Doğuma Hazırlık Şubat 2014 Erkek anneleri bebeklerinizin isimleri nedir?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Baba Tarkan Taha istiyor ben Kerem Taha da kararli gibiyim:KK9:
ayrica eğer tek isim düşünürsem de yavuz ismi olabilir. Çok hoş karizmatik ve anlamlı bir isim.

bikaç gündür nihayet bi isme verdik gibi biraz ısındım sonunda bu isme Uras düşnüorz kısmetse Şans mutluluk talih anlamları oğluşmuz bize şans getirir kendi de adı gibi şanslı mutlu olur inş.

eşimle bizde tunç diye düşünüyoruz ama ben tam emin değilim erkek ismi bulmak zor :KK43:

daha hamile kalmadan belirlemiştik biz oğlumuz olursa poyraz koyacağız diye ama ben ultrasonda bakılıp oğlan değince muhammet poyraz olacak dedim içime bir his yerleşti ve şimdi muhammet poyrazı bekliyoruz.

Oğlumuzun adı Hakan Bartu olacak Allahın izniyle... Babası da Hakan, miniğime Hakan junior deriz artık...

Erkeğe isim koymak çok zormuş. Kıza alternatif çok, çoğu ismin anlamı da söylenişi de güzel. Benim eşim noktalama işaretli isim olmasın diyor, dolayısı ile pek çok isim saf dışı.
Şu an favorimiz Bora, ilk başta altenratiflerden biriydi sadece, sonrasında kızım duydu..Duyar duymaz da çok sevdi kardeşinin ismini :) Ben başka isimler düşünsem de...Kıvanç, Erdem, Mert gibi onları istemiyor. Bora da karar kalmış gibiyiz. Söylenişi, yazıışı görüntüsü güzel bir isim ama anlamı biraz ürkütüyor beni inşallah bende tamamen ısnırım, oğluşum ismiyle yaşar akıllı, mert, yakışıklı uzun ömürlü bir erkek evlat olur ay ne desem bilemedim.
Hepimize tekrar hayırlı olsun :KK34:

Bir oğlum var adı MURAT TUFAN..kardeşinin adıda ona uygun olsun istiyoruz dedesinin adıyla birlikte MEHMET ORKAN koymayı planlıyoruz.ASRIN da olabilir Mehmet Asrın..Orkan,kasırga fırtına anlamında..Küçük fırtınamız olabilir.Birde hükümdar soyundan gelen anlamında ORKAN..

slm kızlar nasıl gidio hamilelik? heyecan ne durumda :) ben çok heyecanlıyım zaman geçtikçe daha çok sabırsızlanıyorum yaa :) oğluşumun adını emir kaan koymayı düşünüyorum nasip olursaaa :) Rabbim selametle kucağımıza almayı nasip etsin inşallahhh :)))

X