Soğan Kürü - İbrahim Saraçoğlu

ben de sen gibi kullanıyorm benimde halen kahverengi akıntım inş biter yarına.bana bazı dr lar pcos demişlerdi ama bugün 7.günüm prof a göründüm endometrıumun çok ii kist falan yok kafandan sil dedi,hormonlarında çok ii dedi.1 yıldır ağrılı adetlerim olmasına rağmen bu ay hiç ağrım olmadı.geçen ayda soğan kürü uygulamışolmanın faydasını gördüğüme inanıyorum.ağrılı adetlerim olduğu için laparoskopi önerdi endometrızis başlangıçı varsa görülür temizlenir dedi ama ağrıların çok fazla ise laparoskopi yap dedi hem endometrıozis başlangıçı vaarsa önlenmiş olur.ha bide adenomyozis gebeliğe engel deil ama ağrıya neden oluyormuş.

kızlar benim bugün reglimin bitmesi gerekiyo ama bitmedi hala afadersiniz bulanık kan akıntım geliyo soğan suyundadndır değilmi????
ben de sen gibi kullanıyorm benimde halen kahverengi akıntım inş biter yarına.bana bazı dr lar pcos demişlerdi ama bugün 7.günüm prof a göründüm endometrıumun çok ii kist falan yok kafandan sil dedi,hormonlarında çok ii dedi.1 yıldır ağrılı adetlerim olmasına rağmen bu ay hiç ağrım olmadı.geçen ayda soğan kürü uygulamışolmanın faydasını gördüğüme inanıyorum.ağrılı adetlerim olduğu için laparoskopi önerdi endometrızis başlangıçı varsa görülür temizlenir dedi ama ağrıların çok fazla ise laparoskopi yap dedi hem endometrıozis başlangıçı vaarsa önlenmiş olur.adenomyozis de ağrılara neden oluyormuş ama infertilite nedeni olamazmış.

kızlar bende pcosluyum aşılama oldum ama malaesef tutmadı ikinci aşılama için gittigimde kist oluşmuş dogum kotrol hapı verdi.ben dogum kontrol hapı kullanımıyorum kan pıhtılaşması oldugu için .bende sogan kürünü denedim adetimden 6 gün sonra başladım 15 gün içmek için 13.gü adet oldum ve hastaneye gittim kistimin yok oldugunu ögrendim aşılamaya başladım ama 15 günü tamamladım.bence deneyin sogan kürünü kaybedecek hiç birşeyiiz yok .zararıda yok koku yapmıyor .ben 1.5 bardak suyla yaptım daha iyi oluyor diye kitabında yazıyormuş ve sadece dış kabugunu soydum allah herkezi gölüne göre versi

bu kürden sonra hamile kalan varmııı?? eğer varsa hemen bende başlıcam:emir_bebek::hulya:

bu kürden sonra hamile kalan varmııı?? eğer varsa hemen bende başlıcam:emir_bebek::hulya:

var arkadasim hemde coookkkk varrr, ama bana nasip olmadi:gitme: hayirlisi bakalim birrgun bizede nasip olacaktir, ama cidden cok faydasini goren arkadas oldu burda, dene bisey kaybetmezsin

canım ben açıkçası hiç duymadım =( Düzenli yapmak gerekiyor diye biliyorum. 1Kür 15 gün 2,3,4 kürler 10 gün sürüyo ve işe yarıyor benim fikrimCADIARZU

sagol canim ben 3-4 ay gecsin yeniden basliycam sifirdan. Bu uyguladigimda hata yaptim sanirsam :sinifsinif:

arkadaşlar,geçen 2hafta önce check up gibi bir çok tetkik yaptırdım.
ultrasonda böbreklerime bakarken doktor 86x64 büyüklüğünde uterusta miyom göründüğünü söyledi.
kadın doğumcuya gitmem gerektiğini belirtti.fakat gitmedim.
henüz soğan suyu kürüne başladım gitmeden önce.
miyomun büyüklüğü ne kadar demek oluyor açıkcası anlamadım.
bilgisi olan var mı yani 5mm den büyük mü demek miyomum?
tşkkrler..

Arkadaşlar mrh, benim sorunum fshım yüksek çıkması ve yumurtamın olmayışı, soğan kürü yapıyorum adet olayım diye ,doğrumudur sizce, küre başlayalı 7 gün oldu kasıklarımda çok ağrı var bu ne anlama geliyor acaba, birde ben fsh düşsün diye tam 9 aydır hayit oto,ökse otu ve aslanpençesi kürlerini yapıyorum, düzenli olarak, bu arada şimdi soğan suyunada başladım doğrumudur ? Yardımcı olursanız sevinirim tşk.edrm.

Son düzenleme:
kızlar merhaba,bu soğan kürünü ben de uygulamak istiyorum daha önce 2 düşük yaptım,kan pıhtılasmasından dedi doktorum,anne olmak istiyorum artık::::KK43:(((((suan adetimin 3.günü ne zaman başlıcam içmeye herkes farkılı bişiy söylüyo,adet bittikten sonramı adet başladıgındamı bide yumurta çatlatma etkisi olduğu doğrumu bu kürün

bende burcuyla aynı soruları sorucam size ilk başlayanlar adetin kaçıncı günü başlamalı
incir-havuç kürü varmış bide bilen varmı

Arkadaşlar mrh , hepinize i bayrmlar, ben 4 aydır adet olamıyorum, soğan kürü adet söktürüyor denildi ondan soğan kürüne başladım ,kürün bitmesine iki gün kaldı, ama haala adet olmadım, sitede yazılanları okudum adetin 7.günü başlanıyor diyor soğan kürü için ama ben hiç adet olamıdığımdan direk başladım, bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim, bu kür adet olmamı sağlayacakmı sizce arkadaşlar

Arkadaşlar mrh , hepinize i bayrmlar, ben 4 aydır adet olamıyorum, soğan kürü adet söktürüyor denildi ondan soğan kürüne başladım ,kürün bitmesine iki gün kaldı, ama haala adet olmadım, sitede yazılanları okudum adetin 7.günü başlanıyor diyor soğan kürü için ama ben hiç adet olamıdığımdan direk başladım, bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim, bu kür adet olmamı sağlayacakmı sizce arkadaşlar

kürün bittikten sonra 10 gün içinde adet olman gerekir

X