Erkek İnfertilitesi Sperm azlığı ve morfoloji

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
canım değerlerimiz hemen hemenaynı bizim sayı 49 milyon ileri hız sıfır ileri harketli %21 Morfoloji %1 bizde iki aydır ilaç kullanıyoruz senin doğal yollamı oldu aşılama mı
İlk tüp bebek denedik doktor aşılama demesine rağmen tutmadı sonra ertesi ay bile geçmeden doğal yoldan oldu. Eşime ımprly kullandırmıştım 3 ay birde tüp bebek ilaçlarının etkisi hala devam etti diye düşündük. Şuan 8. Haftamızdayız Allah isteyen herkese nasip etsin

İlk tüp bebek denedik doktor aşılama demesine rağmen tutmadı sonra ertesi ay bile geçmeden doğal yoldan oldu. Eşime ımprly kullandırmıştım 3 ay birde tüp bebek ilaçlarının etkisi hala devam etti diye düşündük. Şuan 8. Haftamızdayız Allah isteyen herkese nasip etsin
senin adına çok sevidim umarım bizde güzel sonuşlar alırız

amin inşallah canım bizim değerlerimiz senin eşinden biraz daha iyi önce aşılama deniycez 2 kere sonra tüpe geçeriz hakkımızda hayırlısı olur inşallah b

X