soğan suyu ile zayıflama

ben soğan suyu içmeye 87,7 kilo ile başladım 20 gün ancak oldu bugün tartıldım 80,2 kilo geldim, tartım bozuk sandım tekrar tartıldım ama doğruymuş, sabahları açkarnına bir orta boy soğanı haşladım ve suyunu içtim, tiksindirici bir tadı yok, bu güne kadar çok zayıflama ilacı kullandım diyet yaptım amam fıs çıktı, devam ediyorum gelişmeleri yazarım..:KK3:

maşallah ne güzel düşmüş kilolar
ben dukan diyeti yapıyorum yanında da bunu yapayım inşallah sonuç alırım bende

ben soğan suyu içmeye 87,7 kilo ile başladım 20 gün ancak oldu bugün tartıldım 80,2 kilo geldim, tartım bozuk sandım tekrar tartıldım ama doğruymuş, sabahları açkarnına bir orta boy soğanı haşladım ve suyunu içtim, tiksindirici bir tadı yok, bu güne kadar çok zayıflama ilacı kullandım diyet yaptım amam fıs çıktı, devam ediyorum gelişmeleri yazarım..:KK3:

20 günde 7 kilo mu nasıl ya mucize o zaman bu
diyet spor falan da destekledin herhalde
tariften anladığım soğanı bütük kabuklarıyla kesmeden haşlıyosunuz
değil mi:26:

Ben sirkeli, limonlu suyu içiyordum. Şimdi bu kürü de yapmak istiyorum. İçine elma sirkesini de koymayı düşünüyorum. Tadının dayanılacak gibi olmayacağını tahmin edebiliyorum ama bir denemek lazım. Bu arada hangi soğandan kullanıyorsunuz?

canım sadece sabahları aç karına mı içtin günde bir defa
birde soğanı kabuklu plarak mı kaynattın bilgi verirmisin nasıl zayıfladın

20 günde 7 kilo mu nasıl ya mucize o zaman bu
diyet spor falan da destekledin herhalde
tariften anladığım soğanı bütük kabuklarıyla kesmeden haşlıyosunuz
değil mi:26:

hayır ben kabuklarını soydum, spor yapmadım ama akşam 8 den sonra yemedim hiçbirşey..

canım sadece sabahları aç karına mı içtin günde bir defa
birde soğanı kabuklu plarak mı kaynattın bilgi verirmisin nasıl zayıfladın

kabuklarını soydum, sabahları dakika kadar 2 bardak suyla kaynayttım ve ılıkken içtim. başka birşey yapmadım.

ya arkadaşlar sayfayı baştan beri okudum bişi sorcam emziren bayanlarda uygulaya biliyomu cok bi fazlam yok 5 kilo vermek istiyorum sadece (ama 1-2 kiloda fazladan gitse yok demem :)) )yardımcı olursanız sevinirim

Değişik, ilk defa duyuyorum..

Eşim için bu tarifi yapmam lazım..

Tşk:KK16:

he bir de ben elma sirkesi içiorum 1 bardak suya 1 kaşık elma sirkesi 1 kaşık bal ile onunda faydası var 10 günde 1.5 kilo kadar verdim tabi dikkat de ediorum yediklerime :nazar:[/QUOTE]

bende bu karışımı kullanmıştım ama içine bal koymuyordum ,1 ay sonra midemde felaket bi ağrı oldu ,endoskopi yapıldı ve ülser olmuşum keşke bal katarak kullansaymışım

gerçekten soğan suyu faydalı çünkü geçen yıl bende denemiştim 4kg fazlam vardı sabah ve akşam düznli içmiştim tabi plateste yapmıştım şu sıralar tekrar başlamayı düşünüyorum kabuklarını soyduğumuz soğanı haşlayıp içiyoruz ben sıcak içmiştim çay gibi örneğin .:nazar:

gerçekten soğan suyu faydalı çünkü geçen yıl bende denemiştim 4kg fazlam vardı sabah ve akşam düznli içmiştim tabi plateste yapmıştım şu sıralar tekrar başlamayı düşünüyorum kabuklarını soyduğumuz soğanı haşlayıp içiyoruz ben sıcak içmiştim çay gibi örneğin .:nazar:

ben de denicem 3 kilom var inş bn de verebilirim:)

denemekte fayda var yan etkiside yok diyorsunuz ama aklıma takılan sirkeli suda ne kadar bekleteceğiz ve o su ne miktarda olacak. paylaşımınız için teşekkür ederim...

arkadaslar bende yediklerime dikkat ediyorum ve günde 3 saat falan spor yapıyorum bunu bir kürle desteklemek istiyorum acaba soğan kürü ağır gelir mi diye düşündüm baska önerecegınız bu tarzkürler var mı?:44:

X