Doğuma Hazırlık Şubat 2014 Erkek anneleri bebeklerinizin isimleri nedir?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

blnk

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2007
231
3
34
Erkek anneleri oğullarınızın isimlerini ne koyucaksnız.?Ben oğlumun ismini ASİL koyucağım.Asil ismini daha çocukluğumdan bu zamana kadar beğeniyorum.Anlamı yüce duygularla hareket eden,soyu sopu belli soylu demek.

Erkek anneleri oğullarınızın isimlerini ne koyucaksnız.?Ben oğlumun ismini ASİL koyucağım.Asil ismini daha çocukluğumdan bu zamana kadar beğeniyorum.Anlamı yüce duygularla hareket eden,soyu sopu belli soylu demek.

canım bi değişiklik olmazsa benimkide erkek bizim ismimizi abisi koydu bile kendi ismi AHMET EFE kardeşimin ismi YUSUF EGE olucak dedi bizde tamam dedik hoşumuza gitti

ben tam cinsiyeti öğrenemedim ama erkek olursa babamın adı olan mustafa kemal i koyacağım

adlarıyla yaşasınlar,allah hayırlı ömürler versin,hayırlı yazılar yazsın inşallah:nazar:biz de kerim türker düşünüyoruz...muhammed de çok güzel ama bizim soyadımız da uzun çokkk uzun olacak diye vazgeçtik şimdilik...eşim birara tutturdu oğlan olursa babalarımızın,kız olursa annelerimizin adını koyarız diye:KK53:neyse çabuk vazgeçti....benim annem hayatta değil seninkine ne oluyor,babalarımızın ikisi de sağ,niye aynısından birkaç tane olsun diye çıldırttı beni...alıştı şimdi türkere...

Son düzenleme:
Allah kısmet ederse biz de ömer koymayı düşünüyoruz. ama ömer in yanına hiç bi ismi yakıştıramadık... ömer güney dedim ama olmuyo:KK43:(( bi fikriniz var mı?

bir arkadaşım var oda oğlunun adını ASİLHAN koymuştu
tek başına asil değilde yanına han gelince kulağa daha hoş geliyor açıkcası
adıyla ve sağlıkla yaşasın tatlım

Yusuf Ali düşünüyorum inş...Ali hem eşimin babasının hem benim babamın ismi...
Ali olmasaydı Yusuf Kenan düşünüyordum..

Allah kısmet ederse biz de ömer koymayı düşünüyoruz. ama ömer in yanına hiç bi ismi yakıştıramadık... ömer güney dedim ama olmuyo:KK43:(( bi fikriniz var mı?
ömer yağız güzel duruo
diir olsun :)
belki bizde koyarız bizim bebek hala isimsiz de:s

asil tekken kız mı erkek mi anlaşılmıo unisex gibi geldi bana
yanına bi net erkek ismi koysan daha iyi olur sanki

X