Soğan Kürü - İbrahim Saraçoğlu

günde iki kez bir sabah birde gece yatmadan önce içtim.
4 kere 15 gün yaptım yani iki ay. 15 gün yapıp 3 gün ara vermiştim. bu kürden sonra adetlerim daha yoğun olmaya başladı. çok fazla sancılı olurdu hatta o sancılar bile azaldı. ama kalınlaşma oldu mu bilmiyorum. hiç o konuda doktorumuz bişi demedi.
bende çok fazla sayıda myom vardı, rahim alınsa yeridir diyordu doktorlar. o kadar kötüydü. onun için yapmıştım şimdi ise çok şükür hiç bişi kalmamış. inşaallah hayırlısıyla bebeğimiz olur :KK43:(
senin sıkıntın ne peki ? neden yapıyorsun kürü ?

sen bir ayda iki kez bu kürü uygulamışsın.hımm anladım.herkesmi böyle yapıyuoki ben bir 15 gün daha sonraki ayda bir 15 gün daha yapılacak olarak naladım okuduklarımdan.demekki senin yaptığın gibi daha faydalıymış.neyse ben bi şu ilk 15 i bi yapayımda.bakalım sonraya.çok sevindim senin adına.bende 3 aylıkken kürtaj oldum malesef.ondan beridir adetlerim miktarı azaldı.bu beni korkutuyo biraz.soğan suyu rahim duvarını kalınlaştırıyomuş sanırım bende o yüzden yapıyorum.bakalım bu ay ne olacak.

kızlar dikkatinizi çekerim hiç bi kür 15 günden fazla yapılmıyo en azından 1 hafta ara verin bence

sen bir ayda iki kez bu kürü uygulamışsın.hımm anladım.herkesmi böyle yapıyuoki ben bir 15 gün daha sonraki ayda bir 15 gün daha yapılacak olarak naladım okuduklarımdan.demekki senin yaptığın gibi daha faydalıymış.neyse ben bi şu ilk 15 i bi yapayımda.bakalım sonraya.çok sevindim senin adına.bende 3 aylıkken kürtaj oldum malesef.ondan beridir adetlerim miktarı azaldı.bu beni korkutuyo biraz.soğan suyu rahim duvarını kalınlaştırıyomuş sanırım bende o yüzden yapıyorum.bakalım bu ay ne olacak.

canım bak şunu önemle belirteyim ki 15 gün uygulayıp 3-4 gün ara veriyordum. sen de mutlaka buna dikkat et.
Rabbim şifa versin cümlemize
bana bu kürü tavsiye eden kişi,
şifa verecekse Yaradan, verir beğenmediğin kuru soğandan demişti.
ben hep duayla hazırladım, besmeleyle içtim
inşallah senin içinde iyi olur canım

canım bak şunu önemle belirteyim ki 15 gün uygulayıp 3-4 gün ara veriyordum. sen de mutlaka buna dikkat et.
Rabbim şifa versin cümlemize
bana bu kürü tavsiye eden kişi,
şifa verecekse Yaradan, verir beğenmediğin kuru soğandan demişti.
ben hep duayla hazırladım, besmeleyle içtim
inşallah senin içinde iyi olur canım

inş cnm. banada şifa olur.sen ne güzel duayla hazırlayıp besmeleyle içmissin.inanarak yani.benim hiç böyle bişey aklıma gelmemişti.az sonra hazırlayacağım bende dikkat ederim çok sağol

bende dün başladım küre yani adetimin 2. günü. akşam yemeğinden önce ve gece yatmadan önce içiyorum ramazana gircez diye sanırım orucumu soğan suyuyla açmam gerekecek kaydirigubbakcemile3

bende dün başladım küre yani adetimin 2. günü. akşam yemeğinden önce ve gece yatmadan önce içiyorum ramazana gircez diye sanırım orucumu soğan suyuyla açmam gerekecek kaydirigubbakcemile3

ay evet allah yardımcın olsunnnnnnn... onca aclıktan sonra orucu soğan suyuyla acmak: bıde yemek ıcın 15 dk en az gecmesı gerekıyo...:lepi:

ay evet allah yardımcın olsunnnnnnn... onca aclıktan sonra orucu soğan suyuyla acmak: bıde yemek ıcın 15 dk en az gecmesı gerekıyo...:lepi:

15 dk üstünden geçmesi şart mı?ben dayanamıyorum açlığa valla hele soğan suyu bide benim iştahı açtı.üstüne felaket yiyodum yavvvv cokacimcoook

15 dk üstünden geçmesi şart mı?ben dayanamıyorum açlığa valla hele soğan suyu bide benim iştahı açtı.üstüne felaket yiyodum yavvvv cokacimcoook

hadı yaaa ben hıc acıkmadım. ya bılmıyorum ama en az 15 dk dıyo . mutlaka vardır bı hıkmetı.... bıde sımdı yenı bı ılac cıkmıs duydunmu bılmıyorum

inş cnm. banada şifa olur.sen ne güzel duayla hazırlayıp besmeleyle içmissin.inanarak yani.benim hiç böyle bişey aklıma gelmemişti.az sonra hazırlayacağım bende dikkat ederim çok sağol

inşaallah senin içinde şifa olsun canım. Rabbim sıkıntılarından kurtarsın.
bu arada sen kütahyalı mısın ?
43 yazınca :KK3:

canım Ramazan ayı süresince gece yatmadan önce, birde sahura kalkınca içersin.
ben geçen yıl Ramazanda başlamıştım küre. sadece gece yatmadan içmiştim. Ramazan ayı sonrasında arık sabah-akşam düzenli olarak başlayabilmiştim.

naneli şekercim sen de bekledinmi içtikten sonra 15 dk bir şey yemedin mi yanİ

canım iftarda uygulaman çok zor olur bence, malum iftar davetleri filan.
iftardan sonra yaparsın, yatmadan önce filan.
birde yetiştirebilirsen sahurda yaparsın.
15 dk bişi yedimmi yemedimmi hatırlmıyorum. ama mutfağa gelince öncelikle bunu içersen. zaten sorfa hazırlıklarıyla 15 dk çoktan geçmiş olur kaydirigubbakcemile5

canım iftarda uygulaman çok zor olur bence, malum iftar davetleri filan.
iftardan sonra yaparsın, yatmadan önce filan.
birde yetiştirebilirsen sahurda yaparsın.
15 dk bişi yedimmi yemedimmi hatırlmıyorum. ama mutfağa gelince öncelikle bunu içersen. zaten sorfa hazırlıklarıyla 15 dk çoktan geçmiş olur kaydirigubbakcemile5

slm toprak.bende hiç bakmamışım sende kütahya yazıyomuş.:KK1:yeni farkettim.ben soğan suyundaki açlık tokluk durumunu oruç için sormadım.ilaç kullanıyorum oruç tutmayacağım.ben mesela kahvaltıdan önce hazırladım ya o anca ılıyo ben bunu içip üstün e bi güzel kahvaltı yapıyorum.akşam yada öğlenleri yaptığımda da hep böyle oluyor.az önce mesela kaydirigubbakcemile3

slm toprak.bende hiç bakmamışım sende kütahya yazıyomuş.:KK1:yeni farkettim.ben soğan suyundaki açlık tokluk durumunu oruç için sormadım.ilaç kullanıyorum oruç tutmayacağım.ben mesela kahvaltıdan önce hazırladım ya o anca ılıyo ben bunu içip üstün e bi güzel kahvaltı yapıyorum.akşam yada öğlenleri yaptığımda da hep böyle oluyor.az önce mesela kaydirigubbakcemile3

ohhh afiyet bal olsun :KK1:
canım soğan kürünü diyet için kullananlar da var kaydirigubbakcemile3
soğan hem vücuttaki yağları da yakıyormuş, hem de metobolizmayı hızlandırırmış. bu sayede vücuttaki yağları atmana yardımcı oluyormuş, sende ters etki mi yaptı yoksa kaydirigubbakcemile3

fertilaidi dıye bısey aranızda duyan varmı yada bı ıse yarıyomu onuda bılmıyorum :) reklam olmasın tabııı

X