Soğan Kürü - İbrahim Saraçoğlu

1.Yumurtalık kisti-polikistik over için kuru soğan kürü:
1 beyaz kuru soğanı 4 e bölerek üstüne 1 yemek kaşığı sumak serperek yiyin. Bunu haftada 3-4 kez tekrar edin.

2.Vajinal akıntıyı gidermek için soğan suyu kürü :

1 orta boy beyaz soğanı ( kırmızı ve mor soğan olmaz ) dörde bölün. önceden kaynatılmış 2 su bardağı klorsuz suya koyarak 5 dakika kaynattıktan sonra içine başka bir şey katmadan öğl ve akşam yemeklerinden önce 1er bardak suyunu için.

Uyarı: Bu soğan suyu kürünü 15 günden fazla uygulamayın.

Bu kürü uygulamaya başladığınızda 2. - 3. günden itibaren akıntılarınızın çözüldüğünü ve ne kadar fazlalaştığını hayretle göreceksiniz.

Bu kür adet düzensizliği ve polikistik over şikayeti olan olan bayanlar için de mükemmel bir çözümdür.Yumurtalıklardaki kisti tamamen ortadan kaldırmaktadır.

Dün itibariyle ben başladım.Soğan yemezdim hele suyu meleğim için zehir olsa içerim dedim ve başladım.Soğan suyu küründe fazla soğan tadı olmuyor.İçlecek gibi içinizi ferah tutun..
Hatta birbirimize destek olalım hatta Liste bile yapalım bakalım neolacak ??
Ben inanarak başladım

ay hadı kızlar rabbımın verdıgı nımetten kımler fayda gorecek 2 aya kadar kım bu kurden sonra hamıle kalacak

kızlar soğan küründen sonra 21 günde incir kürünü öneriyo ibrahim saraçoğlu..
bende denemeyi düşünüyorum inş. düzenli kullanabilirim..

SOĞAN SUYUNU DENEYENLER
CANGEMA,CEYLAN,YASGOM,OZBICAN7,SERİFE80

kızlar sız bunu kendınıze gore duzenleyın ben sadece kullananları yazdım hepınıze tesekkurler

slm kızlar sogan suyunda benim 14.günümcokacimcoook: hala faydasını görmedim :eek:klava: ben pkoluyum benim kistler demir baş oldugundan daha çok içmem lazım herhalde ama gerekirse bidaha içerim:roflol:zaten alışkanlık yaptı içmeden duramam artık:kahve:

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'dan Yumurta sayısı yeterli olmadığı için hamile kalamayan bayanlarda yumurta sayısını artırarak hamile kalınmasını kolaylaştıran kuru incir kürü:

8-9 adet kuru inciri soğuk su ile iyice yıkadıktan sonra yarım litre suda 8-9 dakika kaynatın. Ilıdıktan sonra elde edilen suyun yarısını sabah kahvaltısından sonra, diğer yarısını öğle yemeğinden önce için.

Her gün taze olarak hazırlanmalıdır. Kolaylık olsun diye fazla miktarda hazırlayamayın.

Bu kür 20-25 gün uygulanmalıdır.

*** Bu kürün etkisini artırmak için yumurta büyüklüğünde beyaz kuru soğanı (Mor-kırmızı soğan olmaz) ince ince kıyıp üzerine 1 yemek kaşığı sumak serperek yemekten 10-15 dakika önce yiyin.Bunu haftada 4 kez tekrar edin.Bu sizi yumurtalık kisti-polikistik over 'den de koruyacaktır.

arkadaşlar ben birde hayıt tohumunu denedimkafamçokkarıştı onu içseniz sogan suyu nekadar lezzetli dersiniz şifa allahtan ama ne gerekirse yapalımm allah bizlere yardım etsin

canlarım insanlah kullananlar adet gunlerınıde yazarsa ıyı olur herhalde ınsallah rabbım mucızesını gonderır tum bebek ısteyenlere

arkadaşlar ben birde hayıt tohumunu denedimkafamçokkarıştı onu içseniz sogan suyu nekadar lezzetli dersiniz şifa allahtan ama ne gerekirse yapalımm allah bizlere yardım etsin

canım onu bende denedım hayıt suyunu ama duzenlı ıcmedım :1no2:bıdse o gec etkı edıyormus bence soğan suyu:içelim: daha ıyı ınsallhihoyyytah ıse yaraer:CüvCüv:hihoyyyt
acılın kızlar bız gelıyoruz yenı hamışlerinsallah hamıle oluruz :eek::CüvCüv::ecrin_bebek:

aminnnn canım yaa inş bizde hamile oluruz bana tam 8yıl oldu ama hala umutluyum

canlarım insanlah kullananlar adet gunlerınıde yazarsa ıyı olur herhalde ınsallah rabbım mucızesını gonderır tum bebek ısteyenlere

canım inş adat olabilirsem tarihini yazarım tam 2buçuk ay oldu. birde ben girdigim sayfayı tekrar bulamıyorum ne yapmalıyım daha çok yeniyim burda yardımcı olursanız sevinirima.s.

arkadaşlar bende yapıyorum 3 gündür ama benim soğanlar kırmızı boşamı yapmış oldum birde soğanı soyupmu kaynatcaz cevap verirseniz sevinirim

Bu kurun içme zmanı varmı adetın hemen bıtınde ıçmk gerk diye düşünüyorum bn ama yumurlam gunun kadr yanı yumurtlmaya hazır olsun diye bide
arkadaş konuya abone olursan daha raht bulursun konuyu

Bu kurun içme zmanı varmı adetın hemen bıtınde ıçmk gerk diye düşünüyorum bn ama yumurlam gunun kadr yanı yumurtlmaya hazır olsun diye bide
arkadaş konuya abone olursan daha raht bulursun konuyu

adetliyken içme onun dışındaki günlerde içe bilirsin canım inş faydasını görürsün ben göremedim ama pes etmedim

arkadaşlar bende bu kürleri denemek sitiyorum.ama şu anda bahçeci kliniğnde tedavideyim o yüzden tedavileri karıştırmak istemiyorum.benim fsorunum erken yumurta yetmezliği ilaçla adet oluyorum.şu an diyet yapıyorum doktorum verdiği listeye göre besleniyorum.hergün yürüyüş yapıyorum.bu tedaviden inş. olumlu sonuç alacağıma inanıyorum.eğer alamazsam bende kürlere başlıcam.saraçoğlunun kürü elime ulaştı.şimdilik bekletiyorum onu.bir ay oldu diyet yapmaya başlayalı sanırım yeniyıla kadar anca vucut kendini toparlar burdan sizinle paylaşırım sonuçları.sizde soğan kürünü uygulayın ben ona başlasammı diye tereddütteyim.çünkü listemdeki bitki çaylarını içiyorum.o zaman hangisi etkili oldu anlayamam. o yüzden soğan kürünede başlıyamıyorum açıkçası.ama yenilyıldan sonra başlamayı düşünüyorum.o zamana kadar sanırım tedavim olumlu olumsuz bir sonuç vermeye başlar diye düşünüyorum.ama olumlu olacağına inanıyorum.doktorumdan memnunum.

SOĞAN SUYUNU DENEYENLER
YADEL
CANGEMA
CEYLAN
YASGOM
OZBICAN7
SERİFE80

Allah umudumuza umut katarak inşallah Başaracağız İnanın ..

canım inş adat olabilirsem tarihini yazarım tam 2buçuk ay oldu. birde ben girdigim sayfayı tekrar bulamıyorum ne yapmalıyım daha çok yeniyim burda yardımcı olursanız sevinirima.s.

sık kullananlara ekle ya da aşağı da bu konuya abone ol var abone olabılırsın

X