spiral taktıran arkadaslar yardım

canım benim 4 aylık bir bebeğim var ve 1 hafta önce sipral taktırdım ne acı ne bişi hiç bişi olmuyor korkma zaten şimdi sağlık ocakları eger adet göruyorsan adetin bittikten temizlendikten sonra takıyorlar eskisi gibi adetin 4. 5. gunu deil adet görmedende takıyorlar gidip taktırabilirsin

zaten adetlı donemde takılmasının sebebı rahmın daha asagıda olmasından dolayı,kolay oldugu ıcın o zaman takıyolarmıs.Taktıran cogu kısıde hıc agrı sızı olmadıgını soyluyorlar

vallahi ben taktırdım acımadı desem yalan söylemiş olurum ama herkesin acı eşiği farklı,
doğum yapalı 2 ay oldu ve adet görmedim henüz...

ben ilk bebeğimde taktırdım.biraz acı oluyo.ama ben hiç memnun kalmadım adetim çok yoğunlaştı ayrıca 2. bebğime de spiral ile hamile kaldım.taktıracaksanız senede bir mutlaka kontrole gidin ben 1 seneyi geçirdim kaymış ve sonuç:gebelik :)

vallahi ben taktırdım acımadı desem yalan söylemiş olurum ama herkesin acı eşiği farklı,
doğum yapalı 2 ay oldu ve adet görmedim henüz...

sen sayfa açmıştın dimi canım fiyatlar hakkında taktırdınmı ne kadar verdin
ben 1.5 aylıkken taktırdım hiç acımadı ama 16 aydır emziriyorum ve hala adet olmadım ilk başta spiralden kanamalar oldu ben onları adet sanmıştım sonra düzene girdi

merhaba dogum yapalı 1 yıl olmasına ragmen adet görmedim. emzirdiğim için dogum kontrol hapı içemiyorum. spiral taktırmak istiyorum ama cok korkuyorum .bir arkadasım cok acıyor demişti ama ikinci cocukta düşünmüyorum o yüzden korkuyorum hamile kalırsam diye .acaba taktıran arkadaslar yardımcı olurmusunuz gercekten cok acıyormu dayanılmaz bir acımı nolur yardım edin
merhaba
önlecikle hap kullanamazsın emzirdiğin için spiralden de korkma adetsizdim bende taktırdığımda alt muayene oluyormuşsun gibi.bence hemen taktır.benim çevremde kimse hamile kalmadı bundan.
sevgiler

Acı eşiğim o kadar düşük olmasına rağmen ben de hiç acı hissetmedim.Beş yıldır gayet rahat kullanıyorum ama adet günlerim yoğun geçiyor.Yılda bir kontrolü aksatmamak gerek.a.s.

Mrb hanımlar ben im oğlum şuan 4 aylık 2 aylıkken taktırdım şuan adet oluyorum ve12 gün sürdü Dr sordum ağrı kesici iç dedi sizce normal mi böyle biseyle karsilasan var mi

X