Soan Suyu Diyeti ve Deneyimlerimiz

ya şu regl de içebilirmiyim zararı varmı yokmu bilen cevaplasın ohaoldumsmile

kist için içtiğine göre diyette yapmadan iyi vermiş valla süper

adet döneminde içilebiliyor canım ama adeti düzene soktuğu için kanama günün artabiliyormuş..mesela benim adet günüm en fazla 3 gündür,1 gün olduğu bile oluyor...bekliyorum bakalım ne olacak...sabah akşam 1 bardak içiyorum...yalnız 15 gün içtikten sonra 2 gün mü ara verilecek yoksa 10 günmü onu bilmiyorum:bbo:

ılk sayfadaki tarfimi yapıyorsunuz?Benim 2 aylık bi kızım var emziriyorum.Dsizce soğan suyunu mu yapayım lahana mı karar veremedim.Her seferinde yeniden mi yapmamız gerekiyor.Eğer öyleyse yapmam çok zor benim...

Ben bir ay kadar kullandım, pek bir değişiklik göremedim. Birisi "bir aydan sonra zayıflatmaya başlatıyor" gibi birşeyler yazmıştı. Ama dayanamadım, her gün her gün kaynatıp içmek zor geldi, sıkıldım bıraktım. Ama tadı kötü değildi hatta hafif tatlımsı bir tadı var. Birisi kaynatıp getirse içerim ama hergün aynı şeyi yapmak sıkıcı geldi.

içmeye devam ediyorum...bugün 4. günüm..
annemle birlikte içiyoruz..kiloda pek etkili olacağını düşünmüyorum sadece ödem attırıcı olabilir çünkü idrar sıklığı arttı...birde grip geçirdikten sonra bende öksürük kalmıştı ve soğan suyu içmeye başladığımdan beri yok Allaha şükür..zaten soğan ve sarımsak doğal antibiotik :KK66:

adet döneminde içilebiliyor canım ama adeti düzene soktuğu için kanama günün artabiliyormuş..mesela benim adet günüm en fazla 3 gündür,1 gün olduğu bile oluyor...bekliyorum bakalım ne olacak...sabah akşam 1 bardak içiyorum...yalnız 15 gün içtikten sonra 2 gün mü ara verilecek yoksa 10 günmü onu bilmiyorum:bbo:
çok tşkler kaç gündür cevap bekliyordum birde ben lahana suyuna başladım şuan regl dönemindeyim ama bırakmadım inşallah sonuç alırım incelme var belimde özellikle tartılmadım regl bitene kadarda tartılmam inşallah vermişimdir:Saruboceq:

canım bende yapıorum diğer konuda da sormuştun..
ben hem iltihapları söktürsün hemde kilo verdirsin die içiorum..
tadı o kadarda kötü değil arkadaşlar limon sıkıp için sabah akşam aç karnına...
sonunda zayıflamak var kızlar azcık dayanın yaaaaa

slm bayanlar benim annemde lahana ve soğan kürünü uyguladı moral olsun size 79du 70 kilo ya düştü bu akşam itibariyle bende soğan kürüne başlıyorum benimle birlikte başlayan varmı 1 ay boyunca hergün yazcaz gelişmelerii bakaalım kim ne kadar verdiii bende 64 kiloyum 59 kiloya düşmek istiyorum 5 kilo verirsemm çok mutlu olcammmm yarışa varmısınızzz :KK70:
hırslanalım die diorum tabikii bide moral olsunn diye herkeze başarılarr şimdi başlıorum yapmayaaa bide soğanın püsküllerini ve iç kabuğunu soymayın daha etkili oluyo ve bıçakla kesmeyin elinizle kırın sonra haşlayınn

slm bayanlar benim annemde lahana ve soğan kürünü uyguladı moral olsun size 79du 70 kilo ya düştü bu akşam itibariyle bende soğan kürüne başlıyorum benimle birlikte başlayan varmı 1 ay boyunca hergün yazcaz gelişmelerii bakaalım kim ne kadar verdiii bende 64 kiloyum 59 kiloya düşmek istiyorum 5 kilo verirsemm çok mutlu olcammmm yarışa varmısınızzz :KK70:
hırslanalım die diorum tabikii bide moral olsunn diye herkeze başarılarr şimdi başlıorum yapmayaaa bide soğanın püsküllerini ve iç kabuğunu soymayın daha etkili oluyo ve bıçakla kesmeyin elinizle kırın sonra haşlayınn

nasıl yani kabuğuylamı haşlayalım canım soğanı..
bu arada bende başladım bu küre
bütün yapan bayanları beklioruz hep destek tam destekkkkkkkkkkkkkkk kaydirigubbakcemile
hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyytvereliniortakvereliniortakvereliniortak

benim de 4. günümdüüü gayet iyi gidiyor...
derin ben soğanı kabuğuyla birlikte 4 e bölüp kaynatıyorum turuncu bi rengi oluyo...böyle daha faydalı olduğunu biliyorum...püskülleri falan olduğu gibi...

derin de bende hem lahana hem soğan yapıyoruz canım annen nekadar sürede verdi bu kiloyu birde diyeti çok mu sıkı idi merak ettim
nasıl yani kabuğuylamı haşlayalım canım soğanı..
bu arada bende başladım bu küre
bütün yapan bayanları beklioruz hep destek tam destekkkkkkkkkkkkkkk kaydirigubbakcemile
hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyytvereliniortakvereliniortakvereliniortak

ya zararı olmaasın soğanın benim soğan turuncu kabuklu sizinki nasıl bilmem de :1shok:

sabır gerekio 2 ayda verdi ki onun kiloları oturmuş kilolar artık belli yaşı geçince biliyosunuz. canım evet püskülleride çok faydalı kesme ve soyma, sadece en dış kabuğu var ya onu al, bi kaç kat zaten kabuk, üst tabakayı alınca kalanıyla haşla. eveeet turuncu kabuklu canım soğan:KK70:

dieti öle sıkı tutmadı canım açıkcası ama tabi akşamları ekmek yemedi zaten en önemliside akşam geç saatte yememek vede beyaz ekmeği azaltmak he bidee annemde bende abur cuburu çok yiyoruz onu biraz azaltmıştı daha doğrusu olması gerekene indirmişti:KK70:
ek bilgi : bide ben annem bunu yaparken 3 gün falan içmiştim bende sonra bıraktım. yüzde sivilce varsa acayip ii gelio soğan suyunun üstüne sivilce ve leke geçiren bişey daha tanımam cildi parlatıyo ben 3 günde sivilceler gitmişti nerdeyseee

sabır gerekio 2 ayda verdi ki onun kiloları oturmuş kilolar artık belli yaşı geçince biliyosunuz. canım evet püskülleride çok faydalı kesme ve soyma, sadece en dış kabuğu var ya onu al, bi kaç kat zaten kabuk, üst tabakayı alınca kalanıyla haşla. eveeet turuncu kabuklu canım soğan:KK70:

zehram annen hemen vermeye başladımı yoksa belirli bir süre sonramı vermeye başladı

zehram annen hemen vermeye başladımı yoksa belirli bir süre sonramı vermeye başladı

canım annem yapalı 2 seneyi geçio tam ne kadar sonra verdi net olarak söleyemem ama ilk 3 hafta bişey olmamıştı daha sonra 3 haftadan sonra vermeye başladıı ama dediğim gibi kaç gün sonraydı falan tam blemiorum

kızlar bende kist vardır belki diye soğan kürü yapmak istedim ama iki denememde çok kötü oldum. ishal, halsizlik, baş dönmesi, rengim kaçtı çok fena oldum. ve ikisindede bırakmak zorunda kaldım. geçenlerde doktora gitmiştim tansiyonum 8-5 yani çok düşük. bizde ailecek tansiyonlar düşüktür. o zaman aklıma geldi, yoksa dedim soğan tansiyonumu düşürüyor, ben o yüzden mi rahatsızlanıyorum. internetten hemen baktım gerçekten tansiyonu düşürüyormuş. yani tansiyonunuz düşükse dikkat edin sizde benim gibi fenalaşmayın.

bende 7 gündür içiyorum agdet söktürücü olarak 1 kilo verdim ama dıyetısyenın soğan suyu hakkında yorumlarını dınletım soğan suyu zayıflatmaz ödem söktürür bu nedenlede vucutta su kaybı olur kılo verdiğinizi düşünursunuz ama bırakdığınızda fazlasıyla geri alırsınız dıyodu. ben agdetlerimi sökmesi için içiyorum pco için

:1no2:

bende geçen salıdan beri lahana suyu bu salıdan beride hem lahana hemde soğan suyunu içiyorum aynı zamanda elma çayıda içiyorum.soğan suyuyla ilgili tadı kötü midem bulandı falan diyen arkadaşların mesajlarını okuduğum için psikolojik olarak iğrene iğrene içtim ilk iki gün ama şimdi yöntemimi buldum içtikten sonra ağzıma bi zeytin atıyorum soğandan eser yok.aslında tadı o kadarda kötü değil.bide bu soğan suyu bana çok gaz yapıyo yaa midemde şişlik oluyoo:))

ben hem lahana+ maydonoz kürümü hemde soğan suyu kürümü yapıp içiorum valla
çok da kolay içiorum..sabahları soğanı içtikten sora hakkaten bi tokluk oluor gün boyu bişey yiyemiorum..
iiide oluor aslında..

X