spiral taktıran arkadaslar yardım

ben artık kontrollerden, acı çekmekten bıktım. doktorum bana da önerdi spiral ama hiç mi hiç cesaretim yok. kendini kasmazsan acımaz diyorlar ama kasmamak ne mümkün. canım çok tatlı daha doğrusu acı eşiğim düşük

hiç acı olmuo canım sadece hafif bi sızı hssedersin okadar onuda kendini kasmazsan hissetmesin bile benm kadar canı kıymetli taktırdıysa herkes taktırır.. çok buyuk bi kolaylık.. şöle duşun bide ya hamile kalırsan doğum acısından fazla deilya o şekilde bile duşunebilirsin..kolay gelsin arkadaşımm

arkadaslar bende cuma gunu taktircam banadadoktorum onerdia cisi hic birseyi olmuyor dedi bide gelmeden once agri kesici al dedi yanliz ben kaymasindan korkuyorum genelde cogu ksiis kaymiyor ddi bide adetliyken takmaya gerek yok bana sen gel takiyi mdedi eger yeni dogumyaptiysan takiyorlar yanliz ben hic kulanmadigim icin korkuyorum insallah kulanimida kolaydir bilgilerinizi bekliyorum

hayır hiç acımıyor abartılmış bence ama dikkat et ben ıkıncı hamileligime spiral varken kaldım:1no2:

hiç merak etme canım hiç hissedilmiyor bile bence çok acıyo falan diye abartanlar var ki benimki çok zor takıldı neredeyse yarım saati aştı normalde 5 dkkada hallediliyor ama ona rağmen hiç acı duymadım.rahat ol

Yaa arkadaşlar bişe sorcam; lohusalık bittikten sonra adet görmezsen eğer hamile kalınmıyor mu? lütfen bilgisi olan varsa cevap versin çok merak ettim yaa,

benım oglum da 4 aylık 2 ay snra adetım oldu taktırdım korkuyodum ben de ama azıcık cesaret ıste o masaya yattktan sonrası kolay.. ablamlar tavsıye ettı

Bende nasıl bir korkuyla gittim ama 5 dk'lık bişeymiş. Üstelik hiç acımıyor bile a.s.

ben taktırmadım ama çevremde taktıranlar var. doğum acısı çekmişiniz canım onun kadar değildir herhalde acımadığını duymuştum.vakitsiz 2. çocuğun doğum sancısı yerine taktırın anlık bişey

bende taktırmak istiyorum ama oğlum 8 aylık ve adet görmedim hala bu durumda takılıyor mu yoksa illaki kanama olması mı gerekiyor.

ben doğum yaptıktan sonra 40.gün takıldı öyle korkulacak hiçbişey yok,hiç ağrı olmadı,sadece takıldıktan sonra birkaç sata bir yanma hissettim ben o kadar .

kızlar korkulacak birşey kesinlikle değil korkuyla gittim taktıktan sonra da bitti mi diye sordum alkisalkisalkis simir testi yaptırdıysanız onun gibi birşey ben çok memnunum yıllardır hap kullanan biri olarak sprialin rahatlığı çok güzel kafam rahat en azından...gerçi taktırdığınız yer çok önemli bir arkadaşım sprial i olduğu halde hamile kaldı taktırdıktan sonra 2 kez kontrole gittim ben doktor çağırdı kayma olmasın die

bende doğumdan sonra taktırmayı düşünüyorumama en korkutugn adet kanamalrını arttırdıgını duydum.bundan korkuyorum yoksa anlık acıya dayanaırım ne olcak.asla artık dk hapları kullanmam hormon almak istemıyorum.tek garantılı secenegımde bu

böyle acıyor diye ortalığı karıştıran kadınlara kızıyorum sadece sivri sinek ısırması gibi acıyor
sadece şuna dikkat et adetin son gününde taktır o vakit acıyı daha az hissediyorsun
özel doktor son gün adette değilsen sala takmıyor buda sana ek bilgi olsun taktırmak çocuk aldırmaktan iyidirş şükür çocuk katili olmadım!!!
:kahve:

X