Soan Suyu Diyeti ve Deneyimlerimiz

merhaba arkadaşlar,soğan kürüne başlamaya karar verdim ve paylaşımlarınızı okudum.ve şunu öğrenmek istiyorum;soğan kürünü yaparken elma sirkesi kürünü yapanlar da var,kürleri karıştırınca yine başarılı oluo musunuz?

selam kızlar soğa suyunu 2 ay içtim ve tabi yediklerime dikkat ettim bol bol su bol bol yeşil çay içtim ilk başlarda kilom aman aman düşmedi ama çok inceldim giyemediğim kıyafetlerimi giyebiliorum artık.. kilom tartıda şöle oynadı %100 detoksu yaptım 75 ile başladım 2 ay önce ve şuan 66 kiloyum gerçi herkes daha az gösteriyorsun diyor sanırım soğan suyundan ara vermiştim sanırım yılbşından sonra tekrar başlıcam...
bence tvsiye ediyorum tartılınc kilonuz gtmediğinde bırakmyn inceltiyor soğan suyu kesinlikle...
kolay gelsin ii seneler ii zayıflamalar hpimize..

arkadaşlar bende sogan kürüne başladım 4 sy oldu dogum yapalı 73 kiloyum inş 60 kiloya inerim kilomu sizlerle paylaşacagım inş işe yarar

bende soğan suyunu 19 ün içtim. şimdi ara verdim.regl den sonra tekrar başlayacağım. bende kilo veremedim ama inceldim. sanırım yağları eritiyor.iştahımda kapandı. inş tekrar başlayacağım.

soğan suyunu iki hafta denedim 4 kilo verdim ikinci haftanın sonunda mide rahatsızlığı çekip doktora gittim iki aydır ilaçlarla zor hafifledi sabahları aç karnına değil öğlen yemekten önce akşam yatarken içmek daha faydalı

soğan suyunu iki hafta denedim 4 kilo verdim ikinci haftanın sonunda mide rahatsızlığı çekip doktora gittim iki aydır ilaçlarla zor hafifledi sabahları aç karnına değil öğlen yemekten önce akşam yatarken içmek daha faydalı

arkadasim, öncedende mide rahatsizligin varmiydi ? bende baslamak istiyorum ama midem cok hassas bi cok sey hemen dokunuyor o yüzden korkuyorum baslamaya....:1shok:

opuyorumnanaktangerçekten mi slm arkadaşim bugün başladim kg 75 hedefim 60olmak zemuszemus:kahve:

arkadaşlar slm sogan suyuna başlayalı 1 ay olcak 75 kiloyla başladım
şuan 69 kiloyum incelmeler oldu kendimi daha iyi hissediyorum tavsiye ederim

arkadaşlar düdüklüde mi yapıyorsunuz yoksa normal tencerede mi lütfen yardımcı olun çok kötü durumdayımmafoldumben

arkadaşlar bende kullanmıştım soğan suyunu 12 günde 4 kilo vermiştim ekmek yemiyodum bide spor yapıyodum yarım saat kadar .ama limonla içtiğiniz için tansiyonu düşürüyo bayılıp kalmayın sonra benim gibi:)şu anda kullanmaya başladım 3 gündür adet söktürücü diye

regl döneminde bırakmakmı gerkekiyor bilgisi olanvarsa lütfen yazsın yoksa hiç ara vermeden 2,3 ay devam edelimmi

soğan suyu kürünü uygulayan yokmu?
dün bi arkadaşla karşılaştım soğan suyu kürünü uygulamış ama zayıflamak için değil,kistleri için...
zaten çok zayıftı iyice zayıflamış,15 gün içmiş 6 kilo vermiş...
bana sende dene dedi ama burada yapan yok galiba :S

kızlar şuanda soğan suyu elimde rengi rarı oldu kaynatınca doğrumudur? kokusu tadındanda berbat

ya şu regl de içebilirmiyim zararı varmı yokmu bilen cevaplasın ohaoldumsmile

soğan suyu kürünü uygulayan yokmu?
dün bi arkadaşla karşılaştım soğan suyu kürünü uygulamış ama zayıflamak için değil,kistleri için...
zaten çok zayıftı iyice zayıflamış,15 gün içmiş 6 kilo vermiş...
bana sende dene dedi ama burada yapan yok galiba :S

kist için içtiğine göre diyette yapmadan iyi vermiş valla süper

X