Gebeliğe Hazırlık Sperm Sayısı ve Hareketliliğini Arttırma

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yumurta takibi yaptırdınız mı yoksa doğal akışında mı hamile kaldınız anlatır mısınız biraz
2 ay klomen ile yumurta takibi yaptırdım ama yumurta olduğu halde hamile kalamayinca eşim e dedim sende git bir doktora varikosel çıktı ameliyat oldu eşim 2 ay sonra olumlu sonuç aldık çok şükür önceden gitseydik belki klomen vs gerek kalmazdı ama önce hemen biz kadınlar gidiyoruz doktora

Amin inşallah. Biz de kürlere başlayalı iki ay oldu, sırayla yapıyoruz. Zaten Saraçoğlu bu kürleri yapanların hemen hemen hepsinin 4-5 ay hamilelik haberlerini aldığını söylüyor. Doğalı gibisi yok. Ki doktorlarda pek umut yok, sadece teşhis koydurmak için iyi, onun haricinde doğaya başvurmak en iyisi. Arjinin i sebebi bilinmeyen infertilite de öneriyor Saraçoğlu. E vitaminini ise morfoloji bozukluğunda öneriyor.

Arjinin ve çinko hapı yanında keçiboynuzu eşim bunları kullandı bende hayit ve aslan pençesi içtim hormonlarim normal olasun diye yüksekti çünkü çok şükür atlattık eşim varikosel ameliyatı da olmuştu bu arada rabbim sizlere de nasip etsin bana da sağlıkla dünyaya getirmeyi

Öyle önce kadınlar sonra erkekler gidiyor toplumuzda maalesef. Allah hayırla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah.
2 ay klomen ile yumurta takibi yaptırdım ama yumurta olduğu halde hamile kalamayinca eşim e dedim sende git bir doktora varikosel çıktı ameliyat oldu eşim 2 ay sonra olumlu sonuç aldık çok şükür önceden gitseydik belki klomen vs gerek kalmazdı ama önce hemen biz kadınlar gidiyoruz doktora
e

X