SSK' da ben aldırmak..

ben yüzümden değil da vücudumdan aldırmıştım daha önce
çalıştığım devlet hastanesinde
genel cerrahi doktorumuz yapmıştı
şipşak bişiey ayaktan müdahale
kimi var koterle yakıyo ki tekrar edebilirmiş
kimi de kesiyle alıyo
benimki kesiyle alınmıştı
5 yılı geçiyo tekrar etmedi

benim de kulağımın dibinde var aldırmayı düşünüyorum korkuyorum

Ben göz kapağımın üstündekini aldırmak istiyorum
Çok korkuyorum
Estetik cerrahi alıyormuş

Ben göz kapağımın üstündekini aldırmak istiyorum
Çok korkuyorum
Estetik cerrahi alıyormuş

bnmde alt göz kapağımda vardı ben.. ilk önce bi genel cerrahla görüştüm hemen alabilirm ama iz kalmıcagına dair söz veremem dedi ve kirpikleriminde bir kısmının gidecegini söledi. bnde istemedim . gecen ay bir estetik cerrahına gittim ve kirpiklerime zarar vermeden alındı dikiş izi olması diyede göz kapağı germe ameliyatlarında kullanılan teknikle dikiş atıldı ve kirpiklerimin altına gizlendi.. ssk karşılıyormuş ben aldırmayı para da ödemedim.hiç operasyon geçirmiş gibi görünmüorum ve iz yok denecek kadar az çook çook yakından bakılmadıkça hiç bişi görünmüo . korkulcak hiç bişi yok eger rahatszsan hiç düşünme aldır derim :KK66:) :KK9:

bnmde alt göz kapağımda vardı ben.. ilk önce bi genel cerrahla görüştüm hemen alabilirm ama iz kalmıcagına dair söz veremem dedi ve kirpikleriminde bir kısmının gidecegini söledi. bnde istemedim . gecen ay bir estetik cerrahına gittim ve kirpiklerime zarar vermeden alındı dikiş izi olması diyede göz kapağı germe ameliyatlarında kullanılan teknikle dikiş atıldı ve kirpiklerimin altına gizlendi.. ssk karşılıyormuş ben aldırmayı para da ödemedim.hiç operasyon geçirmiş gibi görünmüorum ve iz yok denecek kadar az çook çook yakından bakılmadıkça hiç bişi görünmüo . korkulcak hiç bişi yok eger rahatszsan hiç düşünme aldır derim :KK66:) :KK9:

Bu kahve rengi benlerden çok korkuyorum esasen son senelerde çıkmaya başladılar.
Göz kapağımda , et benine yakın bir yerde var.
Birde göz kapağı hassas , korkmamak mümkün değil.
Benim babannem aldırdı ya estetik ya plastik alıyor
Umarım iz kalmaz , ben zaten görüntüsünden rahatsız olduğum için aldırmak istiyorum çünkü :KK31:

Kızlar bende bugun devlet hastanesnden aldırdım önce cildiyeye gittim zararsz oldugunu söyledi sonra plastik ceraahi iki dk. aldı acı yok bakalım ilerki zamnlrda ne oclak

ben 2 ay önce gözkapagımla kaşının arasında bir ben ve yanagımda 3 tane ben aldırdım, plastik cerrah yaptı operasyonu estetik dikişle sonrada bana kuvvetli bir güneş koruyucu al ve hergün dikiş yerlerine sür dedi, şuanda kızarıklık hala var ama belli belirsiz ben çok memnun kaldım sırtımda da bir kac tane var onları da yaz sonunda aldırıcam cnku yazın ne olursa olsun güneşin etkisine maruz kalıyor ve izler kalıcılaşıyor.
buarada ben özel bir yerde yaptırdım bagdat caddesin de. ücreti de biraz fazla oldu ama sonuctan memnunum

bende yüzümdeki 2 tane ben aldırmak istiyorum yalnız benimkisi et beni fln değil normal siyah benden estetik cerraha gitsem devlette alırmı

Kızlar yarın bir devlet hastanesinin estetik cerrahi bölümünde randevum var. Yüzümden 3 tane ben aldırıcam ama iz kalır diye korkuyorum. Bu mevsimde güneş etkisiyle iz daha fazla kalırmış diye duydum doğru mu? Yüzünden ben aldırıp iz kalan var mı?

Benim yüzümde 15 e yakın pürüzsüz ben var.. sinir oluyorum.. aldırsam iz kalır diye korkuyorum.. Özelde mi devlette mi aldırmak daha mantıklı.. Bir de aldırmak zararlı mı değil mi o da var..

bende göbeğmdekini aldırdım ilk günler pansuman yaptm ve verdiği kremi sürdüm smdi cok hafif iz var daha yaptıralı bi bucuk hafta oldu zamanla oda geçcektir smdi yuzumdeki benleri aldrdm dkiş attı bakalım o nasıl olcak

canım merhaba

bende göz pınarımla burnumun arasında ki et benini aldırmak istiyorum sen nereye yaptırdın

arkadaşlar ben aldırıp memnun olanlar hastane veya doktor adı verebilirler mi bizde faydalanalım

Kızlar Çapa'da aldıran var mı? Doktor ismi yazar mısınız lütfen.Başka hangi devlet hastanelerinde aldırabilirim? Gidip memnun kalanlar lütfen paylaşır mısınız?

kızlar tecrübemi paylaşım sizle kocaeli devlet hastanesine gittim kasımda nisana randevu vermeye kalktı direk çıktım :) ne tecrübe ne tecrübe

Kızlar bende vücudumdaki benleri aldırmak istiyorum. Yarın Eskişehir devlet hastanesine gitcem. İz kalır fln dio herkes bence ben olmasından hafif bi dikiş izi olması daha iyi değil midir? =(

Kızlar bende vücudumdaki benleri aldırmak istiyorum. Yarın Eskişehir devlet hastanesine gitcem. İz kalır fln dio herkes bence ben olmasından hafif bi dikiş izi olması daha iyi değil midir? =(

mrb bende esklıyım ve benlerden şikayetciyim nasıl gecti acaba bugun devlet hastasnde operasyon bi kac sene önce bende gitmiştim boynumdan aldırmıstım 3 dikiş atıldı izi var su an yuzumdekini aldırmak istiyorum ama cekiniyorum cvplarsan sevinirim misery89

misery89 kullanıcısından alıntı

merhaba canım ben de bi kaç benimden şikayetçiyim aldırmayı düşünüyorum.eskişehir devlet hastanesine gittin mi? hangi doktora gittin? bide hemen ameliyat günü verdiler mi?cevaplarsan çok sevinicem

kızlarrrr devlet hastanesine plastik cerrah kubilay beye gittim ben 1 ay fln oldu kırmızılık var bide deri merhemi verdi iz kalıomuş dünyanın neresine gidersen git kalır dedi yüz içinde lazeri öneriyorlar bilmiyorum

misery89 kullanıcısından alıntı

merhaba canım ben de bi kaç benimden şikayetçiyim aldırmayı düşünüyorum.eskişehir devlet hastanesine gittin mi? hangi doktora gittin? bide hemen ameliyat günü verdiler mi?cevaplarsan çok sevinicem

hemen veriyorlar canım ameliyat gününü sorun olmuyor :) 10 gün sonra da dikişleri aldırıyorsun

X