Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

teşekkür ederim canım..bende zararı olacağını düşünmüyorum soğan nihayetinde dimi. sen ne zamnadır uğraşıyosun bebek için

İnşallah şifa olur hepimize canım. Ben8 aylık evliyim. 4 aydır tam manasıyla çocuk için uğraşıyoruz. Ben 1 ay kist için doğum kontrol hapı içmiştim, bu ay soğan kürüyle gitmiştir inşallah. Evlendiğimizden beri bebek düşünüyoruz fakat birkaç ay öyle geçti kist yüzünden filan. Son 4 aydır çok istiyoruz ve ovulasyon testleri, ateş ölçme, soğan kürü, ne bulduysak deniyoruz. Hayırlısıyla kavuşuruz inşallah bebişlerimize. :)

İnşallah şifa olur hepimize canım. Ben8 aylık evliyim. 4 aydır tam manasıyla çocuk için uğraşıyoruz. Ben 1 ay kist için doğum kontrol hapı içmiştim, bu ay soğan kürüyle gitmiştir inşallah. Evlendiğimizden beri bebek düşünüyoruz fakat birkaç ay öyle geçti kist yüzünden filan. Son 4 aydır çok istiyoruz ve ovulasyon testleri, ateş ölçme, soğan kürü, ne bulduysak deniyoruz. Hayırlısıyla kavuşuruz inşallah bebişlerimize. :)

inşlh canım ya,rabbim isteyen herkese anne olmayı nasip etsin..gerçekten çok zor bekleyiş,hesaplamalar..hayırlısı napalım. bizde 5 aydır deniyoruz, bu ay 6. ay..gerçi ilaç kullancan pek ümitli değilim ama yinede denicez işte:)

inşlh canım ya,rabbim isteyen herkese anne olmayı nasip etsin..gerçekten çok zor bekleyiş,hesaplamalar..hayırlısı napalım. bizde 5 aydır deniyoruz, bu ay 6. ay..gerçi ilaç kullancan pek ümitli değilim ama yinede denicez işte:)

Evet hayırlısı canım. Rabbim en hayırlı zamanda nasip etsin. En güzelini nasip etsin. Kimseyi evlat hasretiyle sınamasın Rabbim, herkesin kucağını doldursun bebişlerle.

Zor bi dönem geçirmişsin evliliğinin ilk yıllarında olunca kaybedince insan daha çok üzlür :KK43:(
Umarım hayırlısıyla adet olmazsın ve kendiliğinden hamile kalırsın inşallah :KK16:
Rabbim sabrının mükafatını bebeğini en kısa zamanda nasip eder inşallah.. Ne kadar güzelki içindeki umudunu hiç bi zaman yitirmemişsin. Evet bence insan yılmadan pes etmeden mücadele etmeli.Bütün kalbimle diliyorum İnşallah rabbim hepimize en kısa zamanda meleklerimizin gelmesini nasip eder.:emir_bebek:

teşekkür ederim canım benim o güzel dileklerin için..Allah seninde tüm isteyenlerinde gönlünün muradını versin inşallah

Kızlar bu ay soğan kürünü ilk kez uygulamıştım. 15 gün kuralına uygun biçimde içtim. Umarım şifa olmuştur. Bugün adet oldum. Günüm geçmeden adet oldum. Kist ve miyomum gitmiş mi doktora gideceğim. Umarım gitmiştir. Kür uygulayan herkese şifa olur inşallah.

Kızlar bu ay soğan kürünü ilk kez uygulamıştım. 15 gün kuralına uygun biçimde içtim. Umarım şifa olmuştur. Bugün adet oldum. Günüm geçmeden adet oldum. Kist ve miyomum gitmiş mi doktora gideceğim. Umarım gitmiştir. Kür uygulayan herkese şifa olur inşallah.

Günün geçmeden adet olmuşsan bence kesin iyi gelmiştir inşallah.. Ne zaman doktora gideceksin ? Bende hayırlısıyla 7 gün sonra başlıyorum.. Rabbim şifa etsin deneyen herkese..

Günün geçmeden adet olmuşsan bence kesin iyi gelmiştir inşallah.. Ne zaman doktora gideceksin ? Bende hayırlısıyla 7 gün sonra başlıyorum.. Rabbim şifa etsin deneyen herkese..

İnşallah şifa olur akasyacım. Adetim bugün başladı, 3.günü gidip hormon testlerimi yaptırmak istiyorum. Adetim bitince de kistim ve miyomum geçmiş mi ultrasonla ona baktırmak istiyorum. Bu perşembe randevu almaya çalışıyorum, çarşamba günü özel bir hastanede randevum vardı, olmazsa orada yaptırırım testlerimi. Allah gönlümüzün muradını versin en hayırlı zamanda...

İnşallah şifa olur akasyacım. Adetim bugün başladı, 3.günü gidip hormon testlerimi yaptırmak istiyorum. Adetim bitince de kistim ve miyomum geçmiş mi ultrasonla ona baktırmak istiyorum. Bu perşembe randevu almaya çalışıyorum, çarşamba günü özel bir hastanede randevum vardı, olmazsa orada yaptırırım testlerimi. Allah gönlümüzün muradını versin en hayırlı zamanda...

Rabbimin izniyle kistlerin tamamen yok olmuştur inşallah. Amin hepimizin.. Gelişmelerden haberdar edersin bizi.. Hayırlı haberler alırsın rabbimin izniyle inşallah..

canım adet bitiminden sonraki 7.gününde başla.
ben saraçoğlu na mail atmıştım cevap olarak yukarıda yazdığım gibi uygulamamı söylemişti.

ayrıca bir arkadaş sormuş akıntıya iyi gelir mi diye;kesinlikle bu kürü yap derim.

saraçoğlu diyorki;beyaz soğan sanki kadınlar (yumurtalık,tüp ve rahim) için özel yaratılmış bir bitki.
ben de 2 aydır uyguluyorum,gebe kalsamda,kalmasamda sağlığım için bu kürü zaman zaman uygulayacağım.
birde kadın hormonlarını dengeleme özelliği var.

Evet kesin karar verdim hayırlısıyla 7 gün sonra başlıyorum.. Bakalım neler olucak.. Hepimize şifa olur ve hayırlısıyla bebeklerimize kavuşuruz inşallah..

slm arkadaslar...
bende 1 yillik evliyim.defalarca doktora gittik ve cocugunuzun olmamasi icin hic bir neden yok denildi.
buna ragmen hala hamile kalamiyorum..sogan kürüne bugun basladim ve ins.bir faydasi olur,
sogan kürünü aranizda denyenler varmi?

inşallah kistlerin tamamen yok olmuştur canım..bencede günün geçmediyse işe yaramış gibi gözüküyo soğan kürü..hayırlı haberler alırsın inşlh

bende geçen ay uyguladım tam 15 gün bugun adetime daha 10 gün kadar var kahverengi akıntım ve pespembe azıcık kanamam oldu birde akıntım çoğaldı

slm kızlar.. soğan kürü hamile kalınca zararı olur mu

canım soğan kürüne adet bitiminin 7.günü başlıyorsun.(adet bittikten sonra yedinci günde)
başlangıçta 15 gün uyguluyorsun sonraki aylarda adete 10 gün kala başlıyorsun.
saraçoğlu bu küre 3-4 ay devam edin sonrasında incir kürünü uygulayın diyor.

kürü uyguladığın günlerde adet olursan yinede küre devam et,gününü doldur.
eğer hamile olduğunu öğrenirsen (inşaallah en kısa zamanda olur)kürü sonlandır.
ayrıca kürü uyguladığın sırada hamileymişim bebeme bişi olur diye korkma bi sakıncası olmadığını saraçoğlunun sitesinde sss bölümünde okudum.
için rahat,huzurlu olsun canım ben çok araştırdım bir sorun olursa bana yazabilirsin.

canım soğan kürüne adet bitiminin 7.günü başlıyorsun.(adet bittikten sonra yedinci günde)
başlangıçta 15 gün uyguluyorsun sonraki aylarda adete 10 gün kala başlıyorsun.
saraçoğlu bu küre 3-4 ay devam edin sonrasında incir kürünü uygulayın diyor.

kürü uyguladığın günlerde adet olursan yinede küre devam et,gününü doldur.
eğer hamile olduğunu öğrenirsen (inşaallah en kısa zamanda olur)kürü sonlandır.
ayrıca kürü uyguladığın sırada hamileymişim bebeme bişi olur diye korkma bi sakıncası olmadığını saraçoğlunun sitesinde sss bölümünde okudum.
için rahat,huzurlu olsun canım ben çok araştırdım bir sorun olursa bana yazabilirsin.

teşşekkür ederim canım ya

merabalar bende bu ay kullanmayı düşünüyorum.. 2.5 yıllık evliyim 9 aydır deniyoruz 3 kez klomen kullandım,keçiboynuzu kürü,bal-tarçın-polen kürü,... ve aklıma gelmeyenler inanın çok yoruldum...
Rabbim hepimizin kucaklarını bebişlerle doldursun.....
dün akşam ilk kez girdim bu topiğe umut oldu bana inş. faydasını görürüz...

X