Su gibi akıntım oluyor

dilaramiyy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2023
1
0
23
Kızlar merhaba 3 gündür vajinamdan idrar yapıyormuş gibi su geliyo iç çamaşırımı ıslatacak derecede renksiz kokusuz şeffaf daha önce böyle bir durumla karşılaşan oldu mı bilgi verir misiniz endişeleniyorum

Kızlar merhaba 3 gündür vajinamdan idrar yapıyormuş gibi su geliyo iç çamaşırımı ıslatacak derecede renksiz kokusuz şeffaf daha önce böyle bir durumla karşılaşan oldu mı bilgi verir misiniz endişeleniyorum
Benim hep böyledir. Hamileyim hala böyle. Bin tane de test yaptirdim iltihap enfeksiyon bir şey de yok. Rahimde sıvama tarzı sıvı var daima. Yapın böyle herhalde dediler. Ama bir enfeksiyon testlerinizi yaptirmaniz lazim. Yumurtalik kisti de yapar bu arada.

Merhabalar bende yaklaşık 24 gün önce rahim alınma ameliyatı oldum laparoskopik .. herşey normal ve yolundaydı ta ki son 3 güne kadar 3 gün önce vajinadan su gibi bişey gelmeye başladı tesmen akıyor ve süzülüyor ... Kesinlikle mesaneden gelen idrar değil onun testi yapıldı . İlaçlı röntgen çekildi ordda görüldü mesanede sorun yok sızıntıda yok ..son olarak böbrekten şüphelendi dr onun içinde cuma tahlil yapılacak yine ilaçlı.sanırım ordan sonra netleşir diye düşünüyorum.. günde 4 hasta bezi değiştiriyorum düşünün yani..3 farklı branş inceliyor şuan kadın doğum genel cerrahi ve üroloji..sonucum çıkınca sizinle paylaşırım aynı şey olmayabilir ama yinede paylaşmak istedim.. ben ameliuat komplikasyonu diye düşünüyorum açıkcası ama sizin öyle bir durumunuz yok sanırım..bu da bana ameliyatla alakalı olmayacağınıda düşündürmedi değil.. peki kaç gündür devam ediyor sizdeki bu durum..

X