Abiye - Gece Elbisesi - Tuvaletler sünnet annesi olarak bu kıyafetle doğru seçimi yapmışmıyım:)

gelin olmusun bence yaaa ne bileyim bana biraz fazla gibi geldi ama senin secimin cookk hos bi elbise..

fikrin için teşekkürler canım bu düşüncede olan bazı kişilerde olmuştu ama tamamen renk diyorum...
bu elbiseyi katalogtan beğendim farklı rengiydi katalogtaki, ama kremin üzerine çalışılmasını istedim..
katalogtaki renk griydi...

Cok guzel olmussunuz gercekten,
ama bende biraz abartili buldum,
sanki sunnet dugunu degilde kendi dugununuze hazirlanmis gibisiniz.
Gerci iyi yaptiniz aslinda, tadini cikarmak lazim bazi ozel gunlerin :KK1:

Cok guzel olmussunuz gercekten,
ama bende biraz abartili buldum,
sanki sunnet dugunu degilde kendi dugununuze hazirlanmis gibisiniz.
Gerci iyi yaptiniz aslinda, tadini cikarmak lazim bazi ozel gunlerin :KK1:

çok fazla abiye kıyafet giyecek kişiler olduğu için bunu düşünmek lazım pişti durumunu:))
kimse krem rengini seçmez sünnet annesinden başka diye düşündüm..
yorumunuz için teşekkürler...

Elbise degil gelinlik sanki... Arkasındaki gülü kötü olmus sacınızda abartılı olmus bence assolist gibi... Umarım kızmazsınız bana yorumum icin

bence saçını kıyafetiniz çok hoş olmuş bir insanın kendi düğününden sonra beyaz giyebileceği ve istediği kıyafeti tercih edeceği en güzel gece sünnet annesi olmak bence çok doğru karar allah evlenmelerinide göstersin inşallah :nazar:

Elbise degil gelinlik sanki... Arkasındaki gülü kötü olmus sacınızda abartılı olmus bence assolist gibi... Umarım kızmazsınız bana yorumum icin

buraya sayfayı açmamın tek nedeni fikirlerinizi almaktı
kızmakmı? tabiki hayır buraya konu açmamın nedenini belirttim
herkezin fikrine saygım var..

bence saçını kıyafetiniz çok hoş olmuş bir insanın kendi düğününden sonra beyaz giyebileceği ve istediği kıyafeti tercih edeceği en güzel gece sünnet annesi olmak bence çok doğru karar allah evlenmelerinide göstersin inşallah :nazar:

amin canım cümlemizee göstersin rabbim..

Saçını da beğendim, elbiseni dee.Ama rengi biraz daha koyu krem falan olsaymış gelinlik gibi durmazdı belkide. :)

Ben gayet gzel buldum hele bebişlerden sonra (ya da bebiş miydi):KK16:
Süper olmuşsunuz, evt gelin gibi olmuşsunuz ama eller çatlamıştır,benim hoşuma gitti:KK16::KK16:

Ben gayet gzel buldum hele bebişlerden sonra (ya da bebiş miydi):KK16:
Süper olmuşsunuz, evt gelin gibi olmuşsunuz ama eller çatlamıştır,benim hoşuma gitti:KK16::KK16:

2 oğlum var canım biri bebiş sayılır:)) yarın 2 yaşına giriyor diğeri 10 yaşında
teşekkürler güzel yorumun için...

bende oğlum olursa sünnetinde gelinliğimi giymek istiyorum eşimde damatlığını giyecek az önce konuştuk daha.çok hoş olmuşsunuz saçlarınız benimkine çok benziyo.çok beğendim.rabbim bizede nasip eder inşallah.sizede düğünlerini de göstersin

X