Sürekli arayan arkadas?

Sevgilin var mı bilmiyorum yoksa bile var de ona da zaman ayırmam gerek biraz anlayış lütfeen insan olana bir kez söylenir demek lazım galiba daraltılmaya gelemiyorum bende. 😂
Amaannn amaann kiz ben „babam evde telefonu simdilik kenara birakicam ayip olmasin bizimkilere“ dedigimde bile trib yiyorum „sevgilime zaman ayiricam“ desem nolur inan bilmiyorum🤣

Öyle bi düsüncem var aslinda. Bir ortak arkadasimiz daha var onunla arkamdan konusuyorlarmis gibi hissediyorum. Erkek arkadasim yok onun da yok zaten yanlizlikdan skliyor süreklii ariyor sevgili yapsa beni de belki rahat birakir.
Telefonunuza falan bakma gereği.kime yazdın falan bu yüzden olabilir. Dikkatli olun. Birdaha alıncada napıyosun ya ben seninkini alıyormuyum de. Kesin bak altinda bisey var. Her detayı takip et.

Aynı modelden bende de var. Ufak bir soğuk algınlığı yaşamıştı, ben her gün aramadım diye grupta tripler attı, wp grubundan ayrıldım o sinirle yeniden aldılar 😒 Yıllardır arkadaşız, öyle silip atmak da istemiyorum bilmiyorum zor bir durum.
Ahh seninki benimkinden zor. Ben suracikda silerim vallahi cünkü bagimiz yok öyle fazla ama sizin bir baginiz varsa tabiki zor.

Amaannn amaann kiz ben „babam evde telefonu simdilik kenara birakicam ayip olmasin bizimkilere“ dedigimde bile trib yiyorum „sevgilime zaman ayiricam“ desem nolur inan bilmiyorum🤣

Kaygılı bağlanan kız ayy sevgilisi olacak insana ya sabır diliyorum. 🙄😬🤲 Ben trip umursamam galiba çünkü 1 -2 tripten sonrası rutini oluyor. Alışıyorlar yani.

luckk01 luckk01 aslında hiç anlamıyorum kv ve görümceden ötürü başak ve aslan da ihtisaslaştım. Ama sizde de bi ikizler ya da boğa havası sezinledim tamamen atmasyon😅
Oğlak burcum 🌺yükselenim kova ama ben kendimle ilgili bir konu yazsaydım bence kesin tahmin ederdin 😍bu arada konu sahibine yorumum şu..bir zamanlar benim de böyle arkadaşım vardı ..bir yaptı iki yaptı 3.ye tüm iletişimimi kopardım sonra işyerimi arayıp eski sevgililer gibi rahatsız etti :) patronuma durumu söyledim kusura bakmayın şirket hattını rahatsız ettiği için çünkü beni taciz efmek için yapıyordu ,şirkette kimse önemsemedi :) arasın arasın dursun demişlerdi..o gün arayıp sonra zaten aramamıştı bir daha.Çok da yapışık oluyorlar ,benim yapışık ve hayatıma müdahale eden insanlara tahammülüm yok.Siz de içinizden geldiği gibi davranın gerekirse hiç konuşmayın

Bir başak olarak muhtemelen başak burcu değildir
Bence de.. başak burcu olarak özgürlüğüm her şeyim... kişisel alanıma müdahale edilmesinden nefret ederim hiç kimseyi " aramıyorsun" diye darlamam darlanılmayıda hiç sevmem... sık sık kimseyle görüşmem mesafenin en yakın arkadaşlıklarda bile korunması gerektiğine inanırım.. Başaklar arkadaşn yazdığı gibi darlayıcı değildir öyle bi kişiden ( kv / görümce demişti tahmin eden arkadaş) genelleme yapılamaz.

Bence de.. başak burcu olarak özgürlüğüm her şeyim... kişisel alanıma müdahale edilmesinden nefret ederim hiç kimseyi " aramıyorsun" diye darlamam darlanılmayıda hiç sevmem... sık sık kimseyle görüşmem mesafenin en yakın arkadaşlıklarda bile korunması gerektiğine inanırım.. Başaklar arkadaşn yazdığı gibi darlayıcı değildir öyle bi kişiden ( kv / görümce demişti tahmin eden arkadaş) genelleme yapılamaz.
Aynen öyle ben de özgürlüğüme aşırı düşkünüm ve en yakın arkadaşlarımla bile mesafeliyim.

Ya yilar sonra ayni is yerine düstük. Komik kiz deli dolu egleniyoruz ama 7/24 konusup bulusmak istiyor.
Acmayinca da triplere giriyor, bahane uyduruyorsun diyor. Daraliyorum gercekten böyle seylere gelemiyorum. Severim kendisini ancak böyle seyler beni boguyor. Cok da alingan. Az önce gruba yazmis bi ben yazmadim diye „nerdesin simdiye kadar niye hic yazmadin" diyor. Anlayis da yok hemen tribe giriyor kendisi 24 yasinda
„Sen hic bulusamiyorsun zaten, telefonlarimi acmiyorsun" vs vs bir de telefonda birine mesaj atinca hemen bakiyor „kime mesaj atiyorsun" diyor.
Telefonumu elimden almaya calisiyor sanki beni kontrol etmek istiyormus gibi. Sizce ne yapmaliyim?
Abartiyor muyum? Bence abartmiyorum yazarken bile sinirlendim. En sonda patlicam zaten kiricam engelicem o olcak
Böyle insanlar insanı yorar

Malesef o anlatigim arkadas basak burcu. Ama bence burcla alakasi yok ya her basak ayni olmak zorunda degil. Bu kisi gercekten cok toksik bir insan

Ya yilar sonra ayni is yerine düstük. Komik kiz deli dolu egleniyoruz ama 7/24 konusup bulusmak istiyor.
Acmayinca da triplere giriyor, bahane uyduruyorsun diyor. Daraliyorum gercekten böyle seylere gelemiyorum. Severim kendisini ancak böyle seyler beni boguyor. Cok da alingan. Az önce gruba yazmis bi ben yazmadim diye „nerdesin simdiye kadar niye hic yazmadin" diyor. Anlayis da yok hemen tribe giriyor kendisi 24 yasinda
„Sen hic bulusamiyorsun zaten, telefonlarimi acmiyorsun" vs vs bir de telefonda birine mesaj atinca hemen bakiyor „kime mesaj atiyorsun" diyor.
Telefonumu elimden almaya calisiyor sanki beni kontrol etmek istiyormus gibi. Sizce ne yapmaliyim?
Abartiyor muyum? Bence abartmiyorum yazarken bile sinirlendim. En sonda patlicam zaten kiricam engelicem o olcak
Hoslanmiyorum de sınırını çiz.

"Arkadaşlık, birlikte vakit geçirmek iyi hoş ama 7/24 görüşemem , kendime, aileme alanım kalmıyor" deyin. Ya daha dikkatli davranır ya da alınır gider.

Mesafe koyun baştan arkadaş çok abartmış. Ne o öyle mesajlara bakmak istemeler.

X