SSK' da ben aldırmak..

mrb bende esklıyım ve benlerden şikayetciyim nasıl gecti acaba bugun devlet hastasnde operasyon bi kac sene önce bende gitmiştim boynumdan aldırmıstım 3 dikiş atıldı izi var su an yuzumdekini aldırmak istiyorum ama cekiniyorum cvplarsan sevinirim misery89

cnm nasıl bir iz kaldı belirgin mi? benim şu an çok yeni zamanla belli olacak iz kalıp kalmayacağı dermatixsi die bir merhem sürüyorum 3 ay kadar sürcem bakalım günde 2 kez

kızlarrrr devlet hastanesine plastik cerrah kubilay beye gittim ben 1 ay fln oldu kırmızılık var bide deri merhemi verdi iz kalıomuş dünyanın neresine gidersen git kalır dedi yüz içinde lazeri öneriyorlar bilmiyorum

anladım canım.bende bi 2 hafta önce falan tıp fakültesine gittim.2-3 benımden şikayetcıyım bende.aslında buyukte değiller ama ben takıyorum .doktorda pek ilgilenmedi. ameliyat günü 1.5-2 ay sonraya verilir o zamanda yaz olucak güneşden zarar falan görebilir o yuzden eylül,ekim gibi gel 1.5-2 ay sonraya gün verelim dedi. öyle diyincede vazgectim bi daha tıpa gitmekten

ben sskda belimden pembe renkte bi et ben aldırmıştım pembeliğinden korkup da. :) belimde olduğu için izi pek umursamıyorum hafif bir iz kaldı.
sol yanağımda 2 tane ben vardı ayrıca, yüzümde oldğu için gidip özelde aldırdım onları, 400 liraya. sivilce izi gibi izi var ama şimdiye kdr kmse de sormadı hç belli olmuyor yani :)

arkadaslar cerrahi yöntemle ben aldıran var mı ? ben aldırıcam ama korkuyorum :KK59: yarın dr da randevum var ameliyat günü almadan önce bi kontrol yapcaklar.

heee birde benmkisi estetik acıdan değil sonradan cıkıpta sekil değiştiren benler için gittim doktor alınıp patoljye gönderilmesi gerek dedi baya tırstım

arkadaslar cerrahi yöntemle ben aldıran var mı ? ben aldırıcam ama korkuyorum :KK59: yarın dr da randevum var ameliyat günü almadan önce bi kontrol yapcaklar.

ben aldırdım korkacak bişey yok beş dk iş.fotomda var tam burnumun sol deliğin yanındaydı.krem kullanırsan iz kalmıyor.alsancak devlet hastanesi murat bey süper.

Merhaba arkadaşlar dün yani 21.11.2013 tarihinde yanağımdan ben aldırdım devlet hastanesinde pansuman yap dedi ama bi sağlık kuruluşunda ne zaman yapayım diye sormayı unuttum malum devlet hastanesi olunca doktora birdaha zor ulaşıyorsun benim gibi olupta pansumana giden var mı pansuman yaptırmazsak ne olur dikişlerimide 5 gün sonra gel dedi aklıma takıldı bana yardım etmenizi rica ederim.

Merhaba arkadaşlar dün yani 21.11.2013 tarihinde yanağımdan ben aldırdım devlet hastanesinde pansuman yap dedi ama bi sağlık kuruluşunda ne zaman yapayım diye sormayı unuttum malum devlet hastanesi olunca doktora birdaha zor ulaşıyorsun benim gibi olupta pansumana giden var mı pansuman yaptırmazsak ne olur dikişlerimide 5 gün sonra gel dedi aklıma takıldı bana yardım etmenizi rica ederim.

Ben her gün gidip pansuman yaptırmıştım. Ta ki doktor yeter diyene kadar.

2 gün önce ben de devlet hastanesinde ben aldırdım. 5 adet aldılar ve patalojiye gönderdiler. Hiç bir ücret ödemedim. İnternetten plastik cerrahiye randevu aldım , randevu saatinde gittim. Doktorum beni öncelikle cildiyeye yönlendirdi aşağıya inip cildiyeye gittim doktorum gönderdiği için cildiyeye sıra falan almadım. cildiyeci benlerimi kontrol etti 6 tanesini işaretledi. dilersem bunlar alındıktan sonra digerlerininde alınabilecegini söyledi. sonra plastik cerrahiye cıktım yine. doktorum mükemmel bir adam. çok nazik ve her konuda beni uyardı fotograflar gösterdi gerdanım üzerinde 1 benimi alırsa doğabilecek sonucları bana anlattı ben de o beni aldırmaktan vazgectim. 5 tane ben üzerine iğneleri tek tek yaptı. bu 5 benimin yerleri cok farklı. biri yüzümde biri kolumda biri sırtımda biri ensemde biri de göbegimde. iğneleri yaptı yeşil örtü örttü sonra konusmaya basladık. Yanagımdakini alırken bile konustum.:21: hiç bir şey hissetmedim yani.:KK30: sonra dikişleri attı. 1 hafta sonra dikişleri aldırmaya bekliyorum yanagındakini hemen 1 hafta sonra alırız digerlerinin de iyileşme sürecine bakarız dedi. Şuan yüzümde hala dikişler var yani :KK53: bir de merhem yazdı. 2 gün duşa girmemem gerektiğini sonrasında bantlar cıkarsa bu merhemi kullanmamı söyledi. cıkmazsa her hangi bir problem yokmuş. Eğer aldırmayı düşünüyorsanız hiç beklemeyin derim. canınız acımıyor. ama iz kalır mı henüz bilmiyorum doktorum aynanın karşısına geçirip gülmemi istedi güldükten sonra cok hafif bir cizik oluyor yüzünde aynı o kadar iz kalır belli belirsiz dedi. bunu dikişlerimi aldırdıktan sonra göreceğim :KK52::KK52::KK52:

2 gün önce ben de devlet hastanesinde ben aldırdım. 5 adet aldılar ve patalojiye gönderdiler. Hiç bir ücret ödemedim. İnternetten plastik cerrahiye randevu aldım , randevu saatinde gittim. Doktorum beni öncelikle cildiyeye yönlendirdi aşağıya inip cildiyeye gittim doktorum gönderdiği için cildiyeye sıra falan almadım. cildiyeci benlerimi kontrol etti 6 tanesini işaretledi. dilersem bunlar alındıktan sonra digerlerininde alınabilecegini söyledi. sonra plastik cerrahiye cıktım yine. doktorum mükemmel bir adam. çok nazik ve her konuda beni uyardı fotograflar gösterdi gerdanım üzerinde 1 benimi alırsa doğabilecek sonucları bana anlattı ben de o beni aldırmaktan vazgectim. 5 tane ben üzerine iğneleri tek tek yaptı. bu 5 benimin yerleri cok farklı. biri yüzümde biri kolumda biri sırtımda biri ensemde biri de göbegimde. iğneleri yaptı yeşil örtü örttü sonra konusmaya basladık. Yanagımdakini alırken bile konustum.:21: hiç bir şey hissetmedim yani.:KK30: sonra dikişleri attı. 1 hafta sonra dikişleri aldırmaya bekliyorum yanagındakini hemen 1 hafta sonra alırız digerlerinin de iyileşme sürecine bakarız dedi. Şuan yüzümde hala dikişler var yani :KK53: bir de merhem yazdı. 2 gün duşa girmemem gerektiğini sonrasında bantlar cıkarsa bu merhemi kullanmamı söyledi. cıkmazsa her hangi bir problem yokmuş. Eğer aldırmayı düşünüyorsanız hiç beklemeyin derim. canınız acımıyor. ama iz kalır mı henüz bilmiyorum doktorum aynanın karşısına geçirip gülmemi istedi güldükten sonra cok hafif bir cizik oluyor yüzünde aynı o kadar iz kalır belli belirsiz dedi. bunu dikişlerimi aldırdıktan sonra göreceğim :KK52::KK52::KK52:

ya umarım görürsün bunu, nerede aldırdın peki?? hangi şehir? ayrıca hayırlı uğurlu olsun pürüzsüz cildin :KK3:

Selam kızlar benim göbek deliğimde kocaman kabarık bi benim var, bugün izmir bornova şifadaki dermatoloğa gösterdim, alınırsa iyi olur dedi ama plastik cerrah alıyormuş, ben alındıktan sonra göbek deliğimin tekrar oluşturulması gerekebilirmiş, benim şu an maddi durumum iyi değil, izmirde uygun bi yer biliyor musunuz bu iş için?devlet hastanesinde yaptırsam nasıl olur?

2 gün önce ben de devlet hastanesinde ben aldırdım. 5 adet aldılar ve patalojiye gönderdiler. Hiç bir ücret ödemedim. İnternetten plastik cerrahiye randevu aldım , randevu saatinde gittim. Doktorum beni öncelikle cildiyeye yönlendirdi aşağıya inip cildiyeye gittim doktorum gönderdiği için cildiyeye sıra falan almadım. cildiyeci benlerimi kontrol etti 6 tanesini işaretledi. dilersem bunlar alındıktan sonra digerlerininde alınabilecegini söyledi. sonra plastik cerrahiye cıktım yine. doktorum mükemmel bir adam. çok nazik ve her konuda beni uyardı fotograflar gösterdi gerdanım üzerinde 1 benimi alırsa doğabilecek sonucları bana anlattı ben de o beni aldırmaktan vazgectim. 5 tane ben üzerine iğneleri tek tek yaptı. bu 5 benimin yerleri cok farklı. biri yüzümde biri kolumda biri sırtımda biri ensemde biri de göbegimde. iğneleri yaptı yeşil örtü örttü sonra konusmaya basladık. Yanagımdakini alırken bile konustum.:KK70: hiç bir şey hissetmedim yani.:KK30: sonra dikişleri attı. 1 hafta sonra dikişleri aldırmaya bekliyorum yanagındakini hemen 1 hafta sonra alırız digerlerinin de iyileşme sürecine bakarız dedi. Şuan yüzümde hala dikişler var yani :KK53: bir de merhem yazdı. 2 gün duşa girmemem gerektiğini sonrasında bantlar cıkarsa bu merhemi kullanmamı söyledi. cıkmazsa her hangi bir problem yokmuş. Eğer aldırmayı düşünüyorsanız hiç beklemeyin derim. canınız acımıyor. ama iz kalır mı henüz bilmiyorum doktorum aynanın karşısına geçirip gülmemi istedi güldükten sonra cok hafif bir cizik oluyor yüzünde aynı o kadar iz kalır belli belirsiz dedi. bunu dikişlerimi aldırdıktan sonra göreceğim :KK52::KK52::KK52:
merhaba canım. bende yüzümdeki beni aldırmak istiyorumda nerden aldırdığını öğrenebilir miyim ve memnun musun;? birde doktorun adını öğrenebilir miyim ?

Bende Antalya Devlet Hastanesi'de aldırdım. 5 adet alabiliyorlar bir seferde. Bölgeleri iğne ile uyuşturup benleri aldı birisi yüzümde burnumun kenarında idi. Allaha şükür hiçbir sorun yaşamadan hepside iyileşti gayet memnunum. Plastik Cerrah aldı benim benlerimi.
Umarım görürsün bende devlet hastanesinde benlerimi aldırmak istiyorum da acaba hangi devlet hastanesinde aldırdın araştırma mı atatürk devlet hastanesi mi ve herhangi bir ücret odedın mı ve son olarak sonuçtan memnun musun ? Umarım cevaplarsın

Selam,
Devlet hastanesinde aldırılan benler et beni mi hep yoksa yüzeysel benleri de alıyorlar mı? Bir de ilk muayene randevusunu dermatologdan mı almak gerekiyor plastik cerrahiden?

İzmir' de yaşıyorum. Forumlarda devlet hastanesinde ben aldırıldığını okudum, Yeşilyurt devlet hastanesinde aldırmak istedim bende. Randevu aldım gittim, doktor aynen şöyle dedi " operasyon için gün vereceğiz, bir gün önceden yatışınız yapılacak, kan tetkikleriniz yapılacak, ertesi günü ameliyathanede işlemi gerçekleştireceğiz" şaka yapıyorlar sandım, 10-15 dakikalık bir operasyon için bir gün önceden yatış ne demek:KK47: şimdi özelde bir yer araştırıyorum

İzmir' de yaşıyorum. Forumlarda devlet hastanesinde ben aldırıldığını okudum, Yeşilyurt devlet hastanesinde aldırmak istedim bende. Randevu aldım gittim, doktor aynen şöyle dedi " operasyon için gün vereceğiz, bir gün önceden yatışınız yapılacak, kan tetkikleriniz yapılacak, ertesi günü ameliyathanede işlemi gerçekleştireceğiz" şaka yapıyorlar sandım, 10-15 dakikalık bir operasyon için bir gün önceden yatış ne demek:KK47: şimdi özelde bir yer araştırıyorum

Çokmu büyükki benim annem bi ben aldırdı daha doğrusu aldırmak demiyelimde dondurarak yakıyorlar kendisi düşüyor ne alaka yatış o_O

çok büyük değil, hatta doktor gördüğünde basit bir şey bu halledilir hemen dedi. sonrasında hastane prosüdürünü anlatınca inanılmaz şaşırdım:KK1:
Çokmu büyükki benim annem bi ben aldırdı daha doğrusu aldırmak demiyelimde dondurarak yakıyorlar kendisi düşüyor ne alaka yatış o_O

yeşilyurtta medicalart ta ben alma işlemi yaptırdım 15 dk sürdü, hiçbirşey hissetmedim diyebilirim. O kadar kafama takıyordum, araştırıyordum. Fiyatlarıda uygun 200TL ssk lı olduğum için 50% indirim yaptılar, yani öyle dediler. :) Ama deydi 200'e gerçekten.

X