Gebeliğe Hazırlık Soğan Kürü Yapanlar ve Yapmak İsteyenler Yeni Topik

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
7 damla damlattim. Evet canim test bozuk sanirim 😑😑 eczanede kalmamisti digerlerinden yarin baska bi yerden alayim bari 🙄🙄

Canım bana da test bozuk gibi geldi. İnşallah güzel haberler ile gel canım. Baktım merakla profiline ama salıdan beri yazmamışsın canım. Dularım seninle ve tüm isteyenlerle. Rabbim hepinizin kucağını sağlıklı hayırlı evlatlarla doldursun inşallah. :dua::dua::dua::anne:

İnşallah canım🥰sen nasılsın nasıl gidiyor hamilelik umarım sorun yoktur🙏🤲çok yazamıyosun ☺

Çok şükür canım iyi gidiyor. Bazı sıkıntılar oluyor ama onlarda artık hamileliğin cilveleri diyoruz. Ben yazamıyorum kuzum fazla iş yerinde son günlerim birde yoğunluk çoktu şimdi artık bayram öncesi biraz durulduk. Bayram sonra hem yeni eleman yetiştircem hem de tekrar yoğunluk başlayacak hayırlısı bakalım. Ama çok yazamasam da bulduğum fırsatta aranızdayım Allah'ın izniyle. Tabi dualarımda her zaman siz isteyenlerle. :dua::KK200:

Ben ne yazık ki adet oldum cuma günü. Bugüne kadar hic gecikme yasamayip 9 gün gecikme cok yaniltti beni sanirim 😑 Hayırlısı olsun. Bundan sonra hic kafama takmayı düşünmüyorum. Normal hayatimiza devam edecegiz. Rabbim nasip ederse olur etmezse onunda vardir bir hayrı. Mübarek gün rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah. Hepinizi öpüyorum kızlar sevgiler 🌸

Ben ne yazık ki adet oldum cuma günü. Bugüne kadar hic gecikme yasamayip 9 gün gecikme cok yaniltti beni sanirim 😑 Hayırlısı olsun. Bundan sonra hic kafama takmayı düşünmüyorum. Normal hayatimiza devam edecegiz. Rabbim nasip ederse olur etmezse onunda vardir bir hayrı. Mübarek gün rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah. Hepinizi öpüyorum kızlar sevgiler 🌸
Hayırlısı olsun canım psikolojik olarak etkiliyoruz vücudumuzu döngümüzü bencede takma boşver veren allah bi zamanı vardır elbet 🤲❤️🥰

Çok şükür canım iyi gidiyor. Bazı sıkıntılar oluyor ama onlarda artık hamileliğin cilveleri diyoruz. Ben yazamıyorum kuzum fazla iş yerinde son günlerim birde yoğunluk çoktu şimdi artık bayram öncesi biraz durulduk. Bayram sonra hem yeni eleman yetiştircem hem de tekrar yoğunluk başlayacak hayırlısı bakalım. Ama çok yazamasam da bulduğum fırsatta aranızdayım Allah'ın izniyle. Tabi dualarımda her zaman siz isteyenlerle. :dua::KK200:
Çok yorma yine de kendini bebişini canımm dualarım seninle ❤️🤲

Canım çok geçmiş olsun inşallah ameliyatın çok güzel geçer ve ondan sonra yolun açılır sağlıcakla bebişine kavuşursun. Dualarımız seninle canım Allah şifa versin inşallah.:dua:
Canim ablam dun ameliyyat oldum cikolata kistim varmiw tuplerde yapiwiklik bi suru problem cok wukur ameliyyat guzel gecdi ..doktor 6 ay muhlet verdi gebe kalmaya..Bakalim Allahin takdirine elimden geleni yapdim nasilolsa ben

Kızlar mrb sayfa solmuş kimse yazmıyor :KK43:
Ben İş yoğunluğu dışında artık yazacak bir şeyim olmadığı için uğramıyorum açıkcası.Her şey aynı umut,regl olma ve kapanış :olamaz: Var mı aramızda yeni hamiş olanlar?

Bu kür resmen mucize aylarca adet olamazdım genelde de ilaçla olurdum zaten bu küre başladım ve sadece 6 gün içtim 7. Günün sabahında adet oldum ve gün boyu şokundan çıkamadım gerçekten bu benim için bir mucizeydi lütfen tereddüt etmeden yapın

Bu kür resmen mucize aylarca adet olamazdım genelde de ilaçla olurdum zaten bu küre başladım ve sadece 6 gün içtim 7. Günün sabahında adet oldum ve gün boyu şokundan çıkamadım gerçekten bu benim için bir mucizeydi lütfen tereddüt etmeden yapın
Herkeste farklı sonuç veriyor sanırım bende de regl gecikmesi yapmıştı.. Yada o ay gecikecekti soğanın üstüne kaldı suç bilemeyeceğim :KK70:

Tebrikler ne güzel bi haber 👏🏻Çok sevindim Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah🙏🏻
Soğan kürü yapmadınız mı? Ne yaptınız? ☺
Cook tesekkur ederim :KK66:. Sogan kuru daha once yapmistim kendi adima bir faydasi olmadi adetim dahada cok gecikti kahverengi lekelenmeler falan oldu. Biraz oluruna biraktim olmadi :). Dr hep hormonlarin cok yuksek en azindan 3 ay dogum komtrol hapi kullanman lazim dedi bende hic istemiyordum hap cunku cok fazla yan etkisi oluyordu . Neyse 3 ay sikicam disimi dedim basladim. 2. Kutuya baslayacagim gun buyuk bir rahatsizlik gecerdim. Dogum kontrol hapindan baska bir yonteme devam et dedi rahatsizligi tetiklemis sanirim. Bende 2.kutuyi icmedim korunmadim hamile kalmisim sukurler olsun. Darisi isteyen herkese olsun insallahh :KK200::anneadayı::KK200::emir_bebek::nazar::KK36:

Cook tesekkur ederim :KK66:. Sogan kuru daha once yapmistim kendi adima bir faydasi olmadi adetim dahada cok gecikti kahverengi lekelenmeler falan oldu. Biraz oluruna biraktim olmadi :). Dr hep hormonlarin cok yuksek en azindan 3 ay dogum komtrol hapi kullanman lazim dedi bende hic istemiyordum hap cunku cok fazla yan etkisi oluyordu . Neyse 3 ay sikicam disimi dedim basladim. 2. Kutuya baslayacagim gun buyuk bir rahatsizlik gecerdim. Dogum kontrol hapindan baska bir yonteme devam et dedi rahatsizligi tetiklemis sanirim. Bende 2.kutuyi icmedim korunmadim hamile kalmisim sukurler olsun. Darisi isteyen herkese olsun insallahh :KK200::anneadayı::KK200::emir_bebek::nazar::KK36:

Ne güzel 😍 🧿 kendiliğinden olmuş. Ben de hap kullanmak istemiyorum, bende de kist için doktor ginera verdi ama kullanmadım. Şimdi soğan kürünü bi denicem son çare olarak. Bakalım inşallah iyi sonuç verir.🙏🏻

X