Abiye - Gece Elbisesi - Tuvaletler sünnet annesi olarak bu kıyafetle doğru seçimi yapmışmıyım:)

Çok beğendim. Hatta kaça diktirdiniz diye sorsam ayıp etmiş olmam herhalde.
Sünnet annesi olarak o evin kraliçesi olduğunuzun ispatı olmuş kıyafetiniz ve saçınız.
Maşallah Allah okuyup büyük adam olduklarını göstersin.

Sünnet annesi olarak o evin kraliçesi olduğunuzun ispatı olmuş kıyafetiniz ve saçınız.

canım dikim olarak 600e anlaştık fakat o üzerindeki kupon ve fransız danteli eklenince 1 miyarı buldu..
yorumunuz için teşekkür ederim canım..
amin cümlemize göstersin rabbim...

kiyafet cokkk güzell bence harika cokk yakismiss!!!!!!!!!!tamm istedigim bir elbiseydii ama malesef viyanada bulamadimm benimde oglumun sünnet dügünu var 3 hafta sonra

bende beyaz giyinmeyi düsünuyorummm!!!:emir_bebek:

bence cok güzel olmus. melek gibi görünüyorsunuz. nede olsa evladınız var tüm anneler melektir. saflığı temizliği güzelliği en güzel şekilde ifade etmişsiniz . renk seçimide yaz ayı için fena değil. aslında pudra pembe yada somon rengi filanda olabilirmiş ama bu tonda güzel gerçekten

Bence çok güzel olmuşsunuz, oğullarınızın sünnet düğününde abartılı olmayacaksınız da ne zaman olacaksınız sanki:)
Gelin gibi, nazar değmesin...:KK16:

Ayrıca böyle bazen görüyorum sünnet düğünlerinde anneler beyaz giyiyor ben çok yakıştırıyorum, ikinci düğün gibi çok hoş:) Kendiniz de çok güzelsiniz zaten bize maşallah demek düşüyor:KK16:

gelinlik gibi ama hoş:)))
Teşekkürler..
kiyafet cokkk güzell bence harika cokk yakismiss!!!!!!!!!!tamm istedigim bir elbiseydii ama malesef viyanada bulamadimm benimde oglumun sünnet dügünu var 3 hafta sonra

bende beyaz giyinmeyi düsünuyorummm!!!:emir_bebek:
Allah tardimciniz olsun, tatlı telaş bunlar
iyi yapmışsın on puan on.:KK6:

bence cok güzel olmus. melek gibi görünüyorsunuz. nede olsa evladınız var tüm anneler melektir. saflığı temizliği güzelliği en güzel şekilde ifade etmişsiniz . renk seçimide yaz ayı için fena değil. aslında pudra pembe yada somon rengi filanda olabilirmiş ama bu tonda güzel gerçekten
pudra ve gri rengi çok düşündüm ama krem giymeseydim icimde kalırdı :)
Bence çok güzel olmuşsunuz, oğullarınızın sünnet düğününde abartılı olmayacaksınız da ne zaman olacaksınız sanki:)
Gelin gibi, nazar değmesin...:16
teşekkür ederim canım, çok incesin..
Ayrıca böyle bazen görüyorum sünnet düğünlerinde anneler beyaz giyiyor ben çok yakıştırıyorum, ikinci düğün gibi çok hoş:) Kendiniz de çok güzelsiniz zaten bize maşallah demek düşüyor:KK16:

iyi yapmışsın on puan on.:KK6:
:)) sağol canım

Ayrıca böyle bazen görüyorum sünnet düğünlerinde anneler beyaz giyiyor ben çok yakıştırıyorum, ikinci düğün gibi çok hoş:) Kendiniz de çok güzelsiniz zaten bize maşallah demek düşüyor:KK16:[/B][/QUOTE]
Teşekkürler canım ince yorumun için..

gayet abartılı ama basit, basit derken sizin anladığınız anlamda demedim. güzelliğinizi daha çok ortaya çıkaracak bir kıyafet seçebilirsiniz bu basit gösteriyor...

Son düzenleme:
evlenicek olsam kesin bunu alırdım gelinlik gibi ama sünnet için çok abartılı .Balık elbise modellerinden deneyebilirsin

bencede çoook hoş olmuş yaa.. abartılı olması lazım zaten.. ordakilerden farklı olmalı tabiki normal bi abiyeyle de olmazdı.. bence çok güzel olmuşsunuz.. şıkır şıkır:))

gayet abartılı ama basit, basit derken sizin anladığınız anlamda demedim. güzelliğinizi daha çok ortaya çıkaracak bir kıyafet seçebilirsiniz bu basit gösteriyor...
Bende öyle anlamıştım, sagol canım yorumun için..
bayıldım gerçekten harıka güzel seçim yapmışsın canım tebrık ederım :)
Teşekkür ederim
evlenicek olsam kesin bunu alırdım gelinlik gibi ama sünnet için çok abartılı .Balık elbise modellerinden deneyebilirsin

1aylik zamanımı sadece elbise için ayırmıştım,
Ama göründüğü gibi olmuyor, denemediğim model abiye kalmadı diyebilirim,
Balık etek modeli denedim fakat sünnet annesine uygun bulamadım..
Başka birinin düğününde balık etek tarzı abiye seve seve giyerim..
Bu benim düşüncem tabi..

bencede çoook hoş olmuş yaa.. abartılı olması lazım zaten.. ordakilerden farklı olmalı tabiki normal bi abiyeyle de olmazdı.. bence çok güzel olmuşsunuz.. şıkır şıkır:))

Bende sırf bu farklılık için krem tercih ettim,
Abiye giyen kişilerin sayısı oldukça fazlaydı,
Sünnet annesi hangisi dememeleri için doğru tercihti:))
Teşekkürler canım yorumun için..

zaten yılın modası böyle canım.bu sene sünnet anneleri ya beyaz ya krem tuvalet giyiniyorlar

X