Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

Bugün doktora gittim ve kistimle miyomum aynen duruyor. Soğan kürü bir işe yaramamış. Önümüzdeki ay içer miyim bilmiyorum. Kararsız kaldım. Umarım size şifa olur...

bebıs nekadardır ugrasıyosun ben bır senelık evlıyım bır dusugum oldu ve yaklasık 7aydır tedavı goruyorum

bende 1 yillik evliyim..

evlendigim gunden beri korunmuyoruz,doktora gittik ama hersey normal denildi..

buna ragmen olmuyor,bende sogan kurunu deniyorum bakalim,

oyle...herseyin hayirlisi ..

ins.rabbim bizede kismet eder,o guzel duyguyu yasatir bize...

Arkadaslar bir kac gun once yazmistim hamilelikten supeleniyom diye. Doktora gitmedim henuz ama bugunku testimde silik cift cizgi. Cuma gunu gidecem kesinlestirmek icin. Ben kisaca tekrar anlatayim. 4 yil once nisanliyken doktora adet duzensizliginden gittim. Doktorum pko hastasi oldugumu ve cocugum ancak tedaviyle olur dedi. Bende korunmaya gerek yok ozaman dedim. 6 ayda bir adet goren biriydim ilk gecede hamile kaldim oglum suan nerdeyse 3 yasinda. 3 ay once tekrar cocuk calismalarina basladim. Bir kimyasal gebelik gecirdim. 3 ay once sogan kurune basladim ilk ay hamile kaldim. Kimyasal gebelik oldugun icin ultrascana aldilar kontrole. Doktorum artik pko hastasi degilsin dedi. Sadece 3 cmlik bir folicia kist var dedi. Tekrar sogan kuru yaptim cuma gunu bakacam gittimi kist. Size haber veririm. Kisacasi her doktora inanmayin bitkilerin gucune inanin. Allah saracogludan razi olsun. Allah hepinize cocuk versin.

Arkadaslar bir kac gun once yazmistim hamilelikten supeleniyom diye. Doktora gitmedim henuz ama bugunku testimde silik cift cizgi. Cuma gunu gidecem kesinlestirmek icin. Ben kisaca tekrar anlatayim. 4 yil once nisanliyken doktora adet duzensizliginden gittim. Doktorum pko hastasi oldugumu ve cocugum ancak tedaviyle olur dedi. Bende korunmaya gerek yok ozaman dedim. 6 ayda bir adet goren biriydim ilk gecede hamile kaldim oglum suan nerdeyse 3 yasinda. 3 ay once tekrar cocuk calismalarina basladim. Bir kimyasal gebelik gecirdim. 3 ay once sogan kurune basladim ilk ay hamile kaldim. Kimyasal gebelik oldugun icin ultrascana aldilar kontrole. Doktorum artik pko hastasi degilsin dedi. Sadece 3 cmlik bir folicia kist var dedi. Tekrar sogan kuru yaptim cuma gunu bakacam gittimi kist. Size haber veririm. Kisacasi her doktora inanmayin bitkilerin gucune inanin. Allah saracogludan razi olsun. Allah hepinize cocuk versin.

inşallah bence büyük ihtimalle hamilesin bakalım mutlaka haberdar et bizi:KK66:

canım bencede hamilesin inşallah tabi.heber ver bizlerede.. bide soğaan kürünü kullanırken mi hamile kaldın yoksa kullandıktan sonramı

canım bencede hamilesin inşallah tabi.heber ver bizlerede.. bide soğaan kürünü kullanırken mi hamile kaldın yoksa kullandıktan sonramı

Tekrar cocuk istemem en cok oglum icindir. Onun bir kardesi olsun cok istiyorum. Insallah hamileyimdir. Insallah sizlerde tezz vakit hamile olursunuz. Canim buyuk ihtimal sonrasinda oldum cunku sogan kuru icerken ayni anda ovulasyon testi kulandim yumurtlamayi takip etmek icin ve fark ettimki adete 6,7 gun kala yumurtluyormusum. Bu ay tekrar yaptim yine gec yumurtaladim ve adetimde gelmedi bu ay :) sogan kuru yaparken ayni anda inciri oyle normal haliyle yigin bence kur yapmayin inciri cunku soganla birlikte olmazmis. Hepinizin duacisiyim. Haber veririm size cuma gunu. Londrada yasadigim icin burasi biraz farkli sistem oyle herkeze kan testi yapmiyorlar isteyince.

allahın izniyle hamilesin ne güzel. allah tamamına erdirsin. ben artık hiçbir dr a güvenmiyorum. o yüzden bende bu ay soğan kürü yapcam inşallah faydası olur..

iyi akşamlar lütfen bana yardımcı olun kafam çok karıştı
ben 28 günde bi adet olurum soğan kürünü adetin 7.günümü bittikten sonraki 7.günmü kullancam
bide 2.adete 10 gün kala mevzusu var çıkamadım işin içinden

iyi akşamlar lütfen bana yardımcı olun kafam çok karıştı
ben 28 günde bi adet olurum soğan kürünü adetin 7.günümü bittikten sonraki 7.günmü kullancam
bide 2.adete 10 gün kala mevzusu var çıkamadım işin içinden

ya şimdi adet bittikten sonra 7.gün başlıyosun 15 gün devam et. zaten bittikten bi kaç gün sonra adet olursun tabi hamile kalmadıysan :KK70: bu adetinde bitecek diğer adetine 10 gün kala tekrar başlıyacaksın 7-8 gün devam ediyosun. sonraki adetlerinde de eğer hamile kalmazsan 10gün önce başlayıp 7-8 gün devam ediliyor. bende bu hafta sonu başlıyorum inşallah allah dileyen herkese kucağına almayı nasip eder.

kızlar ben geçen ay soğan kürü içtim 28 günde bir adet oluyordum 4 gün adetim geçti bebiş var sandım ama maalesef olmadı şimdi yine adetime 10 gün kala içsem mi yoksa içmesem mi karar veremedim çünkü normalde hiç adetim gecikmezdi bu kürü içtim gecikti... yardımlarınızı bekliyorum...

Arkadaslar yeni geldim hastaneden. 3cmlik kistim vardi gecen ay. Kistim yokkkk olmus:) sogan kuru ice temizlemis rahimi. Cok mutlu oldum. Muhakak icin. Hamilelik varmi yokmu doktorum kontrol etmedi. Bir bayan her nekadar 28 gunde bir adet olsada, gecikme olursa dahi 44 gun adet olma sansi olurmus dedi. Suan 38.gunum 6 gun daha bekle sonra test yap dedi tekrar. Bugun test aldim dayanamdim tekrar yapcam. Insallllaaahhhh vardir. Insallah hepinizin bebisleri olur tez vakit. Eyer gebelik olmusmamissa diger ay tekrar sogan kuru yapcam ardindanda hemen incir kuru yapcam. Esimede keciboynuzu yapcam.

Arkadaslar kusura bakmayin turkcem belki okadar iyi degil. Anlamadiniz birsey olursa yazimda sorun. Londrada dogma buyume oldugumdan olabilir. Demek istemistimki doktor bana dediki her bayan her ay ayni zamanlarda adet olmuya bilirmis. Normal donemler 28-44 gun arasiymis. Bugun 38.gunum 6 gun sonra adet olmazsan test yap dedi. Ama belim cok agriyor goguslerimde vok hasas olmus. Kasik agrilarimda arada bir oluyor. Bilemiyom belki sogan kuru dengelerimi degistirdi. Sanki adet olacam gibi hisediyom. Oglumda hamile olunca 5 haftaliktim ogrendigimde. Cocugun zor olur diyince doktorum hic beklemiyordum. Ozamanlarda tek belirti bel agrisiydi. Uffff su zaman gecmiyor ya. :KK43: hayirlisini diliyom herseyin.

X