam içtim ve sabah karnımdaki o kocaman kabarıklık hayli küçülmüştü... herkese başarılar diliyorummmm

Arkadaşlar merhaba, ben de soğan suyu diyetine başladım.geçen hafta 2 gün yapıp bırakmak zorunda kalmıştım,şehir dışına çıktığım için.Dönünce tekrar başladım, bence bağırsak hareketlerini hızlandırıyor.Kilo vermeme yardımcı olur mu bilmem,sonucu söylerim.

ya ben sogan suyunu adet icin iciyorum saracoglunun dedigi gibi 15 gün günde 2 kez her yapisimda zate hasliyorum ve ilik iciyorum...limon sikmiyorum icine acaba kilo verdirir...birde ben günde 2 defa zamanina dikkat etmiyorum yemeklerden önce acaba bu sekildede olur mu ona göre degistreyim yazarsaniz sevinirim

kızlar ben de bugün başlamayı düşünüyorum. adet olamıyorum ona iyi geldiğini okudum. hem kilo vermeme de yardımcı olur belki. bu gün akşam yemeğinden önce içsem olur dimi?

mrh kızlar bende yarın sabah başlamayı düşünüyorum inşallah faydası olur en zor kısmı benim için sabah kaynatmak olacak bakalım ramazana kadar yapmayı düşünüyorum

merhaba arkadaşlar
zayıflamada etkili olduğundan haberim yoktu ama benim kavınvaldeme doktor arkadaşın verdiği tarifi tavsiye etmiş. kadın hastalıklarına çok ii geliyormuş yanlışım olmasında antibiyotik etkisi varmış galiba. e bide zayıflatıyorsa süper kesin yaparım.

bende 5 gündür içiyorum soğan suyunu. ama sabahları çok erken işe gittiğim içim sabahları içim almıyor içemiyorum akşamdan akşama bir bardak içiyorum. onun dışında ekmek yemiyorum bide başka yaptığım ekstra bişey yok sizce kilo verebilir miyim. her yönü denedim 20 kilo kadar vermem gerekiyor. 1.57 boyundayım 65 kiloyum. artık utanıyorum kendimden bende fazlaca takıntı oldu lütfen bana bişeyler söyleyin motive edin beni senağlama

arkadaşlar herkese merhaba.siteye yeni üye oldum. zayılmaya çalışıyorum:KK43: bana yardımcı olursanız sevinirim.soğan suyu içiyorum 2 haftadır ama hiç bir faydası olmadı henüz..başka yöntemleri olan varsa bana bildirrse çok mutlu olurum

X