Makyaj Ürünleri süppeer makyaj setleri ve fiyatları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
strawberry den takip ediyorum ben canım. googledan strawberry diye arat çıkar..sol tarafta ülke kısmınıda turkey(türkiye)olanı işaretle canım .oradan bütün markalara ulaşabilirsin

ben o siteden alışveriş edemiyorum kredi kartım yokkki :KK43: anlamıyorum birde nasıl alınır :KK43:

bnede bu setelre benzer escapenın aldımm almas olaydım ıkı saat sur sur surulmuyo suruldugu gubude ucuyoo kısacası ıgrenc"ccccc

myflowers canım siteden araştırsaydın keşke escape kullananların hiçbiri memnun kalmamışlar ..

canım cameleonun setlerine güzel diyorlar bak far seti olaraktaa cecile çok iyi eger parana kıyarsan diorun setleride çok kaliteli ben kullanmadım ama kulananlardan biliyorum areziayıda uygun fiyata bulursan sakın kaçrma derim ben çok memnunum çünkü

tatlım sag taraftan turkey(türkiye)yi işaretlersen tl olarak fiyatını görürsün..ben 3 kere alışveriş yaptım ve çok çok ççok memnunum hiç bir sorunla karşılaşmadım sityle ilgili hatta begenmedigim bi ürünü degiştirmek için mail attım para iadesi yapıcaklar şimdii..

kargo bedelini onlar karşılıyor canım 100 dolar sınırını geçerse sanırım belli bi miktar sen ödüyosun ama siteye güvenebilirsin canım kaybolma gibi bi durum söz konusu degil..daha dogrusu ben hiç şahit olmadım canım

ne demek canım takıldıgın yer olursa sorarsın cevaplarım yerimseniben..bende geze geze ögrendimkaydirigubbakcemile5

fiyatları görünce inanamadım gercek olamaz bu fiyatlarla bu malzemeler :1shok:

Son düzenleyen: Moderatör:
X